• Velmi rychlé jednání, podrobné informace o stavu zásilky

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, rychlost je dána tím, že veškeré vystavené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

• Rychle vyrizeni, kvalitni zbozi
    • Neni zadna

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• rychlé dodání, jednoduché sestavení

Rychlé doručení bez problémů

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

obchod mi nedal vědět, že objednané zboží nemají a objednávku stornoval

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

je to bohužel tak, jak zákazník píše. Bazénové schůdky byly vyprodané, stornovali jsme objednávku a já měl za to, že zákazník o tomto byl vyrozuměn. Bohužel nebyl. Ještě jednou se omlouvám za nedopatření.

Jan Blažek, majitel obchodu

• Bleskurychlé odeslání ve čtvrtek večer objednáno a v pondělí už bylo doručeno
    • Na altánku byla jedna plastová úchytka prasklá, ale to není chyba obchodu

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Velice děkuji za Vaši milou recenzi. Prasklá úchytka mne mrzí, vidím zde Vaše číslo objednávky, budu Vás kontaktovat a úchytku pošleme novou.

Jan Blažek majitel e-shopu

• Objednávka dorazila prakticky okamžitě
    • Žádná

Obchod doporučuji.
    Velká spokojenost.

• De

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkuji za Vaše hodnocení, ačkoliv se z něj moc nedozvím, proč je tak nízké. Vidím zde číslo objednávky, již jsem Vás kontaktoval s tím, abyste mi sdělil, co bylo špatně a mohli jsme to tak napravit.

• super

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, když je zákazník s nákupem u nás spokojen. Přejeme, ať zboží slouží a dělá radost.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Nejnižší ceny široko daleko...

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Nedostal jsem manuál v češtiné

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

děkujeme za recenzi. Za chybějící návod se omlouváme, patrně kolegové zapomněli vložit při balení. Již jsem Vám ho poslal na e-mail, jelikož zde vidím číslo objednávky. Kdybyste potřeboval poradit s čističem na koberce, neváhejte se na mne obrátit.

Super,není co vytknout

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

rychlé jednání, bezva výrobek, dobrá cena.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, právě rychlost a cena patří mezi naše největší přednosti a těší nás, když je zákazník ocení. Rychlost je dána tím, že veškeré nabízené zboží máme skladem a expedujeme obratem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další případné objednávky.

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Rychle,levně a v pořádku dorazila.

Rychlost,kvalita.Díky

Spokojenost

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Rychlost dodání a perfektní komunikace
    • Rychlost a velice dobrá komunikace

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

• Perfektní komunikace a rychlé doručení

Lucie Maršálková, péče o zákazníky

Drobná reklamace (chybějící noha) vyřešena během dvou dnů k mé naprosté spokojenosti.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.cz

Děkujeme za velmi milé hodnocení. Bylo tomu skutečně tak. Po dodání plastového zahradního stolku zákaznice zjistila, že již z výroby chybí jedna ze čtyř nohou. Ještě týž den jsme doposlali chybějící nohu.