• Přišlo poškozené zboží / naťuknuté víko /. Když jsem chtěla telefonovat a dohodnout se o následujícím postupu, nebrali tel. Nechtěli evidentně se mnou mluvit.

Sice levné, ale nic moc zboží ani následná nekomunikace…. Bohužel.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

pokud je produkt poškozený, tak není problém jej reklamovat, z 90% je pak vyměněn za nový produkt. Telefon normálně bereme a pokud to z nějakého důvodu nestihneme, tak voláme zpět. Připadně není problém poslat třeba email. Termoska byla ve výprodeji, tudíž byla za pěknou cenu, ale jedná se o kvalitní produkt.

Nejoutdoor.cz

• Objednání zpětné dopravy je zajímavý nápad a využil jsem ho.
    • Špatný přístup při vrácení peněz.
    • Delší dodací doba.

Odstoupil jsme od smlouvy a poslal část zboží zpět. Po 7 dnech se nic nedělo, tak jsem se přes reklamační systém připomenul s tím, že zboží už přes Zásilkovnu přece dávno muselo dorazit. Hned po mém dotazu se v systému objevilo, že "dnes" balík dorazil... náhodička. Celkově jsme měl dojem, že vracení peněz co nejvíce natahují úplně do posledního možného a zákonem stanoveného dne. Takový přístup v dnešní době? Z tohoto důvodu eshop nedoporučuji, přestože vrácení peněz nakonec proběhlo.

Po 8 dnech čekání (doba dodání byla avizována na 3-4 dny) přišlo úplně jiné zboží. Jasně, stát se může, jsme jenom lidi. Pán na zákaznické lince byl milý, za tento politováníhodný omyl se omluvil a slíbil obratem nápravu a zaslání správného zboží. Ale nyní je to 14 od objednávky a na dodání zboží zatím stále čekám... A bohužel ze strany obchodu nemám žádnou další informaci, jak to vypadá. Tak snad se někdy dočkám, mám zaplaceno předem...:-/

Děkujeme za Vaše hodnocení,
    nicméně je potřeba doplnit některé fakta.
    Objednávka Vám byla expedována 4 pracovní den - objednala jste si ve středu večer a v úterý ráno byla expedována, nemůžete do toho počítat víkend.
    Bohužel jsme však zaměnili štítky dopravce a byla vám omylem poslána jiná objednávka, za což jsme se samozřejmě omluvili a poskytli vám zpětný kód na zásilkovnu. Správný produkt jsme pak poslali v úterý, na čemž jsme se domluvili po telefonu, že bude expedován v pondělí nebo v úterý. Navíc jsme od vás neobrželi do té doby dražší produkt, který vám byl omylem zaslán.
    Za nás proběhla expedice v termínu a následné doposlání zboží proběhlo také dle telefonické domluvy.

Nejoutdoor.cz

Zboží objednano a zaplaceno 8.2 ,o tyden pozdeji nemam k objednavce žadnou informaci

děkujem za recenzi.
    Co se týče Vaší objednávky, tak jsme posílali upozornění, že jeden produkt bude mít zdržení z důvodu inventury u výrobce. Objednávku jsme vám následně na naše náklady poslali na dvakrát, aby jste měla produkty co nejdříve.

Nejoutdoor.cz

Zboží ještě nepřišlo a obchodník nekomunikuje

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

mrzí nás vaše hodnocení a nespokojenost, protože vaše objednávka byla vytvořena mezi svátky a již v rámci košíku a následně v emailu jsme upozorňovali na možné zdržení z důvodu dovolených a inventur. Zároveň nemáme důvod nekomunikovat, byly vám zaslány dva informační emaily, kde právě zmiňujeme možné zdržení.

Nejoutdoor.cz

Zboží objednáno a zaplaceno 18.12., dodací lhůta měla být 3 dny, po objednání přišel mail s upozorněním, ze dodací lhůta muže být o 1-2 dny delsi. Tím komunikace skončila a zboží, které bylo vánočním dárkem, ani po 11 dnech neprislo.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

přímo na stránkách eshopu bylo uvedeno, že v tomto termínu garantujeme doručení do Vánoc pouze u produktů skladem, nikoliv produktů na objednání, které i sami výrobci již ve Vánočním období a mezi svátky neexpedují. Dodací lhůta 3 dny je navíc doručení do 3 dnů k nám na sklad a následná expedice zboží k Vám, rovněž je uvedeno přímo u produktu, který objednáváte.

Nejoutdoor.cz

• Mnohem delší čekání než uvádějí, žádná komunikace ze strany eshopu

Objednáno 11. 12., stále zboží nemám :( Úplně chybí komunikace - nechají vás čekat bez omluvy či infa, kdy balík dostanete.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

zboží Vám bylo odesláno v pondělí 18.12.. Tedy 5 pracovních dní od objednání. V emailu o vyřizování jste měla informaci o zdržení expedic o 2 pracovní dny z důvodu Vánoc. Tedy objednávka byla v pořádku odeslána v řádném termínu.

• peníze přišly zpět
    • nabízí zboží , které není k disp.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

mrzí nás, že přesto, že obratem po informaci od výrobce, že produkt byl již vyprodán a okamžitém vrácení peněz na Váš účet a zaslání informace emailem, máte potřebu udělat špatné hodnocení. Bohužel se občas stane, že některý produkt již není k dispozici z důvodu vyprodání.

• Nafocené jiné zboží
    • Cena ve slevě je vyšší než normální

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

bohužel si asi pletete stránky výrobce a stránky našeho eshopu, kde jste dětský kabát zakoupil. V případě, že výrobce pro své konečné zákazníky poskytne 50% slevu, neznamená to, že tuto slevu automaticky poskytnou i smluvní eshopy. Kabát jste obdržel do 3 dnů od jeho objednání a fotografie poskytnuté výrobcem odpovídají realnemu produktu. V případě, že se Vám cokoliv nezdálo, nebo jste čemukoliv nerozumněl, mohl jste se jakkoliv ozvat (telefon/email), což se bohužel nestalo.

Nejoutdoor.cz

• Ohodnoceni prislo driv nez objednane zbozi, po 6 dnech po objednani nic neprislo….az prijde budu vracet, protoze jsem si jiz zakoupila ve sportisimu a vysly cca o 350 kc levneji….na me prilis dlouha dodaci lhuta…

• Přesto,že jde o české výrobky,tak na zboží čekám skoro 10 dní.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

bohužel u Vaší objednávky se vyprodal jeden produkt a čekalo se na dovyrobení daného produktu, což proběhlo u výrobce během 8 dnů. Tuto informaci jsme s vámi konzultovali telefonicky a souhlasila jste, že počkáte, tudíž nás mrzí vaše hodnocení.

• Zboží mi nebylo už 10 dní doruceno

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

ano bohužel u vaší objendávky došlo ke zdržení z důvodu stěhování skladů výrobce, o čemž jsme Vás, stejně jako další zákazníky, kteří měli zboží od tohoto výrobce objednáno, informovali a za zdržení se Vám omluvili. Nehledě na to, že u objednaného produktu je dodací doba 5 pracovních dní na sklad, naskladněno bylo šestý pracovní den a tentýž den také expedováno k Vám.

S pozdravem,

Nejoutdoor.cz

• Celkem rychle vyřízení (odeslání objednávky)
    • Ač jsem si objednal a "zaplatil" odeslání přes kurýrní službu DPD (bylo i v potvrzené objednávce), stejně byla moje objednávka odeslána obchodem přes Českou poštu, která samozřejmě s dodáním nijak nechvátala...

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

mrzí nás vaše negativní reakce, ale snažili jsme se o urychlení procesu.
    V den kdy měla být expedována vaše objednávka, jsme měli technické problémy s dpd a proto jsme v rámci urychlení zvolili jiného dopravce. Bohužel už nedohledám, jestli jsme vás o tom telefonicky informovali nebo ne, ale každou změnu v objednávce se zákazníkem konzultujeme.
    Co se týče doručení, tak ve čtvrtek odpoledne jsme objednávku předali dopravci a v pondělí byla doručena, víkend do toho nelze počítat.

Nejoutdoor.cz

• Objednávka nebyla doručena, na můj dotaz nikdo neodpověděl

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

Vaše objednávka byla expedována po 5 pracovních dnech od objednání. Přesně tak, jak je uvedeno u výrobce Northfinder, jelikož se jedná o dodávku zboží ze zahraničí.

Nejoutdoor.cz

Za celou dobu jsem stále zboží neobdržela a jsem zvědavá, zda ho vůbec někdy obdržím.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

mrzí nás Vaše záporná recenze, jelikož o věškerém průběhu jsme vás informovali. Objednala jste si 28.11. a my expedovali 2.12. tudíž 5 pracovní den od objednání. Standardně expedujeme do 3 pracovních dnů. Jelikož se blíží Vánoce, tak může dojít ke zpoždění o kterém jsme Vás informovali i emailem. O možném zdržení(nyní před Vánoci) také informujeme v potvrzujícím emailu o objednávce.

Nejoutdoor.cz

zatím nemám zboží doručeno, ač je zaplaceno??? Ani zmínka kdy dorazí???

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

Produkty objednávené u dodavatele nejsou bohužel k expedici ihned (je tak napsáno rovněž i přímo na kartě produktu - naskladnění u nás 3-5 pracovních dní, následně obratem expedujeme). Vždy je však zaslán automatický email s informací o objendání zboží u výrobce. Kontrolovala jsem přímo Vaši objednávku a email byl v pořádku zaslán.

Nejoutdoor.cz

• k čemu je takový obchod, kde objednávku přijmou, ale zboží nedodají

• Obchod nemá skladem patrně nic, po deseti dnech po zavolání, proč ještě nemám objednávku doma, jsem se dozvěděla, že jeden produkt je úplně nedostupný, na další se čeká až přijde ze Slovenska...

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

po kontrole Vaší objednávky můžeme říci, že byla expedována 4 pracovní dny od objednání. Pokud zákazník objedná zboží v pátek, kdy následuje víkend a státní svátky, je bohužel pochopitelné, že nebude zboží doručeno rychleji. U každého produktu je navíc vždy zobrazena jeho dostupnost - SKLADEM, do 3 dnů atd. Pokud zákazník na dodání zboží spěchá a na jeho dostupnosti vidí "do 3 dnů", je vždy možné kontaktovat obchod na info lince a nechat si doporučit alternativu přímo SKLADEM a ihned k odeslání.

• Obchod má velký výběr
    • Obchod nereaguje. Mám objednáno a zaplaceno a nic.....

Objednala jsem si šaty a kartou je hned zaplatila. Je to již 8 dnů a nic se neděje. Psala jsem mail, jak to s mojí objednávkou vypadá a žádná reakce. Volala jsem na kontaktní telefon uvedený na webovkách, ale nikdo telefon nezvedl. Nevím, jak to bude pokračovat dále, ale jsem zklamaná, tohle se mi ještě nestalo. Už bych se v budoucnu bála si zde něco objednat.

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

způsobené komplikace nás moc mrzí. Bohužel došlo ke zpoždění na straně dodavatele a chybě v komunikaci. Na emaily a telefony samozřejmě reagujeme viz jiné hodnocení. Kolegyně se s Vámi spojí s nabídkou vyhovující kompenzace.

Nabizi neco, co nemaji

Reakce obchodu Nejoutdoor.cz

omlouváme se za komplikace, bohužel sem tam se stane, že dodavatel produkt vyprodá a chvilku trvá, než se aktualizují položky i u nás na eshopu, což byl tento případ.