rychlá informovanost a dodávka zboží

Zboží objednano a zaplaceno 8.2 ,o tyden pozdeji nemam k objednavce žadnou informaci

děkujem za recenzi.
    Co se týče Vaší objednávky, tak jsme posílali upozornění, že jeden produkt bude mít zdržení z důvodu inventury u výrobce. Objednávku jsme vám následně na naše náklady poslali na dvakrát, aby jste měla produkty co nejdříve.

Skvělý rychlý nákup

• Objednávka byla vyřízena obratem. Zboží dodáno v uvedeném termínu.

Komunikace dobrá, a dodávka trošku delší, až po objednání nechávají vyrábět výrobek .

Vše fungovalo dobře, rychle.

Rychle doručení , vše bez problemû.

Rychlý a kvalitní.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé dodání zboží

Kvalitní a zajímavé výrobky!

• Dobrý produkt Rychlé doručení

Skvělé outdoorové oblečení na procházky i sporty. Praktické a funkční. Maximální spokojenost.

Komunikace výborná
    Rychle doručeno
    Dobre zabaleno
    Velmi kvalitní výrobky ,dobre padnou
    Nakupovala jsem zde zatím 2x

Zboží ještě nepřišlo a obchodník nekomunikuje

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

mrzí nás vaše hodnocení a nespokojenost, protože vaše objednávka byla vytvořena mezi svátky a již v rámci košíku a následně v emailu jsme upozorňovali na možné zdržení z důvodu dovolených a inventur. Zároveň nemáme důvod nekomunikovat, byly vám zaslány dva informační emaily, kde právě zmiňujeme možné zdržení.

rychlé vyřízení objednávky

Super materiál

Zboží objednáno a zaplaceno 18.12., dodací lhůta měla být 3 dny, po objednání přišel mail s upozorněním, ze dodací lhůta muže být o 1-2 dny delsi. Tím komunikace skončila a zboží, které bylo vánočním dárkem, ani po 11 dnech neprislo.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

přímo na stránkách eshopu bylo uvedeno, že v tomto termínu garantujeme doručení do Vánoc pouze u produktů skladem, nikoliv produktů na objednání, které i sami výrobci již ve Vánočním období a mezi svátky neexpedují. Dodací lhůta 3 dny je navíc doručení do 3 dnů k nám na sklad a následná expedice zboží k Vám, rovněž je uvedeno přímo u produktu, který objednáváte.

Spolehlivost

• Hrozný obchod nikdy víc
    • Absolutně hrozná komunikace, rozhodně NEDOPORUČUJI

Stornují vám objednávku na kterou čekáte týden z důvodu špatné ceny, na jejich internetovém obchodě , ale vůbec vás o tom neinformují .Zjistíte to až potom co si tam zavoláte a ještě vám pan majitel lže, že vás o tom informovali a když mu řeknete že vám peníze neposlali , pak vám najednou příjdou, během pár minut i když vám tvrdí že vám je již poslali .Absolutně otřesný přístup a rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

přímo se stornováním objednávky Vám byl zasílám systémový informační email o zrušení objednávky z důvodu vyprodání tohoto výrobku u dodavatele. Bohužel není možné u výrobce zakoupit pro zákazníka produkt, který již on sám nenabízí a za akční cenu vyprodal poslední kusy.

Nejoutdoor.cz

• Mnohem delší čekání než uvádějí, žádná komunikace ze strany eshopu

Objednáno 11. 12., stále zboží nemám :( Úplně chybí komunikace - nechají vás čekat bez omluvy či infa, kdy balík dostanete.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

zboží Vám bylo odesláno v pondělí 18.12.. Tedy 5 pracovních dní od objednání. V emailu o vyřizování jste měla informaci o zdržení expedic o 2 pracovní dny z důvodu Vánoc. Tedy objednávka byla v pořádku odeslána v řádném termínu.

Hezký den,