• Nevýhoda je výrobce, nábytk který dodal je nepřesně uřezaný a nesedí vrtané díry.

• Nekvalitni výrobek

• Jednání obchodu je v pořádku. Jen kvalita zboží je nevyhovující. Myslel jsem, že je Neonabytek výrobcem. Bohužel. Vše přišlo v krabicích s azbukou, výrobce nezjišten, výstupní kontrola výrobce zřejmě zaspala. Zpracování šílené. Nedoporučuji, spíše bych chtěl varovat. Nepasujici díry, odlepujici se hrany, pojezdové kolejnice vydávají takový zvuk, že mě mrazí při každém otevření dveří, poškrábání desky.

• Po zrušení objednávky hned vrátili peníze.
    • Až po 2 týdnech se mnou obchod začal komunikovat a řešit co se stalo s mojí objednávkou.

• Dlouhá dodací lhůta
    • Šílená domluva... odpověď až po týdnu...

• Žádná komunikace slibovali dodání zboží do 3až7 dnů pořád čekáme

• Rychlé dodáni
    • Perfektní telefonická komunikace o času doručení
    • Skříň přišla poškrábaná
    • Některé rohy byly otlučené
    • Neprakticky návod na sestavení skříně + bez instrukcí jak přidělat pojízdné dveře

Skříň je skvělé prostorná a hodí se do každé šatny, schovat tam prostě všecko. Při sestavování přeji pevné nervy

• Podvodné jednání
    • Klamné fotografie výrobku
    • Špatný návod
    • Poničený nábytek - odloupnutá lamina

Nejenže nám prodejce oznámil, že BEZ ZRUŠENÍ negativní recenze na zdlouhavé dodání výrobku nám produkt NEDORUČÍ.
    Na svých stránkách inzerují úmyslně "Potěmkinovy vesnice" - Dáme k výrobku fotografii, z niž v ceně jsou jen některé části, zbytek pouze na dokoupení.
    Mnohé části z došlých SOUČÁSTÍ skříně došly v poškozeném stavu.(odloupnuté lamino)
    Jednotlivé díly nábytku nebyly označené,návod velmi špatně zpracovaný. Skládání tak probíhá formou "zkus, třeba to vyjde"

Důrazně nedoporučuji jakoukoliv objednávku u tohoto prodejce.

NEDOSTATECNA KOMUNIKACE SE ZAKAZNIKEM NEODPOVIDAJI NA ZPRAVY

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Připadalo mi vše v pohodě, píšou dodání do 2 až 5 dní, za tři dny volal, že to na druhý den dovezou.....až po sem vše ok, ale prosil jsem, jestli by řidič byl ochoten pomoct s vynesením do 4.patra, říkám, že samozřejmě za peníze, nechtěl jsem to zadarmo. Normálně bych si tuto službu objednal, ale nenabízejí ji. No nicméně, na druhý den ráno přišla SMS, dnes to nevyjde, zavolám zítra (to bylo úterý) Ozval se až někdy v pátek..... Skříň nemám, beru jinde, takže díky moc

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zhruba po 11 dnech od objednávky jsem dostal mail že mám ohodnotit výrobek který jsem nedostal a teprve po dalších 7 dnech jsem dostal zprávu od dpd kurýr balík doručí za tři dny, tak že už nemám zájem.Objednal jsem si toto u ETC-SHOP a za dva dny jsem zboží obdržel a navíc skoro o polovinu levněji. proto oficiálně ruším objednávku. S pozdravem Karel Čermák

Reakce obchodu Neonabytek.cz

reaguji na Vaši lživou recenzi. Email s dotazníkem je automaticky generován portálem Heureka.cz, jeho zaslání neovlivníme. Jelikož jste svou objednávku zrušil, nedošlo nikdy k její expedici a logicky Vás nemohl kontaktovat ani kurýr (my navíc přes dpd nezasíláme). Vzhledem k tomu, že Vámi uváděný obchod nemá tento produkt v nabídce, je Vaše recenze velmi podezřelá a my zvážíme další kroky.

nechápu Vaší akci - hodnotit, když mi ani nebyla doručena objednávka, ani jsem ji tím pádem neplatil a ani věšák nedošel.

Jan Holeš (608 889251)

• doručení do 2-5 dnů, po 10 dnech stále nic.

Objednala jsem regál, na stránkách obchodu je avizována dodací lhůta 4-6 týdnů, poslali mi jej 2 týdny po a to nejspíš proto, že jsem se zajímala, kdy už to bude.. A i to z čistajasna zvonek, žádné upozornění předem, aby se člověk eventuálně zařídil... A to co jsem dostala mě rozsekalo.. POLÁCI - NEZKLAMALI!! Otvory pro šrouby jsou navrtány nejspíš od oka, o nějakém plynulém spojení hran radši pomlčím. Za ty nekřesťanský peníze jsem čekala víc!!! Vracet to nebudu, vše si dovrtám radši sama, protože bych pravděpodobně čekala další 2 měsíce než by mi poslali další podobný paskvil a jestli vůbec..o penězích radši ani nemluvím.. Takže tady už nenakoupím ani kdyby to byl jediný obchod na světě! Příště radši rovnou truhláře a regál na míru, bude kvalitnější, ne-li levnější.

Obrovské zklamání, obchod má moji plnou nedůvěru, NEDOPORUČUJI!!!!!

• neplatní termíny dodání
    • obtížná komunikace
    • dosud nevím, kdy a zda vůbec zboží dodají

nebrat