• Nukupuji podruhé a vždy super

Kolo nebylo vůbec seřízené, patka přehazovačky byla ohnutá, takže rameno přehazovačky šlo až do špic. Bovdeny zamotané.

Reakce obchodu Neobyčejně

mrzí nás, že jste nebyli s nákupem u nás spokojeni. Zároveň nás mrzí, že reagujete takto přes Heuréku a nezareagovala jste na komunikaci přímo s námi.
    Vaše kolo 20" seřízené bylo a bylo i sestavené s oběma koly v naší velké krabici na míru (jinak byste dostala kolo rozdělené na vícero dílů tak, jak chodí od výrobce).
    Napsala jste nám mail ohledně ohnuté patky. Tento druh problému za roky, co kola prodáváme, se stal poprvé. Za vzniklý problém jsme se vám omluvili a  požádali Vás alespoň  o základní fotodokumentaci či video, bez kterého nelze na dálku zjistit, zda problém nevznikl při přepravě apod.,  abychom mohli zareagovat adekvátní akcí a problém řešit.
    Z vašeho emailu jsme získali dojem, že s kolem celkově nejste spokojení, že se vám nelíbí (měli jste asi jinou představu). Nabídli jsme vám v tomto případě výjimečně i možnost vrácení kola zpět, přestože již bylo používané a vrácení plné částky zpět.
    Na náš mail ani telefonát jste nereagovali, takže bohužel nešlo cokoliv dále řešit.

S pozdravem, Eva Šenkyříková, Neobyčejně.cz

• Rychle a bezproblemove dodani zbozi

• Skvělá komunikace
    • Chybí mi kamenný obchod kde bych kolo mohla vyzkoušet

Velice oceňuji skvělé poradenství ohledně velikosti kola pro syna. Paní je milá a trpělivá.

• rychlé vyřízení objednávky
    • informace, které pomohou při výběru kola

• Velmi rychlé vyřízení + dodání kola - objednáno středa večer, dodáno v pátek.

- Velmi rychlé dodání.
    - Na lince ohledně objednávek příjemná paní.
    - Ke kolu byly neočekávaně přibaleny odrazky - přední + zadní + výplet. Bohužel držáky pro přední a zadní odrazku na kolo nepasují (velký průměr objímky). Jelikož jsem s nimi ale nepočítal, tak to neberu jako mínus, jen takový postřeh.
    - Dobře si překontrolujte, jestli jste objednali vše, co jste chtěli. Do objednávky po zaplánování již nelze přidávat zboží z důvodu externího skladu (což plně chápu) - já takto zapomněl na blatníky :-).
    - Pokud budeme i příště kupovat nové dětské kolo, s největší pravděpodobností to bude právě v tomto e-shopu.

Reakce obchodu Neobyčejně

děkujeme za vaší zprávu i pochvalu. Ohledně odrazek, prosím podívejte se do návodu (najdete přímo v krabici - náš balíček s návodem a potřebným nářadím). Je tam námi nafoceno, kam odrazky přesně patří i tip, jak to udělat, když je objímka o něco větší (objímky odrazek jsou vždy na nějaké rozmezí průměru), dodáváme k tomu v balíčku ke kolu i vše potřebné:-).
    Přeji hezké prázdniny, Eva Šenkyříková, Neobycejne.cz

• Ochotný personál řešit dotazy a individuální přístup

• Kvalitní zboží

• Perfektní balení kola
    • Skvělá komunikace se zákazníky
    • Je vidět, že to, co dělají, dělají s láskou

Vše OK

• Kvalita zboží, komunikace, rychlost odeslání.
    • Zatím žádná.

Dobrá komunikace, rychlé dodání, zboží dorazilo naprosto v pořádku.

• Rychlost v sobotu jsem obednala a v utery sem mela kolo, ktere je jinde momentalne nedostupne

• Kvalitní recenze na prodávané zboží psané "na míru" - každý výrobek osobně otestován a popsán z mnoha stran, aby si zákazník mohl vybrat, co je právě pro něj nejlepší. Profesionalita je na jedničku s hvězdičkou.
    • Rychlost dodání. Objednávala jsem kolo v sobotu, v úterý před obědem už bylo doma.
    • Kvalitní zboží.
    • Komunikace se zákazníky.

V obchodě jsem před lety kupovala helmy pro děti. Na základě skvělých recenzí jsem vybrala helmy, které dětem sedí, děti si je umějí správně a hlavně samy nasadit a jsou lehké, takže je děti nosí rády a helmy tak mají opravdu smysl. Synovi hned týden po koupi helma zachránila hlavu, když přelétl přes řidítka kola a spadl hlavou na silnici.
    Aktuálně jsem dceři sháněla kolo a opět dle skvělých recenzí jsem kolo vybrala a koupila zde. Kolo přišlo téměř seřízené, dcera mohla hned vyjet. Doprava kola byla bez problémů, krabice nepoškozená.
    Celkově mohu obchod jen doporučit. Je to jeden z nejlepších e-shopů, kde jsem nakupovala.

Dobrý den, paní Lucie,
    vaše zpětná vazba nás zahřála u srdce, budeme se na Vás těšit zase příště!
    Přeji hezký den, Eva Šenkyříková, Neobycejne.cz

• Přehledný web
    • Perfektní balení včetně návodu a bonusového nářadí
    • Kolo zkontrolované a připravené k jízdě

• rychlé dodání - v pondělí večer kolo objednáno, ve středu bylo doma
    • příjemná komunikace
    • kolo seřízené + zdarma odrazky, sada imbusů a klíč k domontování pedálů

• okamžité odeslání

• rychle dodání, kolo serizene

• Ochotně poradili po telefonu s výběrem kola, paní mi dokonce řekla, že když nestihnu syna změřit do konce pracovní doby, můžu zavolat i později :)

Na webu mate skvele informace o produktech, komunikace a doruceni bez problemu.