• Dobrá cena, rychlost dodání.

Komunikace... spolehlivost...rychlost vyřízení . ..kvalitní výrobky ...

Všechno super. Doporučuji.

rychlé jednání

• zboží skladem, cena,
    • regál na několika místech potlučen, nic hrozného proto neřeším.

• Bohužel, velká nespokojenost, výrobek přišel sice pěkně zabalený, ale dost poškozený. Před týdnem jsem psala stížnost, co s tím. Zatím žádná reakce

• výhodné ceny
    • široký sortiment
    • dá se najít zboží i s krátkou dodací lhůtou
    • menší nespokojenost se zabalením zboží

Vše proběhlo jak mělo,zboží odpovídá popisu.Menší nespokojenost je pouze se zabalením zboží...obal nebyl potrhán ani jinak poškozen,ale uvnitř neopatrně naskládáno a neproloženo proti odření-bohužel tím došlo k poškrábání vystouplých oblouků na vícero místech-škoda.

Obchod Neonábytek.cz je OK. Co slíbili, to dodrželi a Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91 se nám líbí a jsme s ni spokojeni.

• soriment
    • skvělé jednání

Objednávka byla vyřízena zcela bez problémů.

Vše v pořádku.

• Dobrá domluva a ochota

• Zboží dodáno rychleji než byla uvedena dodací lhůta
    • Reklamace jednoho nepasujiciho prkna skříně, kvůli kterému nejde skříň složit, trvá už přes měsíc. Naprosto laxní přístup, nekomunikace, žádná omluva. Takový přístup při reklamaci jsem zažila poprvé a doufám že naposled! Momentálně čekáme opět na odpověď protože uz vypršela zákonná lhůta 30 dnů a stále nic!

Kvalita zboží dle očekávání. Komunikace s obchodem při reklamaci velmi špatná.

bleskové dodání, pěkný design nočních stolků, levná cena, pro detailisty- po smontování hrany úplně nelícují (nesedí pravé úhly) ale díky použitému "vzoru" není na první pohled vidět

Reakce obchodu Neonabytek.cz

velice Vám děkujeme za tuto recenzi. Vždy náš potěší, když víme, že je náš zákazník se zbožím spokojen.

Tým Neonabytek.cz

• pomoc při objednání

Reakce obchodu Neonabytek.cz

velice Vám děkujeme za tuto recenzi.

Tým Neonabytek.cz

• Zboží nedoručeno
    • Dodání za 3-6 týdnů - objednávka vytvořena 22.1.2023 , potvrzení emailem o dodání a slevě 16.2.2023 - stále nedoručeno , na skříň nespěchám, ale zaplatit to předem tak,...

Zkušenost první a výborná. Doručení bleskové.

• Minimální konunikace ze strany obchodu.

Zboží je skladem, dodací lhůta přislíbena 2-5 dnů. Po týdnu zboží stále ještě nepřišlo.

• Vstřícná komunikace personálu
    • Zboží dorazilo na depo ve slibenem terminu

Mohu jen doporučit, s obchodem jsem byla maximálně spokojena. Ráda se na tento obchod znovu obrátím

Super veliká spokojenost rychlost dodání a cena produktu