• skvela komunikace, ochota. Vstricne behem prazdninove doby posunuli dodani zbozi, nasledne si overili, ze po danem terminu mohou zbozi odeslat, zbozi pripravene, doporucuji.

• snaha o lepší cenu
    • komunikace s obchodem
    • kluci z Moravy, nebo Slezska
    • nemůžu znát nevýhody

Obchod je OK

Špatná komunikace, na nedoručené, objednané a tímto rodejcem nabízené zboží žádná reakce. Kdyby napsali, že zboží není skladem a pod. Neměl bych s tím problém, ale to bych chtěl asi moc.

Osobní přístup při zajištění dopravy a výnosu zboží až do bytu ve zkráceném termínu. Perfektní služby.

• dobrá komunikace

Dobrá komunikace s obchodem, zboží bylo dovezeno spol. TOPTRANS v požadovaném termínu.

zboží bylo dodáno rychle a kvalitně

+ rychlé vyřízení objednávky

obchod vyhověl specifickým požadavkům

Vše proběhlo přesně dle dohody.
    Zavolal jsem tam, domluvil zaplacení i převzetí.
    Přijel jsem naložil a odfrčel.
    Ještě jsem si doobjednal sokl, slíbili mi ho zajistit tak snad vše proběhne jak má být.

• doporučuji, vše v pořádku

• Doporučuji. Jsem spokojený.

Kuchynska linka boli zabalene v kartonovych krabiciach, ktore drzali len vdaka lepiacej paske. Najdolezitejsia cast - dvierka na skrinkach a na zasuvkach boli zabalene len v igelitovom sacku, viac potrhanom ako celom. Nic nesedelo. Návod( pár obrázkov v AZBUKE) bol od inej skrinky s dverami, ja som mal so zásuvkami. Nie sú predvrtane všetky diery, ani označené. Človek si musí vymerat. Už by som ju nikdy nekupil

• Nekomunikují, zboží stále nedorazilo

Před několika týdny objednáno a zaplaceno zboží. Stále nedorazilo. Chtěla jsem zjistit již před týdnem datum dodání,ale nereagují na maily, na zprávy skrz web. stránky a ani nezvedaji telefon. Přes tento obchod nákup už nikdy víc a budu jen doufat,že zboží někdy dorazí.

Zatím zboží nedorazilo. Už je pár dnů po termínu a nic.

rychlé jednání

Rychlé jednání, vše v pořádku

Zboží jsem objednal 19.4. platba za něj se odecetla 22.4. zboží bylo skladem podle obchodu mělo dorazit max do 3 prác. dnů a 26.4. mi přišel formulář na zhodnocení obchodu-napsal jsem jim že pokud nechtějí negativní recenzi ať mi napíši kdy zboží dorazi-nikdo se neozval dnes jsem psal znovu a zatím žádná reakce-zatim jsem se s takovým jednáním obchodu co má logo heuréka na svých stránkách nesetkal a doufám že už nesetkam

• Rychle doruceni v pripade zbozi skladem

Rychlé doručení.

Rychlost,dobře zabalené,cena