• rychlé vyřízení objednávky
    • srozumitelný návod na stažení a aktivaci hry

Přehledné. Velké množství na výběr. Vybere si každý. Ceny jsou skvělé.

• možnost nákupu i bez registrace, kódy přijdou na mail
    • cena:)

Pospíchal jsem na kód:), do obchodu jsem i volal, vstřícnost, vše OK.

• Rychlá domluva, rychle dodání hry, dobra domluva.
  • No hry nic moc v tom nejlepším klíči

• NIC
    • Snad vše co lze vytknout

Zakoupená a hned zaplacená hra nedorazila, na emaily nereagují, v žádném případě nedoporučuji !!!!!!

• Rychle zakoupení
    • Není složité nakupování
    • Nedošlo mi zboží hned nebylo skladem

Fakt doporučuji

• Se štěstím jsou hry libové

Při platbě kartou jsou klíče doručeny okamžitě. Jestli chce opravdu dobré hry, tak je lepší koupit ten nejdražší bundle klíčů, vrátí se vám to mnohonásobně.

• Nízké ceny, které ovšem nabízejí i jiné obchody
    • Nesolidnost, ignorace

Nesolidní, diletantský obchod šedé zóny, předpokládám. 2 klíče s menšími problémy doručeny. Třetí klíč jsem reklamoval jako nefunční, obchod odpověděl, že situaci řeší u dodavatele. Na další urgence včetně žádosti o vrácení peněz již nereagoval, dnes je to 15. den od objednávky, nemám ani klíč, ani peníze, ani nějaké vyjádření. Hru obchod stále nabízí. Takže za mě never more. Nízké ceny, nízká úroveň.

Na Heurece uvádí hra skladem.Na stránkách odeslání klíče max do 6hodin od zaplacení.Zatím klíč nepřišel odpověď na email taky ne. Pokračování:Klíč přišel za 2dny ,ale ne pro verzi na XBOX .Poslali PC verzi,která je navíc o 230 korun levnější.Už jsem požádal obchod o vrácení peněz.

• Dobré ceny
    • Málo možností platby
    • Díky málo možností se vyplatí koupit někde jinde protože platíte nějaké poplatky

• Nefunkční platební portál

• Dostanete klíče na ...... hry :)
    • Dostanete klíče, které byste si v životě nekoupili, i kdyby jste měli spousty peněz navíc.
    • Mnoho z her bylo již v minulosti někde rozdáváno zcela zdarma, přesto ji vydávají za plnohodnotnou hru.
    • Mnoho her je z roku 2000-2014.
    • Je veliká pravděpodobnost, že dostanete klíče, které již byly použity.

Nedoporučuji hráčům, kteří si chtějí reálně něco zahrát.

• Instantní doručení na email
    • Hra má na Steam cenu 20$ jak slibují, ale záhadným zůsobem je to hra která je zrovna ve slevě za 5$ takže myslím, že pěkný scam. Jsem zklamán

Již jsem párkrát na obchodu Náhodný Klíč nakupoval, ale vždy předurčenou hru, ale zkusil jsem nově náhodný klíč platinum.. (Ten nejdražší a dalo mi to klíč na hru ani ne v poloviční cenové relaci). A ještě k tomu to je hra která vypadá otřesně, ale tohle se dá prominout, jelikož se jedná přímo o náhodný klíč.

• zboži prislo ale neprisel mi klic k vyzvednuti kreditu

• Ceny

Trochu delší dodání, ale v termínu.

• Ochotná podpora
    • Chyby v eshopu

Mají pár chybek a nedostatků, což vede často k doměnce, že by to mohli být podvodníci, ale jinak jsou velice ochotní a vše nakonec funguje. Odepsali mi dokonce i v neděli ;-)

Rychlé dodání, vynikající komunikace v případě potřeby zákaznické podpory. Rozhodně nelze nic vytknout.

• nic me nenapada
    • na stiznosti nikdo nereaguje
    • ani po 5 ti dnech nemam hru

takovouhle tragedii jsem dlouho nezazil, na kod cekam jiz 5 den a stale nic, komunikace s "obchodem" na bodu mrazu, horsi "sluzbu" jsem nezazil, nikdy vic

Rychlé a spolehlivé jednání. 100% mohu doporučit.