• komunikativnost
    • výmluvy typu... že zrovna včera zboží prodali a nestihli aktualizovat stránky. Přitom je to pomalu měsíc od objednávky a zboží nabízí s klidem dál
    • zboží jsem měl již zaplaceno a až poté jsem mě informovali že jej nemají
    • na vracení peněz jsem čekal několik dní i když jsem požadoval platbu okamžitě
    • AROGANCE PRODEJCE

Vážený pane Horáku,

ačkoliv nás vaše negativní recenze mrzí, rádi bychom uvedli vzniklou situaci na pravou míru. V každé objednávce je uvedeno, že je VŽDY bezpodmínečně nutné vyčkat na potvrzení objednávky ze strany našich prodejců a následné zaslání faktury k úhradě. V tomto případě jste nám svévolně odeslal peníze pod neexistujícím VS ještě předtím než Vám stihl prodejce potvrdit skladové zásoby a vystavit fakturu. Nicméně prodejce Vám po telefonu nabídl i jiné varianty podkopů, které nebyly ještě prodané či zazálohované jinými zákazníky. Takto rezervované zboží se bohužel na našem webu tváří jako dostupné až do chvíle, kdy je fyzicky vyskladněno zakazníkovi.

Místo žádosti o zrušení objednávky jste nám přeposlal pouze potvrzení o provedení platby z vaší banky, do kterého jste neuvedl vaše jméno, příjmení, adresu ani číslo objednávky, a dožadoval jste se pouze okamžitého navrácení peněz ve prospěch tohoto účtu. Kolegyně z oddělení fakturací Vám psala email s žádostí o doplnění těchto informací, na který jste nám nereagoval.

Návrácení vaší platby by proběhlo rychleji, pokud byste do vaší žádosti o zrušení objednávky výše uvedené náležitosti uvedl.

Traktory Kolín s.r.o.

hruza obchod

• katastrofalni obchod .....2x my zrusili zavaznou objednavku....a jen same blbe vymluvy...
    • nedoporucuji....

otresny obchod

Reakce obchodu NejlevnejsiTraktory.cz

Dobrý den pane Mančíku, velice se nám mrzí Vaše rozhořčení, ale zřejmě jste na začátku přehlédl upozornění, že použité traktory nelze objednávat přes eshop. Toto upozornění jste musel odkliknout před přístupem na naše stránky, jinak by se Vám nezobrazili.
    Pokud chcete koupit traktůrek, přijeďte přímo na prodejnu, kde je neustále velký výběr různých druhů všech cenových relacích. Neustále se prodává, stav skladu se během dne několikrát mění a právě proto nelze zajistit aktuálnost našich webových stránek. Máme spoustu spokojených zákazníků, kteří přijeli a koupili. Děkujeme za pochopení. Tým Traktory Kolín

Ze 3 objednávek nevyšla ani jedna, skladová dostupnost co píší na stránkách není aktuální

• Nabízí zboží u kterého uvádí, že je skladem a přitom jej nemají.

• Komunikace velice špatná a pro mne jako zákazníka ponižující.

Dobrý večer.Na stránkách obchodu byly dva "volné"traktůrky.Jeden TR jsem si řádně objednal a dostal jsem zpětnou vazbou-potvrzení objednávky .Počítal jsem s tím na 110% a při dotazu SMS, na přesný rozměr šířky...jsem sice slušně,ale o to víc překvapený zrušením objednávky..že traktůrek nemají na skladě...???!!!

• Při objednání traktoru, byly dva kusy skladem!
    • Při doručení, nebyl ani jeden a nabízeli jiné zboží, které neakceptuji.
    • Podraz. Nefér jednání. Zatím nevrátili zálohu, ačkoli jsem poslal odstoupení od smlouvy, v důsledku nedodání zboží!

Důvěřuj, ale prověřuj! Dobře - je nejlépe se několikrát přesvědčit, že zboží mají skladem, a ne jak je moderní = skladem u dodavatele, výrobce, plánovače,... Nebo vámi objednaný kus jsme prodali, a na vás už nezbylo.
    Mezi tím, ostatní obchody traktor vyprodali.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení.

Omlouváme se za vzniklou situaci. Zahradní traktor jsme pro Vás měli zarezervován, ale bohužel po vybalení a sestavení traktoru, jsme zjistili, že je poškozen, tím pádem jsme Vám ho nemohli doručit. Proto jsme Vám nabízeli i jiné alternativy, které jste, jak píšete, neakceptoval.

Samozřejmě máte pravdu, traktory jsou vyprodané a ještě tak s velikou pravděpodobností budou 2 měsíce.

Ještě jednou se Vám velice omlouváme.

web: www.nejlevnejsitraktory.cz

ZAKOUPIL JEM VOZIK SELVO .PO DOVEZENI MI BYL VOZÍK PŘEDÁN SE ZAKRYTYMI KOLI.PO ODJEZDU ŘIDIČE JSEM SUNDAL KRYTY KOL A ZJISTIL JSEM ŽE PNEUMETYKY JSU S 50 PROCETY OJETÉ. OKAMŽITĚ JSE VOLAL DODAVATELI.TEN MI REKLAMACI NEUZNAL.ŘELK ŽE ŠPATĚ VIDÍMTAK ŽE VŠECHNY ZÁJEMCE VARUJI ABY SI ZBOŽÍ OD TÉTO FIRMI MOC NEKUPOVALI.JE MI 82LET JSEM NA PENSIONU A NA NOVÉ PNEUMATIKY NEMAM.ŠVANČARA.SLAVKOV

děkujeme Vám za hodnocení.

Nicméně není možné, aby měl vozík ojeté pneumatiky, protože prodáváme pouze nové zboží. Vozík měl najeto pouze 200 metrů, a to z auta k zákazníkovi.

Má silniční hladký vzorek, a proto může vypadat, že je nižší než na traktoru, který pán vlastnil za mlada.

Tento typ zboží určený pro seniory vozíme výhradně vlastní dopravou a zboží vždy osobně předáváme a vysvětlujeme obsluhu a ovládání vozíku. Vozíky fungují velmi dobře.

Přejeme Vám hodně zdraví a kupu najetých kilometrů na námi dodaném vozíku Selvo.

• Žádná
    • Zboží které inzerují s uvedenými komponenty nemají, nabízejí zboží o které nemáte zájem a komunikace velmi vázne.

Reakce obchodu NejlevnejsiTraktory.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Velice se omlouváme, ale bohužel není v našich silách udržet nabídku na webu aktuální, traktorů se prodává velké množství a většina je tak v ČR zcela vyprodaná.

Děkujeme za pochopení.

web: www.nejlevnejsitraktory.cz

Ze strany eshopu neproběhla zatím žádná reakce na mojí objednávku zahradního traktoru.

Dobrý den pane Trefný,

děkujeme Vám za hodnocení.

Nejsme si vědom, že bychom od Vás obdrželi objednávku, pokud ano, tak se Vám velice omlouváme, máme toho momentálně hodně.

Děkujeme za pochopení.

web: www.nejlevnejsitraktory.cz

Zvláštní způsob jednání se zákazníkem.

• Nabízené zboží není skladem, v eshopu se stále nabízí.

na e-mail vám napíší že je zboží prodané,aby jste si přijeli vybrat přímo na místo...dojedete a nabízí vám zboží o 15. až 20.tisíc dražší.

Nabízejí zboží za ceny, které neumí nebo nechtějí dodat a po objednání nabízejí jiný dražší výrobek údajně lepší než objednaný. Když jej nechcete a trváte na objednávce tak po týdnu zjistíte že už jsou tyto modely vyprodány a dodavatel už je není schopen dodat. A to i přes zaplacenou zálohu. E-shop stále ukazuje 3 ks skladem. Ověřil jsem si u zastoupeni značky že tento model je normálně dostupný skladem. Záloha mi byla vrácena jak řekli a já koupil jinde. Do druhého dne dodáno.

nabízeli traktor, který neměli na skladě. potřebovali dostat zákazníka na prodejnu a vnutit jiný stroj.

Reakce obchodu NejlevnejsiTraktory.cz

velice se omlouváme, ale v době sezony není možnost zaručit stoprocentní dostupnost všech strojů. Nabídka se mění každý den. Pokud nebyl požadovaný traktor k dispozici, nabídli jsme adekvátní alternativu. Na prodejně je stále skladem 40-50 kusů použitých a 30-40 nových traktorů. Rádi Vám poradíme ve výběru vhodného traktoru.

Děkujeme Vám za hodnocení.

web: www.nejlevnejsitraktory.cz

Na stránkách obchodu nabízí traktory skladem, které nemají. Je to jen lákadlo na zákazníky. Po objednání traktoru mně bylo po 3 dnech sděleno, že traktor byl prodán, objednávka stornována. Jaké bylo překvapení, když chvíli po stornu se u tohoto praktoru objevilo - skladem.

Reakce obchodu NejlevnejsiTraktory.cz

jednalo se o použitý zahradní traktor, který jsme měli skladem pouze jeden kus, chybou systému se zobrazuje skladem. Na opravě chyby pracujeme.

Zákazníkovi byl nabídnut jiný, nový stroj se slevou 20 tisíc Kč.

Děkujeme Vám za hodnocení.

web: www.nejlevnejsitraktory.cz

Velky Problem s komunikaci,vse dlouho trvalo. Nakonec jsem koupil jinde. Z me zkusenosti tento obchod nedoporucuji

z mého pohledu nefér jednání, jako jsme naučeni všude kolem sebe, nikdo není ochoten přiznat, že udělal chybu.

Reakce obchodu NejlevnejsiTraktory.cz

denně zpracováváme desítky objednávek a je možné, že jsme něco mohli přehlédnout a udělali chybu. Velice se Vám omlouváme a budeme se snažit, aby se nic podobného neopakovalo.