Naprostá spokojenost.

• dobrá domluva, ochota vstřícnos

Nemělo to chybu

• Zajímavý výběr zážitku, výborná komunikace s obchodem, vše bylo bez zbytečných průtahů a milí pracovníci agentury.

vše bezproblémové

• Zážitek jsem dostal od přátel ale slyšel jsem že vše proběhlo bez potíží a samotný zážitek (let a akrobacie s l 29 delfín)naprosto dokonalý!

Precizní a profesionální přístup jak agentury tak spolupracující firmy.

• dávám velké plus rychlosti, zájmu o zákazníka. Jsem velmi spokojená, ráda využiji i příště
    • nemám připomínky

Nemám připomínky a doporučuji i ostatním. Byla jsem moc spokojená.

komunikace skvělá, oceňuji ochotu se přizpůsobit zákazníkovi

• Není nic

Výborná a spolehlivá domluva. Díky

• Naprosto spokojená perfektní komunikace rychlost.Není co vytknout

Určitě doporučuji všem

• organizace perefektní
    • mlha

počasí si, zejména v Jeseníkách, nelze vybrat

• Mushing v Jeseníkách byl výborný, všechno dobře zorganizované.

Byla to moje první zkušenost s agenturou Eldorádo, takže jsem na začátku byla dost nejistá jak to dopadne. Po této pozitivní zkušenosti budu dál vybírat zážitky pro své blízké.

• Noc na vysílači Praděd byla super. Můžu jen doporučit.

Komunikace byla výborná, obchod doporučuji:)

• Výborná komunikace

Mohu jen doporučit

• Strávili jsme prostřednictvím Eldorada pohodový relaxační víkend na kozí farmě.

Služby Eldorada můžeme jen doporučit.

• Vstřícnost, komunikace

Nemám, co bych vytkla. Vyšli mi vstříc ve všem :).
    Mohu jen doporučit ;)

• komunikace
    • vstřícnost při rezervaci termínu
    • profesionalita personálu

K narozeninám jsem dostala netradiční dárek: Noc na vysílači Praděd. Od rezervace termínu ubytování, přes komunikaci s vedoucím hotelu, dopravu na vysílač, milý a ochotný personál - vše bylo na výbornou! Určitě se rádi vrátíme:-)

škoda mluvit

Reakce obchodu Eldorado

Dobrý den, je nám líto, že jste nebyl spokojen na 100%. Bohužel pokud nenapíšete důvod svojí nespokojenosti nebo alespoň vaše jméno, nemáme možnost situaci jakkoliv řešit. Na email ([email protected]) nám napište důvod vaší nespokojenosti a my se tím budeme určitě zabývat. Děkujeme. Mgr. Tomáš Marcin

• Let dvouplošníkem
    • precizní komunikace
    • vše co bylo dohodnuto
    • perfektně splněno maximální spokojenost

mohu jen doporučit

• Maximální spokojenost po všech stránkách!
    • Není vůbec co vytknout.

Mohu jen doporučit!!!

• Se službami jsem byla velmi spokojena. Osobně jsem využila letu stíhačkou a byla jsem maximálně spokojena. Jak se službami obchodu, tak s personálem na letišti, který se mi věnova.

Obchod můžu určitě doporučit. Podle mého názoru mají velice zajímavé produkty a služby.

Byli jsme moc spokojení, příjemné jednání, vše na čem jsme se dohodli, bylo dodrženo.