Objednávka nedorazila kopletní. Z obchodu se neobtěžovali ani zavolat ani nereagaovali na email. Při telefonickém dotazu jsme se dozvěděl, že když to není na skladu, tak se to automaticky stornuje. Slova "omlouváme se" paní neznala a o přívětivém tónu taky nemůže být řeč.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, jak uvádíme na našich stránkách začínáme od 7.1.2013. Proto jste zřejmě neobdržel odpověď. Od 7.1. budeme na veškeré dotazy odpovídat. Prosím napište nám email na [email protected]. Věřím, že vše vyřešíme k vaší spokojenosti. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení

• Ani po dvou týdnech nedorazila žádná zpráva z obchodu o objednaném zboží. Při návštěvě výdejny po vystátí dlouhé fronty mě nerudná prodavačka téměř vykázala s odkazem, že nemám-li potvrzení, nemám tam co dělat.

Žádné informace, hrozný přístup

• Žádné
    • Absolutní nespolehlivost

Zde nenakupujte

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Dobrá komunikace poté, co zjistili, že objednané zboží nebylo na skladě.
    • Omluvili se
    • Nabízejí i zboží, které dodavatel nemůže poslat. Před Vánocemi dost špatné, když se člověk spoléhá

Snad nepotká taková smůla Vás. Poprvé jsem chtěl něco objednat a takhle to dopadlo.

• ceny a sortiment
    • žádná komunikace

Předpokládal jsem, že když objednávám zboží které je skladem a zároveň osobní odběr,tak se ho dočkám v rozumném čase.Objednávku mám potvrzenou 11.12 a do dneška t.j 23.12 nic nemám, na maily žádná odpověď, žádná výzva k odběru. Tento dotazník je první reakce na mojí objednávku

• 6ádné -totální fiasko
    • Nekorektní slibotechna k ničemu

Nikdy nic nenakupovat

• špatná komunikace pro reklamaci

neposílají to co si objednáte,na faktuře je napsaný to co posílají ale v balíčku je něco jinak,třeba mín zboží nebo jiný zboží

• komunikace

nikdy!!!

• netuším
    • nekompetentnost

Obdržel jsem úpně jinou hračku než jsem si zaplatil.

• Objednávku jste mi sice potvrdili, ale nic nedorazilo a nemám od 9.12.2012 žádné zprávy oholedně moji zásilky, i když jsem se dotazovala mailem.
    • Zboží bylo předem zaplaceno.

• Chtěl jsem výrobek koupit, zaujala mě cena.
    • Výrobek mě doručen nebyl a nikdo mě neinformoval.
    • těch je moc, špatný přístup, lživé informace
    • Pokud píšete zboží skladem a není, je to lež
    • Pan Mráz nebyl prakticky k sehnání
    • Náš kamarád z Prahy včetně mě jej kontaktoval, ale marně...

tento obchod nám byl doporučen a nikdy více
    tímto Váš internetový obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den p.Kačure, předem by jsme se vám chtěli omluvit, ale zájem o zboží a o ceny které nabízíme byl tak obrovský, že nám spadl systém, odbavujeme stovky objednávek denně a nebyli jsme na to připraveni a z toho důvodu se toto vše událo. Telefon máme jeden funkční, který od rána do večera je v provozu a přijímá objednávky. Samozřejmě nás vše mrzí a budeme nadále dělat vše pro zlepšení webu a objednávek, aby jsme vás mohli potěšit a přivítat vás profesionální službou. Chyba se stala na naší straně za což se ještě jednou velice omlouváme. Upozornili jste nás na chyby, které budeme opravovat a zlepšovat, aby se již neopakovali. Prosím přijměte proto moji upřímnou omluvu za komplikace. Přeji příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok. S pozdravem jednatel JAN MRÁZ

• Špatná komunikace. Dostupné zboží jsem objednala, po platbě převodem na účet mi oznámili, že zboží již není. Nyní s nimi řeším vrácení peněz, na mobilu schránka...

nenakupovat

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

Dobrý den, předem by jsme se vám chtěli omluvit, ale zájem o zboží a o ceny které nabízíme byl tak obrovský, že nám spadl systém, odbavujeme stovky objednávek denně a nebyli jsme na to připraveni a z toho důvodu se toto vše událo. Telefon máme jeden funkční, který od rána do večera je v provozu a přijímá objednávky. Samozřejmě nás vše mrzí a budeme nadále dělat vše pro zlepšení webu a objednávek, aby jsme vás mohli potěšit a přivítat vás profesionální službou. Chyba se stala na naší straně za což se ještě jednou velice omlouváme. Upozornili jste nás na chyby, které budeme opravovat a zlepšovat, aby se již neopakovali. Prosím přijměte proto moji upřímnou omluvu za komplikace. Přeji příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok. S pozdravem jednatel JAN MRÁZ

• levné ceny
    • špatná komunikace
    • neprofesionalita

Tento obchod nikomu nedoporučuji, objednávku jsem vytvořila před 14 dny, domlouvala jsem se na osobním převzetí a zaplacení na místě, to podle strany obchodu nebyl problém. Až na to, že se mi týden neozvali a po mém dotazu, jak vypadá objednávka, že bych si zboží před Vánoci potřebovala vyzvednout, mi jen napsali, že jim přišel jiný typ zboží...Kdybych se sama neozvala, tak nic nevím.
    Když jsem se s nimi chtěla dohodnout alespoň na zaslání fotky zboží, že bych si ho možná i přesto vzala, tak už se mi nikdo neozval.
    Příště budu radši místo ceny sledovat spolehlivost dodání.

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• pomalá komunikace, omezený sortiment

Zboží jsem našla na portálu heureka.cz a odtud jsem se dostala na internetový obchod Nejlevnější zboží.com
    2 dny po objednání zboží (stavebnice Lego) mi přišel mail, že zboží již není na skladě (ačkoli na internetu byla uvedena disponibilita skladem). Nabídli mi, abych si vybrala něco jiného. Vznesla jsem tedy mailový dotaz na dostupnost jiného modelu Lega. Odpověď mi nikdy nepřišla. Naštěstí zboží přes internet zásadně platím až při osobním převzetí, takže jsem díky tomu o žádné peníze nepřišla.
    Zkušenost s obchodem mám tedy negativní a nemohu ho doporučit.

• zatím nevrátili peníze

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• Obchodník nekomunikuje, na maily nereaguje, zboží začne shánět až tehdy, když jej objednáte, dodací termín dle toho, jak se mu podaří zboží sehnat.

Nedoporučuji

• nekomunikuje se zákazníkem

Není možné si zjistit přibližný termín dodání a jelikož je objednané zboží vánoční dárek,tak to je celkem důležité.Objednávku jsem dostal potvrzenou před 10dny a od té doby,dodavatel nereague na e-maily a jediný telefonní kontakt má plnou hlasovou schránku.Obchod bych nedoporučil.

• Nejlevnejsizbozi
    • Špatná komunikace, na infolince hlasová schránka, podávají chybné informace o dodání

Dle mé zkušenosti (hodinky) bych tento obchod znovu nevyužil.

• dodací lhůta, nekomunikativnost

Reakce obchodu Nejlevnější zboží.com

• zboží deklarované jako skladem skladem rozhodně není a není k dispozici ani 11 dní po objednání
    • neserióznost

Nejnižší cena není vše. Nedokáže-li prodejce objednané zboží dodat, pak je lepší si pár korun připlatit a nakoupit jinde.