• Nevím co mám hodnotit. Kamna jsem objednal před 14 dny. Přišlo mi potvrzení o přijetí objednávky, ale termín dodání uveden nebyl.

• Superr

Naprosto unikátní a milá obsluha telefonní kontakt super. Ačkoli jsem si je chtěl nechat doručit ale musel jsem si je z osobních důvodů vyzvednout sám, bylo samozřejmostí vrácení peněz za dopravu.

Všechno trvá strašně dlouho.

super ceny, široký výběr, rychlé dodání zboží

Bohužel při platbě předem nedají vědět e-mailem , že je zboží možno vyzvednout, pravděpodobně hodně práce?? Jinak ale bez problémů.

• rychlé vyřízení

• Vše O. K.

• komunikace, rychlost vyřízení, cena

• Rýchle dodanie. Veľmi príjemný prístup personálu to sa v dnešné dobe cení
  • Zboži nedorazilo na email nikdo neodpovídá

Došlo k přehmatu a objednávka byla uhrazena dvakrát. Jednou 7.12. 2022 příkazem z účtu, a podruhé 12.12. 2022 kartou dopravci. Chyba je jistě na mé straně, jen se podivuji že duplicitní platba ještě nebyla vrácena zpět na můj účet.
    Děkuji za čas který budete věnovat mému problému. Maier

Výborná komunikace s obchodem, rychlé vyřízení objednávky, zboží dorazilo v pořádku a velmi dobrá kvalita zboží, doporučuji

• Ochota při objednávce.

Objednané zboží nepřišlo i když jsem byl telefonicky ujisten, že už je naskladněno a že objednaný kouřovod posílají, nepřišla mi ani dohodnutá faktura abych zaplatil zboží, nesystenaticky přístup v internetovém obchodování.

Už druhý nákup, zboží krásné kvality, bezproblémová domluva i dovoz.

• Nulová komunikace

Dobré ceny.

Zboží jsem zakoupil 25.11.2022. Objednávka byla potvrzena ale zatím mě nikdo nekontaktoval a kamna nepřišla. Dnes 2.12.2022 jsem zkoušel volat ,jak to vypadá(tel.čísla jsou 3) ale zatím bez výsledku. Kamna píšou, že jsou skladem ale nikdo nekomunikuje.

• komunikace 0

I když bylo uvedeno u zboží -dodání za 20 dnů.
    Zboží dorazilo mnohem dříve.