• bezproblémový nákup

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, když je zákazník s nákupem u nás spokojen. Přejeme, ať zboží slouží a dělá radost.

rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, rychlost je dána tím, že veškeré vystavené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

Vše ok

• Rychlé doručení zboží

Doporučuji všem

vše ok

Rychle a o.k.

Vše v pořádku

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

vzhedem ktomu ze lesticka nebyla na trhu k dostani a mam jiz vycero naradi parkside tak mam i aku a nabijecky nevadilo ze nejsou soucasti ,ale alespon u vaseho obchodu byla narozdi od ukecaneho K. v nabidce.

• cena rychlost doručení

Zboží skladem a rychlé doručení.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, právě rychlost a cena patří mezi naše největší přednosti a těší nás, když je zákazník ocení. Rychlost je dána tím, že veškeré nabízené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

Spokojenost rychlost jednani

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Objednané zboží bylo úspěšně dodáno, objednala jsem z domova. Tento obchod doporučuji.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

V případě tohoto nákupu - naprostá spokojenost

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Vše proběhlo OK, super obchod :)

rychlé dodání

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• rychlost odeslání a tím pádem i doručení

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Jak sjednáno, tak splněno.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Zbozi jsem obdrzel poskozene. Ihned jsem ho reklamoval, ale odpoved jsem dostal az po sesti dnech. Po dalsich sesti dnech mi teprve reklamaci uznali a zbozi mi zaslali znovu. Bohuzel prislo opet poskozene.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Zboží Vám přišlo poškozené od dopravce. Chtěl jsem Vám to ulehčit, uznal jsem Vám reklamaci, na naše náklady jsme zboží stáhli k nám a poslali nové. Bohužel, navzdory našemu balení opět i to druhé přišlo poškozené. Opět jsme stáhli a na Vaši žádost vrátili ihned peníze v plné výši.

Chápu, že jste naštvaný, toto se občas zkrátka stává. Nepřijde mi ale fér nám udělit negativ, když jsme se opravdu snažili vše vyřešit k vaší spokojenosti.

Jan Blažek, majitel obchodu

• Rychlost dodání, téměř obratem
    • Zboží dorazilo v pořádku
    • Nic mě nenapadá

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Zboží označené skladem prostě nebylo.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Velice se omlouvám za komplikaci. My si zakládáme na tom, že opravdu všechno zboží v nabídce máme v našem vlastím skladu. Co se vyprodá se automaticky skryje. U Vámi objednaného tepelného čerpadla jsem udělal nechtíc chybu a zviditelnil jako dostupné, ačkoliv bylo vyprodané.

za negativní recenzi si můžu sám a nyní si na to dám obzvláště pozor. Ještě jednou se omlouvám a děkuji.

Jan Blažek, majitel obchodu.