• super obchod

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, když je zákazník s nákupem u nás spokojen. Přejeme, ať zboží slouží a dělá radost.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Super komunikace, rychlost dodání, dobře zabalené zboží .

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, rychlost je dána tím, že veškeré vystavené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Rychlá dodávka a skvělé jednání

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Dorazilo zboží v odlišné barvě než objednávka a polštáře na opěru nebyly dva ale jen jeden v celku. Takže uplně špatně

objednávk byla vcelku objemná a těžka, tedy pro mně složita na odeslání zpě a s tím zřejmě obchod počítá

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

My určitě s ničím nepočítáme. Pokud se stala chyba na naší straně, což asi evidentně ano a to v podobě neadekvátní fotografie, pošleme na naše náklady kurýra který od Vás doma balík převezme a vrátíme peníze. Objednala jste si barvu antracit a dostala antracit. Antracitová je tmavá šedá až černá.

Dále je s podivem, že se o problému dozvídám až z recenze, tedy 10 dnů po nákupu. Při tom stačí zavolat, napsat e-mail, cokoliv a my rádi a ihned bychom Váš problém vyřešili. Což tedy vyřešíme i tak. Vidím zde číslo objednávky, jdu Vás hned kontaktovat.

Jan Blažek, majitel obchodu

• rychlost dodání
    • výborná cena

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, právě rychlost a cena patří mezi naše největší přednosti a těší nás, když je zákazník ocení. Rychlost je dána tím, že veškeré nabízené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

• bezproblémový nákup

vše ok

Rychle a o.k.

Vše v pořádku

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

vzhedem ktomu ze lesticka nebyla na trhu k dostani a mam jiz vycero naradi parkside tak mam i aku a nabijecky nevadilo ze nejsou soucasti ,ale alespon u vaseho obchodu byla narozdi od ukecaneho K. v nabidce.

• cena rychlost doručení

Zboží skladem a rychlé doručení.

Spokojenost rychlost jednani

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Objednané zboží bylo úspěšně dodáno, objednala jsem z domova. Tento obchod doporučuji.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

V případě tohoto nákupu - naprostá spokojenost

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Vše proběhlo OK, super obchod :)

rychlé dodání