Rychlé dodání, dobrá cena.

Reakce obchodu Neonabytek.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Malá díra v kožence

Reakce obchodu Neonabytek.cz

za pozitivní hodnocení Vám děkujeme.

Tým Neonabytek.cz

• Absolutní spokojenost, bezkonkurenčně nejnižší cena, perfektni provedení, kvalita a stabilita nabytku

Reakce obchodu Neonabytek.cz

za toto krásné hodnocení Vám moc děkujeme. Jsme rádi, že jste se zbožím spokojená.

• Pečivě zabalená

Mírně vzadu odtrhnuté sponky od jednoho boku, ale není to vidět. Jinak velká spokojenost.

Reakce obchodu Neonabytek.cz

Vaše kladná recenze nás opravdu velice potěšila. Za drobný nedostatek se omlouváme. Pevně věřím, že Vám objednaná pohovka bude dělat radost ještě dlouho. Přejeme pěkný letní den.

Tým Neonabytek.cz

Pěkný stolek,po složení pasuje vše jak má.

Reakce obchodu Neonabytek.cz

velmi děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že zakoupené zboží splnilo Vaše očekávání.

Tým Neonabytek.cz

• Rýchlé dodání. Zboží neporušeno.

Tým Neonabytek.cz

Dobré ceny, rychlé zaslání.

Tým Neonabytek.cz

• skvela komunikace, ochota. Vstricne behem prazdninove doby posunuli dodani zbozi, nasledne si overili, ze po danem terminu mohou zbozi odeslat, zbozi pripravene, doporucuji.

• snaha o lepší cenu
    • komunikace s obchodem
    • kluci z Moravy, nebo Slezska
    • nemůžu znát nevýhody

Obchod je OK

Tým Neonabytek.cz

Špatná komunikace, na nedoručené, objednané a tímto rodejcem nabízené zboží žádná reakce. Kdyby napsali, že zboží není skladem a pod. Neměl bych s tím problém, ale to bych chtěl asi moc.

Reakce obchodu Neonabytek.cz

ohledně vyprodání zboží jsme Vás obratem informovali. Jak jste sám napsal, email Vám dorazil do spamu. Přislíbil jste, že recenzi uvedete na pravou míru. To se však bohužel nestalo. I tak Vám přejeme pěkný den.

Tým Neonabytek.cz

Osobní přístup při zajištění dopravy a výnosu zboží až do bytu ve zkráceném termínu. Perfektní služby.

Reakce obchodu Neonabytek.cz

za recenzi velice děkujeme. Doufáme, že Vám zakoupené zboží dělá radost.

S přáním pěkného dne

• dobrá komunikace

Dobrá komunikace s obchodem, zboží bylo dovezeno spol. TOPTRANS v požadovaném termínu.

Tým Neonabytek.cz

zboží bylo dodáno rychle a kvalitně

+ rychlé vyřízení objednávky

obchod vyhověl specifickým požadavkům

Tým Neonabytek.cz

Vše proběhlo přesně dle dohody.
    Zavolal jsem tam, domluvil zaplacení i převzetí.
    Přijel jsem naložil a odfrčel.
    Ještě jsem si doobjednal sokl, slíbili mi ho zajistit tak snad vše proběhne jak má být.

Reakce obchodu Neonabytek.cz

velmi děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Rádi Vás opět přivítáme v našem eshopu. Sokl pro Vás objednaný samozřejmě máme. :)

Tým Neonabytek.cz

• doporučuji, vše v pořádku

Reakce obchodu Neonabytek.cz

velmi děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Rádi Vás opět přivítáme v našem eshopu. Přejeme krásný den! :)

Tým Neonabytek.cz

• Doporučuji. Jsem spokojený.

Tým Neonabytek.cz

Kuchynska linka boli zabalene v kartonovych krabiciach, ktore drzali len vdaka lepiacej paske. Najdolezitejsia cast - dvierka na skrinkach a na zasuvkach boli zabalene len v igelitovom sacku, viac potrhanom ako celom. Nic nesedelo. Návod( pár obrázkov v AZBUKE) bol od inej skrinky s dverami, ja som mal so zásuvkami. Nie sú predvrtane všetky diery, ani označené. Človek si musí vymerat. Už by som ju nikdy nekupil

Reakce obchodu Neonabytek.cz

za způsobené komplikace se Vám velice omlouváme.

• Nekomunikují, zboží stále nedorazilo

Před několika týdny objednáno a zaplaceno zboží. Stále nedorazilo. Chtěla jsem zjistit již před týdnem datum dodání,ale nereagují na maily, na zprávy skrz web. stránky a ani nezvedaji telefon. Přes tento obchod nákup už nikdy víc a budu jen doufat,že zboží někdy dorazí.

Reakce obchodu Neonabytek.cz

za prodlení a problémy s Vaší dodávkou zboží se tímto velice omlouváme. Doufáme, že už je vše v pořádku.

Přejeme pěkný den!