• nakoupil v obchodě Neobyčejně před 1 měsícem

• podrobné popisy zboží
    • osobní recenze na nabízené zboží
    • přehlednost stránek
    • výběr

Naprosto perfektní obchod, kde jsou uvedeny veškeré informace o nabízeném zboží včetně osobní recenze a zkušenosti s ním.

• nakoupil v obchodě Neobyčejně před 1 měsícem

• kolo dorazilo v pořádku a smontované

Nemám, co bych vytknul.

• nakoupil v obchodě Neobyčejně před 3 měsíci

• Rychlost obchodu
    • Komunikativnost
  • nakoupil v obchodě Neobyčejně před 4 měsíci

Bezproblémový nákup. Zboží indikované jako skladové mají opravdu skladem, příjemná komunikace, ochota atd. Doporučuji.

• erudovaní lidé
    • poctivý přístup
    • eshop plný rad pro výběr, praktických zkušeností

Vřele doporučuju!

• nakoupil v obchodě Neobyčejně před 5 měsíci

• dobré rady jak vybrat správnou velikost helmy
    • velký výběr + možnost dokoupit další příslušenství
  • nakoupil v obchodě Neobyčejně před 5 měsíci

• Podrobný pruvodce výběrem kola
    • Rychlá komunikace i v době svátků a dovolených
    • Zasílají email s video-manuálem
  • nakoupil v obchodě Neobyčejně před 6 měsíci

• Uzitecne rady k vyberu z bozi, rychle dodání

• Široký výběr kvalitního zboží
    • Detailní popis jednotlivých produktů včetně jejich srovnání
    • Výborná komunikace , osobní přístup
    • Doprava zdarma

Vybírali jsme první kolo pro dceru a v tomto obchodě jsem ocenila zejména 2 věci : jednak podrobné recenze jednotlivých kol a jejich srovnání, včetně fotografií, které nám velmi usnadnily výběr kola, a současně bezvadnou komunikaci s poskytováním průběžných informací o dodání kola do ČR s jeho odesláním okamžitě po naskladnění. Tento obchod vřele doporučuji!

• nakoupil v obchodě Neobyčejně před 6 měsíci

• Podbrobne a smysluplne popisky a navody ke kolu. Da se koupit i bez vyzkouseni a perfektne sedi.
    • Vstricnost

• Vše bylo perfektní.
    • Není žádná
  • nakoupil v obchodě Neobyčejně před 7 měsíci

• Vsechno velmi dobre popsane, vyber kola, pouzivani, videa..
  • nakoupil v obchodě Neobyčejně před 7 měsíci

• Při výběru odstrkovadla jsem postupovala podle tabulky, s výsledkem jsem spokojená.
    • Zboží evidentně se již někdo před námi pokoušel smontovat nebo posloužilo jako ukázka pro někoho, kdo potřeboval ukázat, jak se to dělá. Z toho plynuly počáteční rozpaky, co to tu je a co je ta prasklá část (bylo to pouze krytka) apod. Též trochu odřený lak (ovšem je přiložena lahvička s barvou). Přišlo mi to trochu nefér, ale není energie to řešit. A konečně odrážedlo již slouží...

Reakce obchodu Neobyčejně

za škrábanec na kole, který vznikl někde po cestě mezi továrnou a dalšími články, se omlouváme, zaslali jsme vašemu dítku dárek na odrážedlo. Jinak odrážedlo před vámi samozřejmě nikdo nepoužíval, jednalo se o nový kus. Plastová krytka na šroub, o které píšete, ta jen má chránit šroub, aby neprotrhl krabici a často se tento tenký plast během přeprav přelomí a slouží hned k vyhození.
    Jinak není problém nám hned zavolat a vše bychom vám vysvětlili,
    přeji hezký den,
    Eva Šenkyříková, neobycejne.cz

• výborná komunikace
    • doprava zdarma (výhoda oproti konkurenci)

Objednávali jsem dětské kolo WOOM 2 - v té době absolutně nedostupné v ČR - ze strany eshopu jsme byli informováni o průběhu dodávky zboží do ČR a termínu dodání až do domu. Kolo bylo odesláno ihned po naskladnění ze strany e-shopu.

Vynikající, velmi rychlé.
    Maximální spokojenost

• Osobní přístup
  • nakoupil v obchodě Neobyčejně před 8 měsíci

• Doprava - z 80% poškozený obal. Tento obal s obsahem měl sloužit jako dárek dvouleté vnučce k narozeninám. Nakonec jsme museli vymyslet jinou formu předání dárku. Měli jsme i obavy, aby odráželo nebylo poškozené.

Reakce obchodu Neobyčejně

omlouváme se za dopravce, že zboží mělo při předání poškozený obal a jsme rádi, že zboží bylo zcela v pořádku. Poškození obalu se u nás stává při dopravě opravdu velmi zřídka a nedokážeme tomu 100% zamezit, vždy záleží na chování řidičů a ostatních pracovníků na třídících linkách. Nicméně obal určitě neslouží jako dárková předávací krabice, ale u odrážedel a kol pouze jako přepravní obal, který je polepen samolepkami, lepícími páskami apod a je určen rovnou k vyhození.
    Mrzí nás, že nedoporučujete náš obchod jen kvůli tomu, že přepravce z části poničil přepravní obal, ale jinak jste zboží obdrželi rychle obratem a v pořádku.
    Přejeme dítku prima jízdy s odrážedlem,
    Eva Šenkyříková, www.neobycejne.cz

• nakoupil v obchodě Neobyčejně před 7 měsíci

• Paní na telefonu v prodejně mylně informovala o otevírací době výdeje (ComGate), rovněž tak na webu je mylná informace, nicméně smska k vyzvednutí již uváděla otevírací dobu správně.

Výborný eshop, doporučuji všem.

Reakce obchodu Neobyčejně

děkujeme za vaší zprávu, ocenění našeho eshopu a doporučení nás. Ve skladu nám teď změnily otvírací hodiny, již jsme to na webu všude změnili, omlouváme se, že jsme s touto informací zareagovali o chvíli později a ze zvyku Vám to po telefonu sdělili nepřesně, v sms to bylo, jak píšete, vše v pořádku.
    Děkujeme za Vaší objednávku, přejeme prima jízdy, Eva Šenkyříková, www.neobycejne.cz

• Vše bez problému.

• Super srovnani kol/ odrazedel