Zboží označené skladem prostě nebylo.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Velice se omlouvám za komplikaci. My si zakládáme na tom, že opravdu všechno zboží v nabídce máme v našem vlastím skladu. Co se vyprodá se automaticky skryje. U Vámi objednaného tepelného čerpadla jsem udělal nechtíc chybu a zviditelnil jako dostupné, ačkoliv bylo vyprodané.

za negativní recenzi si můžu sám a nyní si na to dám obzvláště pozor. Ještě jednou se omlouvám a děkuji.

Jan Blažek, majitel obchodu.

-nebyl žádný problém

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, když je zákazník s nákupem u nás spokojen. Přejeme, ať zboží slouží a dělá radost.

rychlost dodání

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, rychlost je dána tím, že veškeré vystavené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Rychlá dodávka bez problému.

Žádná nevýhoda

• dobrá cena
    • výborná komunikace
    • rychlost dodání

Tento obchod opravdu všem doporučuji, budete spokojeni.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, právě rychlost a cena patří mezi naše největší přednosti a těší nás, když je zákazník ocení. Rychlost je dána tím, že veškeré nabízené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

• Cena, dodání

Velký výběr, rychlost dodání

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Rychlé dodání, perfektně zabaleno.Vřele doporučuji.výborná cena.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Bezproblémová komunikace, rychlé dodání.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• v obchodech jsem ji nemohl sehnat po pár kliknutí jí mám.
    • Prodražila se mi o 138 Kč, ale mám ji.

láce

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Spolehlivost a rychost dodání, solidní cena

• zboží je levnější

• pohoda
    • přesnost dodaní

Vyskoušet a budete spokojení

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

velmi dobrá-celkově rychlá jednání i čas dopravy

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Rohy polic do regálu jsou poškozeny při manipulaci v dopravě (asi na třech místech). Příště rohy obalit tvrdším kartonem pro přepravu.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkuji za recenzi a zpětnou vazbu. Přesně jak píšete, špatná manipulace zboží při přepravě. My samotný složený regál opatřili tvrdými papírovými rohy a ještě celé "zapáskovali". Tedy opatřili plastové pásky pro snadnější manipulaci při přepravě.

Dle mého byla zásilka zajištěna na dopravu více než kvalitně

Jan Blažek, majitel obchodu

• dobré cen
    • rychlost doručení

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Obchod jako vždy bez chyby.

vše ok