Po týdnu od objednání zboží nedorazilo

Zboží skladem uplně skladem není.Dostal jsem zprávu že ve čtvrtek bude skompletováno a odesláno.Je pondělí a žádné zboží žádná zpráva kdy a jestli bude.

Obchod měl mít zboží na skladě, přijmul objednávku, ale nic nedorazilo, ani se neozvali.

• Napsalа jsem, že ruším objednávku a stále nemám žádnou odpověď a žádné potvrzení, že byla objednávka stornována.

Komunikace obchodu byla pohotova. Na zboží které nebylo skladem, jsem dostal ihned informaci, kdy bude naskladněno.

Dobrý den, no nevím, zatím jsem zboží neobdržel. Ale v minulosti ( cca 5
    let zpět ) jsem již podobný sporák kupoval do Koněprus a byl jsem
    velice spokojen ve všech směrech. Svatopluk Kafka.

zboží jsem objednal ale bohužel ještě nedorazilo a tak nemohu hodnotit

• Zboží není v současné době na skladě ale komunikují se zákazníky a to je právě a jenom v lidech

Velký sortiment zboží za dobré ceny. Zatím je převzata objednávka .V době krize jsou kamna vyprodána,čeká se až 4měsíce,pokud zboží dorazí na jaře tak se snad příští rok ohřejem.

Rychlé dodání,vše v pořádku.

Vše ok vypadá dobře zatím jsem netopil

Dodací lhůta 4 měsíce je v dnešní krizi kolem vytápění asi normální.

Objednávka byla (7.9.22), a dosud je (14.9.22), deklarována jako skladem, přesto bylo oznámeno, že zboží není skladem a bude dodáno až po dodání od výrobce.

Je to pomalu dva týdny co jsem si objednal kamna.Po potvrzujícím emailu už se mi dodnes nikdo neozval

• Doposud nemám zkušenost zboží ještě nemám neboť dodací lhuta je 4 měsíce asi jste se předešly. Dodací lhuta je poměrně dlouhá chápu ! Dodnes nepřišel ani řádek jaké jsou vyhlídky jen že objednávka byla přijata.

• dostupnost

Komunikace v pořádku, doručení rychlé a spolehlivé.

• zboží mně ještě nedorazilo,tak jak mohu nejlevnejsi-kamna chválit?

• solidni cena
    • delsi dodaci lhuta

Zatim nemuzu hodnotit, na zbozi cekam. Podle situace recenzi urcite upravim.

Zatím nemám žádnou zprávu o kamnech nic jsem nedostal.

• dlouhá doba dodání