• velký výběr
    • rychlost dodání
    • Zabaleno ve velkém množství plastu

Celková spokojenost, ale helma přišla zabalená v neskutečném množství plastových pytlíků naplněných vzduchem. Přitom stačilo seříznout krabici a zalepit - helma byla v další krabici...

Reakce obchodu Neobyčejně

děkujeme za vaší zprávu. Na balení helem si dáváme záležet a upřímně, jsem tomu ráda. Helma musí být v pořádku, aby ochránila dětskou hlavu. Vnitřek helmy je z polystyrenu, takže chceme předejít jejímu poškození během přepravy a tak balíme pro naší jistotu raději více, samozřejmě i záleží, jaká velikost krabic je zrovna k dispozici. Plastové obaly se vzduchem lze propíchnout a dát do recyklace,
    přejeme dobré jízdy, Eva Šenkyříková, Neobycejne.cz

• Kolo již seřízené a smontované
    • Super recenze na kola, které mi pomohly při výběru

Reakce obchodu Neobyčejně

to jsme moc rádi, že vám naše recenze pomohly a budeme se těšit zase příště!
    Eva Šenkyříková, Neobycejne.cz

• Výborná komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky - druhý den po objednání přišel balík
    • Na webu detailně popsáno, jak vybrat dětskou helmu, jak která sedí, na co si dát pozor atd.

Výborná komunikace! Nejprve jsem se bála objednat dětskou helmu bez vyzkoušení, ale opravdu vše proběhlo bez problémů. Paní mi ochotně poradila s výběrem, když jsem si nebyla jistá rozměry. Balík dorazil hned druhý den dopoledne, takže absolutní rychlost vyřízení objednávky. Děkuji a v budoucnu opět rádi nakoupíme u Vás!

• Příjemná nabídka
    • Kolo mi přišlo už sestavené a seřízené . Stačilo jen otočit řidítka a přidat šlapačky. Potřebné nástroje přiloženy.
    • Superrychlé poslání

Reakce obchodu Neobyčejně

to jsme moc rádi, že oceňujete naše seřízení dětských kol, dáváme si záležet a budeme se těšit příště!
    Eva Šenkyříková, Neobycejne.cz

Objednávka přijatá a rychle vyřízená.

• Perfektní komunikace i nad rámec

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobře popsaný postup, jak správně vybrat dětské kolo
    • Přehlednost webových stránek

Nevím jak s obchodem, ale produkt není nejlepší kvality, zadní kolo "šmatlá" -vnuk z dárku bude mít určitě radost, ale naše radost z dárku šla ke dnu. A ne za malé peníze.

Reakce obchodu Neobyčejně

děkuji za vaší reakci. Škoda, že jste nezavolali a nedali vědět, situace se dá jednoduše řešit, to není žádný problém.
    Všechna dětská kola prochází naším cykloservisem, ve vašem případě se jedná o dětské odrážedlo, které seřizuje výrobce a případný problém rádi vyřešíme standartním procesem.

Po vánočních svátcích se vám ozveme a tento problém s vámi vyřešíme,

Eva Šenkyříková, Neobyčejně.cz

• dobrá cena

• komunikace, řešení komplikací

• velký výběr kvalitního zboží
    • dobré ceny
    • dobře fungující zákaznická podpora
    • možnost osobního odběru v dostupné vzdálenosti

Mám dojem, že obchod skutečně funguje a nabízí nadstandartní péči o zákazníka.

komunikativní

rychlá dodávka a ochotný doručovatel

rychlé vyřízení, výborná komunikace

• Skvělá komunikace
    • Odborná rada
    • Lehce vyšší cena

Jednoznačně doporučuji.

• Vše perfektní!

• Rychlost, komunikace, kvalita zbozi

• Rychlá komunikace
    • Doprava zdarma (pro odrážedla nad určitou cenu, ale to jsou asi všechna)

Objednal jsem pro syna odrážedlo Cruzee (vážně pěkně lehoučké). Měli jsme problémy s kolečkem (vrzalo). Paní Šenkyříková velmi ochotně zařídila výměnu odrážedla. Do týdne syn jezdí na novém (nevrzajícím) odrážedle. Teď mám jediný problém, že je moc rychlý :)

• Osobni konzultace po telefonu pri vyberu zbozi

Jsme moc spokojeni. Podle clanku na webu obchodu a po konzultaci pres telefon jsme vybrali perfektne padnouci cyklohelmu pro nasi 1,5letou holcicku. Kdyz vezmu v uvahu, jakou praci nam dalo jenom zmerit doma hlavicku, tak si myslim, ze primo v obchode by bylo mnohem tezsi vybrat spravnou velikost :). Zbozi nabizene na e-shopu je kvalitni.

Skvělá komunikace, ochota, rychlé dodání.