Zboží jsem objednal 19.4. platba za něj se odecetla 22.4. zboží bylo skladem podle obchodu mělo dorazit max do 3 prác. dnů a 26.4. mi přišel formulář na zhodnocení obchodu-napsal jsem jim že pokud nechtějí negativní recenzi ať mi napíši kdy zboží dorazi-nikdo se neozval dnes jsem psal znovu a zatím žádná reakce-zatim jsem se s takovým jednáním obchodu co má logo heuréka na svých stránkách nesetkal a doufám že už nesetkam

Ani jsem zboží nerozbalil.Po příjmu nábytku, jsem si všiml , že pod ochrannou fólií jsou části taburet v barvě tmavě šedé, což znamená, že čalounění je celé v jiné barvě, než na obrázku podle kterého jsem nábytek vybíral. Ostatní společnosti , které na internetu stejné zboží nabízejí, uvádějí barvu hnědou, Neon nábytek- barvu dle obrázku...Na problém jsem hned reagoval zprávou společnosti, nikdo se dosud neozval.

• Bohužel, velká nespokojenost, výrobek přišel sice pěkně zabalený, ale dost poškozený. Před týdnem jsem psala stížnost, co s tím. Zatím žádná reakce

• Zboží dodáno rychleji než byla uvedena dodací lhůta
    • Reklamace jednoho nepasujiciho prkna skříně, kvůli kterému nejde skříň složit, trvá už přes měsíc. Naprosto laxní přístup, nekomunikace, žádná omluva. Takový přístup při reklamaci jsem zažila poprvé a doufám že naposled! Momentálně čekáme opět na odpověď protože uz vypršela zákonná lhůta 30 dnů a stále nic!

Kvalita zboží dle očekávání. Komunikace s obchodem při reklamaci velmi špatná.

• Zboží nedoručeno
    • Dodání za 3-6 týdnů - objednávka vytvořena 22.1.2023 , potvrzení emailem o dodání a slevě 16.2.2023 - stále nedoručeno , na skříň nespěchám, ale zaplatit to předem tak,...

• Minimální konunikace ze strany obchodu.

Zboží je skladem, dodací lhůta přislíbena 2-5 dnů. Po týdnu zboží stále ještě nepřišlo.

Objednávka byla rychlé vyřízena , výhrady ke kvalitě

Jedná židle nestabilní u všech židlí nesedí po přimontováni sedací plocha,celkem neodpovídají kvalitě jaké jsou prezentovány

• Přišel mi poškozený nábytek, špinavý, špatná a zničená dyha
    • Při reklamaci slíbí,že dodají nové zboží do týdne a od té doby nereagují na emaily

• Zboží dorazilo v jiné barvě než byla objednaná. Kvalita zakázky podprůměrná. Hnusné svary na konstrukci. Ze zakázky se sypat granulát po pískování. Řeším s dodavatelem nápravu.

• Koupili jsme botník a všechny rohy byly odlepené a odštípané

• Na reklamaci přes mail bez odezvy

Obal porušen nebyl, ale zdcadlo na skříni bylo rozbité, na reklamaci mailem mě požádali o číslo objednávky a od zaslání čísla bez komunikace. Pokud někdy ještě tuto přepravu, tak bylo rozbalit před řidičem, jinak bez šance na reklamaci

Po týdnu od obědnání nedodáno.

• Žádná komunikace

Dobrý den 3 ledna jsem si objednala botník a stále my nepřišel.

• Zadní kus
    • Nerozložitelná

S obchodem jsem velmi nespokojená sedačka je ve velmi katastrofálním stavu vůbec nevypadá že by byla nová zadní strana je hrozná vůbec není pořádně přidělaná látka se odchyluje jsou tam vidět cvoky z sešívačky A vůbec tu látku to nedrží navíc sedačka se nedá pořádně rozložit musí na to být opravdu veliká síla 3 zvládne jenom velký chlap i můj syn s tím měl velký problém sedačka byla pro maminku která není musí spát a nemůže jí ani rozložit protože na to nemá sílu navíc jsme zjistili že je centimetr roztrhlá! Po téhle zkušenosti vím že už nebudu objednávat nábytek přes vás ale radši nebudu objednávat nábytek vůbec jsem velmi nespokojená a zároveň naštvaná předpokládaly asi ty co to vyráběli že sedačka bude umístěna ke zdi což nejde je uprostřed místnosti kde každý když tam přijde vidí jak je to zezadu spíše nedodělané a odfláknuté.

Výhody nebo nevýhody obchodu nelze jednoznačně uvést - obchod jako každý jiný. Na otázku "Doporučili byste obchod známým" byla odpověď "Ne" z důvodu kvality zboží viz recenze na zboží "Casarredo Noční stolek 1D PATRICIA (SET 2ks)". Jinak není co vytknout.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Obchod v poradku jen zboží kdyz jsem rozbalila vypadalo super a po sestaveni stolku na 2 rozich odstiply a chyběli sroubky a nesli madla k zasuvce namontovat

zboží nedorazilo není co hodnotit

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Doručení 4-6 týdnů.Šest týdnů uběhlo,zboží nemám,nikdo se neozývá....