Dostal jsem, co jsem koupil a ve stanovené lhůtě; jsem spokojen.
    Co víc dodat...

• Nízké slevy
    • Příjemní zaměstnanci

kupuji tam náhodné klíče a jsou levné hlavně funkční nestěžuju si

Vše v pořádku

Spokojenost..

• Ať to je platné

NK Games doufám že mi ne pošlete neplatný klíč Stormworks si tu hru přeju zahrát doufám že se na vás spoléhnu a když to bude platné tak napíšu recenzi jak se mi produkt líbí spoleh vám na vás

Klíč mi sice přišel ale když jsem ho chtěl aktivovat tak mi to psalo že je to pirátská kopie doteď jsem s tím nic neudělal a už nk games nic nebudu kupovat díky za možnost ohodnocení této rádoby stránky

Koupil jsem si platinovy klic za 70Kc a dostal 7 let starou hru kterou prodavaji za 50Kc :D

• Snadnost
    • Rozmanitost klíčů

Líbí se mi tehle web

+rychlost
    -nic jsem neshledala

• rychlost jednání
    • dobré ceny
    • hodně platebních metod

Na obchodě jsem koupil 1 silver random key a 1 gold random key ze silveru spadla hra Dirt rally za 35E a z gold The dwarse za 40E. Obchod klíč neměl na skladě ale během hodiny mi ho poslali takže taky super.Obchod můžu jenom doporučit.

• Rychlý čas doručení

• Píše mi to že hra není skladem a že mě jí pošlou novým emailem
    • Pochybuji že to pošlou

Prostě si příště dám větší pozor na scamy!

Reakce obchodu NK Games

zakoupil jste tedy hru s doručením do 6h, všechny objednávky máme vyřízené, zkontrolujte si i složku SPAM, HROMADNÉ atp. mohlo se stát, že email s objednávkou je v jedné z těchto složek.

Příště by jsme ocenili, aby jste nás prvně kontaktoval a nepsal negativní recenzi minutu po objednání, takhle nám v případě problému nedáte ani minutku na vyřešení.

S pozdravem.

objednafku sem zrušil a misto tadiktoho zboži sem si objednal jine trohu dyl trvalo než mi klič bil doručen ale přišel a jasem spokojen

• Kód prišiel rýchlo
    • Nepríde vám ozajstný Steam kľúč, ktorý si vyzdvihnete až na Steame, ale rovno vybratá hra. Takže sa cítim oklamaný pretože mám pocit že posielajú len hry, ktoré nikto nekupuje.

Reakce obchodu NK Games

Nerozumím Vám, zakoupil jste 1x Náhodný Steam klíč - PLATINUM, který jste obdržel ihned po zaplacení, hry se náhodně k objednávkám přiřazují a ano víte i název hry ještě před aktivací, je to + pro Vás, protože když dostanete hru, kterou již máte, tak nám můžete napsat a hru Vám vyměníme. Nebo když dostanete hru, kterou nechcete tak ji můžete někomu darovat.

Rychlý a spolehlivý obchod s vynikajícím servisem pro zákazníka.

Děkujeme moc a věříme, že Vaše spokojenost potrvá i nadále.

• Rychlá komunikace, vše dorazilo a funguje.

• Spolehlivost

• dojde to vždy