• kv alitní ubytování,prohlídka na vysílači
    • uzavření restaurace již v 19.00 hod,večeře připravena s dlouho zamražených potravin,zelenina jak za socialismu,snídaně formou obsáhlého seznamu s minimálním množství jídla

se službou eldoráda maximální spokojenost,ochotní,vstřícní,sle prověřit si kvalitu resturace PRADĚD

Reakce obchodu Eldorado

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste se službami Eldorada spokojen.
    Co se týká otevírací doby restaurace. Ano restaurace v různých dnech a různých částech roku zavírá různě. Někdy v 8, někdy v 10 (ve všední dny dříve a o víkendu později). Samozřejmě to vždy záleží na její provozní době, která se odvíjí od zákazníků. Pokud je tma v 7 hodin, tak v 8 na Praděd již nikdo nepřijde a restaurace se musí chovat ekonomicky.
    Co se týká kvality jídla, tak nás Vaše stížnost docela překvapuje. Na restauraci jsme doposud měli jen velmi kladné ohlasy. Předáme samozřejmě tyto informace provoznímu, aby celou věc dopátral. Mohu poprosit o poslaní Vašeho jména na náš mail společně s datem kdy jste byl ubytován. Dle Vašeho hodnocení to nelze poznat. Děkuji.

• Nemám co bych na našem zážitku a službách hanil.Proto všem mohu jen doporučit.

Proto mohu ještě jednou všem doporučit.

• Naprosto perfektní, bez problémů, vše funguje sklvěle. Nádherný zážitek

• Mohu jen doporučit, 2x jsem menila termin a nikdo s tim nemel zadny problem a hned mi byl nabidnut novy.
    • Za nas,rozhodne jen vse pozitivni :-) a zazitek na kozi farme,luxusni.

Za nasi rodinu: vse v poradku a zazitek super

• Ubytování fajn. Personál ochotný. Počasí na Pradědu jak vymalované.
    • Byli jsme tam během týdne a zarazilo mě, že restaurace zavírala již v osum hodin. Tak jsme museli sedět na pokoji. Dále mě mrzelo,že v ceně bylo i zapújčení koloběžky,ale nevím kdy otvírali. O půl desáté ještě nebyli a v 17.30 už tam nebyli...

Ale to jsou jen drobné mouchy. Jinak doporučuji.

Reakce obchodu Eldorado

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel zapůjčení koloběžky v ceně zážitky nikdy nebylo. Co zážitek obsahuje najdete na našem webu nebo na CD v dárkovém balení. Musel jste si to s něčím splést.

• Rychlé vyřízení
    • příjemný servis
    • Zážitek s kozami na farmě byl koupený pro maminku. Byla naprosto nadšená z krásného styloveho prostředí na statku, farmář ji vše vysvětlil, péči o kozy, dojení, výrobu sýrů. Ochutnala i čerstvě nadojene kravské mléko, smetanu a máslo. Součástí pobytu byla i vynikající snídaně z domácích produktů a při odchodu dostala sýr jako dárek.

• Skvělá komunikace, vše bez problému klaplo.

Nádherný zážitek

• Všechno vyšlo báječně, od počáteční komunikace s agentem z Eldoráda, který mi doporučil termín a případnou reklamaci. Na samotném Pradědu proběhlo vše zcela hladce, je mi je lito, že jsem nemohla vyměnit lahev sektu, jelikož jsem byla s dcerkou a sama jsem ji vypít nechtěla.
    • Výběr lahev sektu za nealko.

Doporučuji, vše skvěle a to jsem čekala jakékoli komplikace a nic nenastalo. Voucher jsme dostali jako dárek na vánoce.

Vše proběhlo jednoduše, hladce, vyšlo i počasí a celý pobyt na Pradědu lze hodnotit jen a jen pozitivně.

• Pobyt na Pradědu byl milý a zajímavý. Úžasné rozhledy do 100 km okruhu. Krkonoše v zapadajícím slunci, teplé barvy západu i vycházejícího slunce. Výborná obsluha i kuchyně, vše zařízeno bez jakýchkoli nejasností. Je třeba počítat s nižšími teplotami ve vyšší nadmořské výšce i na pokoji.

Dostali jsme jako pěkný dárek, u kterého jsme bez problému prodloužily termín platnosti. Slušné konstruktivní jednání. Mohli jsme tak bez těžké výstroje přejít hřeben Jeseníku se zajištěným přespáním.
    Vřele doporučujeme.

• Pobyt na vysílači Praděd byl zajištěn přesně dle dohody, vše zorganizováno na jedničku.

Celkově se pobyt vydařil včetně počasí a obsluhy přímo na vysílači. Paráda !

Kurs Studená kuchyně byl dárek. Netušil jsem. co mě čeká. Během večera jsem se poučil a pobavil. Kuchař i jeho kulinářské studio je pohodové.

Velmi rychlé jednání ze strany agentury. Zjistili možné termíny, provedli předběžnou rezervaci, zajistili vše potřebné a poskytovali rychlé zpětné vazby.Samotný pobyt "Noc na Pradědu pro dva" probíhal přesně tak, jak nabízeli. Navíc přítomný personál i majitel byli velmi milí a ochotní. Naprostá spokojenost.

Dostala jsem jako darek k narozeninam, naprosto profesionalni pristup ze strany fy Eldorado, zazitek jsem zatim vyuzila jeden a taktez vse perfektni, konkretne masaz v Brne - s vuni vanilky a cokolady - opravdu maximalni relax.
    Dekuji.

• maji typ zazitku,ktery jsem presne chtela
    • pobyt pro dva na vysilaci Praded

rychle jednani,dobra komunikace,urcite doporucuji,

nebudu vahat vyuzit znovu,moc dekuji

• 100% spokojenost
    • -

Byl to dárek pro rodiče, byli 100% spokojeni.

• Noc na Pradědu-veliká spokojenost.
    • Hezké ubytování, obsluha na jedničku.
    • Super zážitek,doporučuji.

Celková spokojenost s firmou ELDORADO.
    Od objednání zážitku až po jeho uskutečnění.

• Noc na Pradedu byla super.
    • Personal, ubytovani, restaurace, moznost parkovani.
    • Radi si to zopakujeme.
    • Nic.

Vrele doporucujeme.

• Byl to bezva dárek, moc jsem si to užila.

Zabezpečení výborné, profesionalita byla vzhledem k počasí důležitá.

• Všechno klaplo, obsluha velice příjemná, ubytování a strava velmi dobrá.
    • Nic.

Vše fungovalo dle očekávání