Zatím mě nikdo ničím neoslovil. Zboží nepřišlo. Nevím, zda mi bude někdy něco doručeno. Nemohu hodnotit něco, co mi nebylo ani potvrzeno, že bude doručeno. No

Reakce obchodu www.nejlevnejsi-kamna.cz

dorazilo Vám potvrzení o objednávce. U zboží, které jste si objednal máte uvedeno dodání cca 1 měsíc.
    Hned jak zboží naskladníme budeme Vás kontaktovat a domlouvat se na termínu doručení.

Pěkný den Carma CZ

• zboží zaplaceno a řidič netrefil a snažil se vnutit na úplně jiné adrese

Reakce obchodu www.nejlevnejsi-kamna.cz

nikdo není neomylný, řidič bloudil v chatové oblasti, jelikož mu nikdo nezvedal telefon. Proto zastavil na jiné adrese a snažil se dotazovat zda Vás někdo nezná.

Pěkný den Carma CZ

samostatna lopatka na popel není pry k dispozici ...a prave o toto zboží my šlo. internetovy obchod nabízí neco...co nema a nemuže dodat. divne

Reakce obchodu www.nejlevnejsi-kamna.cz

O tom, že se nám lopatky vyprodaly byl zákazník informován a souhlasil, s odesláním hned po naskladnění.
    Zboží je již na cestě k zákazníkovi.

Mám hodnotit něco co jsem doposud neobdržel?

• Obchod nekomunikuje

Obchod nekomunikuje.

• Klamání spotřebitele
  • Zboži nedorazilo na email nikdo neodpovídá

Objednané zboží nepřišlo i když jsem byl telefonicky ujisten, že už je naskladněno a že objednaný kouřovod posílají, nepřišla mi ani dohodnutá faktura abych zaplatil zboží, nesystenaticky přístup v internetovém obchodování.

• Nulová komunikace

Zboží jsem zakoupil 25.11.2022. Objednávka byla potvrzena ale zatím mě nikdo nekontaktoval a kamna nepřišla. Dnes 2.12.2022 jsem zkoušel volat ,jak to vypadá(tel.čísla jsou 3) ale zatím bez výsledku. Kamna píšou, že jsou skladem ale nikdo nekomunikuje.

• komunikace 0

Velmi neprofesionální komunikace, nedodrží termín, nepošlou email o připsání platby, když slíbí, že se ozvou nebo alespoň sms, také se nedočkáte. Když už po několika týdnech zavolají, mění termín dodání a neberou na Vás ohled, neplaťte rozhodně předem, potom se snad celý proces dodání urychlí.

• Objednané zboží není skladem, objednávka odeslána. Každý den mne otravuje na jiných stránkách spam, že nemám dokomčen nákup. Tak nevím, co si mám o tom myslet.

Z důvodu spamování mého profilu na jiných stránkách (například na seznamu, ale i jinde) nadoporučuji se nikam na tento e-shop hlásit, ani povolovat cookies.

• Falešná skladovost

Vše se tváří skladem, ale po objednávce Vám napíší, že si počkáte měsíc. A to jsem objednával pár kousků!! Nefér jednání!! Navíc jsem nechtěl být osloven dotazníkem spokojenosti, takže tady to je..

Po týdnu od objednání zboží nedorazilo

Obchod měl mít zboží na skladě, přijmul objednávku, ale nic nedorazilo, ani se neozvali.

• Napsalа jsem, že ruším objednávku a stále nemám žádnou odpověď a žádné potvrzení, že byla objednávka stornována.

zboží jsem objednal ale bohužel ještě nedorazilo a tak nemohu hodnotit

Objednávka byla (7.9.22), a dosud je (14.9.22), deklarována jako skladem, přesto bylo oznámeno, že zboží není skladem a bude dodáno až po dodání od výrobce.

Je to pomalu dva týdny co jsem si objednal kamna.Po potvrzujícím emailu už se mi dodnes nikdo neozval