• Zboží naprosto perfektní
    • Snadný výběr díky návodům na webu

• široká nabídka dětských kol a odrážedel všetně příslušenství
    • podrobné popisy zboží včetně klíčových rozměrů a vhodnosti pro dítě dle výšky
    • zajímavé recenze a osobní zkušenosti
    • tipy, na co si dát při nákupu pozor a co na druhou stranu nemá cenu řešit
    • dodání kompletně sestaveného a seřízeného kola

Před rokem jsme na tomhle skvělém eshopu koupili odrážedlo a helmu - obojí perfektně sedlo a funguje dodnes. Letos jsme přesedlali na kolo (i když odrážedlo stále občas používáme) a opět nelitujeme. Syn se naučil jezdit docela rychle a kolo se mu líbí.

Reakce obchodu Neobyčejně

jsme moc rádi, že vám naše návody a recenze pomohly při výběru a vážíme si toho, že se k nám vracíte.
    Ať se synkovi dobře jezdí, váš eshop Neobyčejně.cz

• Úžasné popsaná kola, veškeré informace snadno dohledatelné, více a nejvíce informací oproti jiným e-shopům. Nejvíce druhů kol

Skvělá komunikace, paní po telefonu velmi pěkně poradila, ochotná a milá a hlavně věděla.

Reakce obchodu Neobyčejně

jsem moc ráda, že vám naše rady pomohly, budeme se na vás zase těšit příště, neváhejte se ozvat,
    Eva Šenkyříková, Neobyčejně.cz

Na stránkách je spousta tipů a rad ohledně výběru dětských kol.
    Vše proběhlo bez problémů a rychle. Kolo druhý den připraveno k vyzvednutí. Stojan na kolo jako dárek je super+přiložené nářadí též. Dcera má z kola velikou radost a to je k nezaplacení... :-) Další kolo opět koupím zde.

Reakce obchodu Neobyčejně

jsme moc rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni, přejeme, ať kolo dělá dcerce radost a budeme se těšit zase příště,
    váš eshop Neobyčejně.cz

• přehledný web
    • rychlost dodání
    • skvěle zabaleno
    • jasný návod
    • přiložena telefonní čísla pro konzultaci

Večer jsem objednala, druhý den ráno odeslali a třetí den bylo kolo doma. Takže rychleji než avizují na webu. Mockrát děkuji až bude třeba větší kolo, myslím, že mám jasno, kde objednám :).

• Kolo přišlo úplně seřízené
    • Včetně krásného dárků – blikaček

Na levém gripu řídítek je dírka. Funkčnosti to nějak nevadí, nereklamovali jsme.

• super komunikace
    • oproti ostatním obchodům mají téměř vše zkompletované a za 10 -15 min. můžete kolo používat
    • navíc oproti ostatním prodejcům dostanete drobné dárky např. i sadu nářadí potřebnou ke kompletaci kola a to se určitě hodí
    • součásti balení jsou i podrobné návody
    • o žádných nevím

• Přehlednost nabídky
    • Rychlost dodání.

Kolo přišlo seřízené a připravené. Stačilo narovnat řidítka a přidělat pedály a stojánek.

• dobrý výběr dětských kol, kde snad nejde šlápnout vedle
    • kola jsou předpřipravena a dobře zabalena

• Kolo je super, lehké.
    • česká pošta, při doručování info na poslední chvíli, tři hodiny před doručením

• Rychlost, ochota, sortiment

• Skvely popis
    • Pouze kvalitni veci
    • Pruvodce vyberem

• Rychlost, komunikace

Super eshop, mohu doporucit.

• Velmi rychlé doruceni. Kolo lehké, velmi kvalitní.

Byla jsem nadšená, v jaké stavu kolo dorazilo. Doopravdy smontované, stačilo jen otočit řídítka a namontovat pedály. Pokud budu kolo po internetu kupovat příště, zvolím tento obchod. Objednávka navíc byla bleskurychle zpracovaná.

Perfektní komunikace i poradenství ohledně výběru. Mohu jen doporučit!

• Kompetence
    • Milé jednání

• Nejedná se jen o eshop. Na stránkách je spousta článků o tom, jak kolo správně vybrat, porovnání modelů, výsledky osobního testování atd.
    • Je nabízena individuální konzultace a doporučení nejvhodnějšího modelu.
    • Velký výběr ultralehkých kol a odrážedel.
    • Nabídka konzultace cyklomechanika při sestavování kola.
    • Kolo přijde seřízené a sestavené - stačí jen otočit řídítka a přimontovat pedály. Vše je detailně popsané v obrázkovém návodu.
    • Příznivé ceny.

Jednoznačně tento eshop doporučuji!
    Konzultovala jsem výběr ze dvou modelů kol. Paní Šenkyříková mi podle informací, které jsem jí poskytla o synovi, velmi mile a ochotně doporučila vhodnější (mimochodem levnější) kolo a vysvětlila rozdíly. Kolo bylo nepatrně dražší, než se dá sehnat u konkurence, ALE maličko vyšší cena cena byla bohatě vyvážená skvělou asistencí (v ceně byl navíc stojánek na kolo a nářadí nutné pro sestavení kola). Byla jsem totiž nucená (pouze díky své nezručnosti) při sestavování kola využít telefonickou konzultaci s cyklomechanikem. Pán byl opět neskutečně milý, trpělivý a dokázal mi jednoduše vysvětlit, co je nutné udělat.
    Jak na zpracování webových stránek, tak na jednání všech je zkráka poznat, že je kola a odrážedla baví a rádi se o své znalosti podělí.

Reakce obchodu Neobyčejně

velmi děkujeme za vaší recenzi, moc jste nás potěšila! A dala jste si s tím opravdu práci, to tedy oceňujeme.
    Budeme se těšit zase příště,
    hezké dny za celý tým Neobycejne.cz přeje Eva Šenkyříková

• Součástí dodávky nebylo slíbené nářadí pro sestavení kola.

Reakce obchodu Neobyčejně

tak to nás mrzí, že nářadí (inbus a klíč na pedály) výrobce nevložil do krabičky s návodem a pedály, k tomu určené ( ke kolu Woom jinak žádné nářadí navíc neslibujeme).
    Bohužel toto nemáme šanci dopředu zjistit, budeme jen rádi, když nás zákazník hned při zjištění informuje, abychom s tím mohli něco podniknout.
    Jinak jsme rádi, že vše ostatní bylo v pořádku, že jste obdrželi seřízené kolo a dárek navíc:-)
    přeji hezký den, Eva Šenkyříková

• Super rychlé doručení objednávky
    • Výborné poradenství po telefonu-paní moc milá a ochotná, praktické rady
    • Akce stojánku v ceně

Velmi dobrá zkušenost a spokojenost!!! Řešíme tedy drobnou reklamaci na dodaných blikackach, ale věřím, že nebude problém.