• velmi příjemná masérka
    • paní recepční ochotná
    • pěkné prostředí

Masáž lávovými kameny v Balneo centru v hotelu Flora v Olomouci byla opravdu skvělá.

• + dobré místo a atmosféra
    • + část programu
    • - průměrné jídlo
    • - obsluha o poukazu nic nevěděla
    • - neřekli nám předem, co všechno poukaz obnáší
    • (3 a 3 drinky zdarma)
    • - porce jídla byla spíš pro 1,5 člověka než pro 2
    • - některé části programu

Nemohu hodnotit celou agenturu, tak hodnotím pouze konkrétní zážitek - středověkou žranici.
    Pokud by jídlo bylo lepší, bylo ho víc a měli jsme informaci o nápojích, tak by cena 1685,- byla odpovídající.

Reakce obchodu Eldorado

Dobrý den, děkujeme za váš názor. Budeme o něm informovat krčmu.
    Nicméně krčma o rezervaci na 100% věděla, protože nám musí všechny rezervace potvrzovat. Stejně tak bez rezervace by jste se nemohl do krčmy dostat. Mohlo se ale stát, že jste u stolu komunikoval s nějakým brigádníkem (obsluhou) který o poukazu nic nevěděl... Poprosíme krčmu aby si znovu zaškolila všechny nové lidi a za tuto nepříjemnost se omlouváme.
    Co poukaz obnáší jste měl v materiálech v dárkovém balení a také na našich stránkách ... tak tedy přesně nechápu na co si je stěžováno.
    Cena zážitku je 1590,- / 2 osoby již od začátku. Cena 1685,- tedy nesedí.

100 % spokojenost

• Milé přivítání, příjemná obsluha v restauraci,úslužná obsluha výtahu s perfektním výkladem o okolí.
    • Udělejte, prosím, něco s počasím -potkala nás asi dvouhodinová mlha(ha, ha...)

Byli jsme velmi spokojeni a doporučujeme každému návštěvu na Pradědu.

• Zážitek noc na Pradědu jsme si moc užili.Hezké ubytování, příjemná obsluha, možnost parkování přímo u vysílače.
    • Nemám co vytknout.

Doporučuji využití služeb Eldoráda.

• noc na vysílači praděd byl velký zážitek, pokoje hezké, personál milý, snídaně výhodou, komunikace s Eldorádem i s provozním na vysílači bezproblémová

doporučujeme

• Zážitek lyžování s Martinem Koukalem jsem dostal jako dárek, tedy nevybral si ho sám.
    • S organizací nebyl problém přestože jsem požadoval prodloužení termínu

Ze strany agentury žádný problém- vstřícné jednání.
    Martina Koukala a jeho manželku Vandu musím hodnotit pouze v superlativech. Prostřednictvím Vandy jsme doladili podrobnosti a byli informováni i po cestě do Bedřichova.
    Martin byl nejen dokonalým instruktorem, ale i přes pouze chvilkovou známost se dá říct i kamarádem a výborným společníkem. Věřím, že dopolední praktické vyučování a vylepšování naší techniky přineslo spoustu nových poznatků a informací a pomohlo ke konečnému efektu v našem snažení.
    Mohu 100% doporučit. Díky

• Vše v pohodě.

Příště s klidem využiji další balíček.

• Včasná komunikace přes mail, možnost určení přesného termínu konání, sms avízo 24 hodin před realizací. Služba samotná (baristický kurz Pha) skvělá, odborně bez chyby, nízký počet účastníků, vše možnost vyzkoušet na vlastní kůži, velmi praktické ukázky, certifikát o účasti na kurzu.
    • nejsou

Vřele doporučuji, vše klaplo bez chyby.

• rychlá komunikace, bezproblémové přeobjednání, informace zaslány pro jistotu ještě emailem
    • Když jsme si chtěli něco dokoupit byli velké ceny.

(škola smyku) firma která zprostředkovala zážitek, měla skvělou organizaci. pan inspektor který nás vyučoval je na svém místě. Jeho práce ho baví, rozumí jí, přes to že kurz trvá dlouhou dobu nepolevuje na kvalitě a výborné komunikaci s klienty. i přes mou blbost měl stále
    pevné nervy. Byl nám nabídnut výborný oběd.

• Vstřícnost, ochota, rychlost
    • nevidím žádné zápory

Střelba z armádních zbraní-dárek k narozeninám. Na místě samém velmi dobrá péče a vstřícnost instruktora.
    Pracovníci obchodu ochotní, vstřícní, promptně reagující na doplňkové požadavky (dokupoval jsem ještě jeden poukaz, bylo nutno sjednotit termíny obou zážitků)
    Obchod mohu jen doporučit.
    MUDr Schnapka

• Vše v nejlepším pořádku
    • Vzorová komunikace a vstříctnost
    • Doporučuji
    • Není co vytknout

Jednalo se o adrenalinový zážitek jízda Hummerem ve ski areálu Hlubočky, kde opravdu pocítíte co takové monstrum dokáže na upravene trati plné strmých výjezdů, kde chvíli ani nevíte kam jedete to vše na vlastní kůži za volantem s intruktorem sedícím na sedadle spolujezdce, ten vám ochotně vše vysvětlí a poradí jak postupovat ve zdolávání velmi těžkého terénu. Při jízdě hodně pršelo, tak byla trať velice kluzká, příště ještě určitě vyzkouším jízdu za sucha, kdy si dle instruktora jízdu více užijete. Určite doporučuji

• Doplňkový program byl dobrý.
    • Strašné jídlo, ke středověké krčmě patří džbánek vína- neměli na nápojovém lístku.

Jednalo se o večeři ve středověké krčmě. To co bylo na talíři - hrozné.

Překrm : 1/2 malého hermelínu + chléb

- 1/2 papriky
    - hořčice
    - chléb
    Chuti to bylo nevalné.
    Večeře s doprovodným programem stála Kč 1500,--.

Večeři pro 2 osoby jsme dostali jako vánoční dárek.

Reakce obchodu Eldorado

Dobrý den, děkujeme za reakci. Mrzí nás, že zážitek nebyl dle Vašich představ. Problémy s krčmou v Písku jsme již zaregistrovali a s touto krčmou již i ukončili spolupráci. Se všemi klienty kterých se to týkalo a kterým byl poskytnut neodpovídající zážitek jsme to řešili a byla jim poskytnuta kompenzace. Předpokládám tady, že se to týkalo i Vás. Pokud ne tak nás prosím kontaktujte pro sjednání nápravy. Bohužel není uvedeno Vaše jméno nebo nic podle čeho by se Vás dalo dohledat. S pozdravem Mgr. Tomáš Marcin

Vše v pořádku, vstřícná komunikace, zážitek jsme si užili

• - komunikace s obchodem, výborný zážitek
    • - cena - stejný zážitek se dá pořídit o dost levněji

Doporučuji.

• Profesionální přístup, skvělá domluva, výborný zážitek

Zážitek jsem dostal jako dárek k narozeninám. Doporučuji.

• Profesionalita, skvělá domluva, ochota, lidský přístup.

Maximální spokojenost, skvělý zážitek.Moc děkuji.

Bavilo mě to

Naprosta spokojenos

• Skvělá komunikace, blesková domluva termínu zážitku!

Naprostá spokojenost!!