U Eldoráda sem koupil pro ženu zážitek Ošetřovatel v ZOO. Vše bylo perfektní. Jednak komunikace s lidmi z agentury, ale i vstřícnost zaměstnanců v ZOO Dvůr Králové. Spokojenost byla 100%

Poptávala jsem dárek pro manžela u více agentur a po telefonické komunikaci jsem vyhodnotila agenturu Eldorado jako neprofesionálnější. Vše dopadlo dle mého očekávání, manžel byl mile překvapen a se zážitkem velmi spokojen. Cena zakoupeného zážitku v porovnání byla také velmi přijatelná.

S manželem jsme absolvovali¨"Připoutejte se prosím"Všem doporučuji.Navíc pan Topinka byl milý.

• vstřícnost, ochota, slušné a seriozní jednání

Přes agenturu Eldorado jsem loni darovala svým rodičům let balonem k stříbrné svatbě. Dodnes na to vzpomínají jako na jeden z nekrásnějších dárků, jaké dostali. Jednání s agenturou probíhala pouze prostřednictvím netu a nebyl vůbec žádný problém a celý proces od objednání až po zpáteční odvoz na domluvené místo proběhl k naprosté spokojenosti.

• fér jednání
    • starost o zákazníky

S agenturou jsem neměl nejmenší problémy a jsem se službami velice spokojen.

• Serioznost, ochota, vstřícnost!!!!

Ahoj všem, kdo by si rádi zakoupili zážitek u agentury Eldorado. Můžu ji všem doporučit, je naprosto skvělá a seriozní :-) Koupili jsme zde manželovi dárek, a bohužel ho nestihl vybrat v termínu, přes drobné zpoždění z naší strany se lehce přenesli a zážitek nám prodloužili, za což jsem nesmírně vděčná a manžel si svou jízdu Hummrem určitě rád užije. I jednání s panem Marcinem je naprosto bezvadné, takže určitě neváhejte! Kamila

• jednoduše objednatelný
    • levný
    • dokonale zorganizovaný
    • hrozně vzrušující

Kluci mi zařídili můj nej..nejvíc adrenalinový zážitek. Jen tak dál.

• Výborné ceny, spolehlivost a rychlost dodání.
    • o ničem nevím

Všem doporučuji!