• komunikace a ochota jak s prodavačkami v kamenné prodejně, tak i při nákupu na e-shopu
    • velký výběr zboží
    • rychlé dodání zboží (v případě, že není skladem a dodání trochu trvá, informují vás o tom)
    • ceny
    • žádnou nevýhodu jsme nenašli :)

Máme zkušenost jak s e-shopem, tak i kamennou prodejnou v Hradci Králové. Pokud jde o kamennou prodejnu, velmi oceňuji přístup prodavaček, které nejenže jsou milé, ale hlavně vědí, o čem mluví a dokáží poradit s výběrem zboží podle přání zákazníka. Poradí, i na co případně nezapomenout při nákupu kočárků apod.
    Pokud jde o e-shop, mají velký výběr zboží, což jako budoucí matka oceňuji, jelikož lze nakoupit v podstatě vše potřebné pro miminko na jednom místě. Objednané zboží nám sice přišlo až po několika dnech, ale při objednání jsme o tom věděli, jelikož zboží nebylo skladem. Nakonec dorazilo ještě dříve, než obchod udával.
    Po těchto zkušenostech se v podstatě pravidelně vracím k tomuto obchodu (a nejen já, ale i další členové rodiny s malými dětmi) a už si chystám další objednávku :)

• Vše bylo rychlé vyřízené. Příjemné vystupování

• Dobra cena
    • Rychle pripraveno
    • Osobni odber v Hradci zdarma

Vse v poradku.

• Čekáme prvního potomka a paní vedoucí nám vše detailně vysvětlila.
    • Skvělé poradenství při výběru kočárku, vajíčka a dalších nezbytností.

Vše co potřebuje miminko je na jednom místě. Vystavené kočárky, vajíčka, a další nezbytné věci. E-shop je fajn ale fyzická návštěva prodejny je k nezaplacení. Prodejna je z mého pohledu obří.

• Velký výběr

spokojenost

• Rychlost cele transakce

• Velký výběr zboží.

Skvělá komunikace, pomoc při výběru, rychlé dodání.

Rychlé vyřízení objednávky k plné spokojenosti, výborná komunikace obchodu.

Perfektní komunikace s obchodem, dodání na druhý den

Rychlé dodání, vše vždy v pořádku

• Doručení trvalo dlouho

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za recenzi. Objednala jste si u nás 2 kusy stejného zboží, ale v době Vašeho objednání jsme měli pouze jeden kus skladem, proto trvalo, než jsme 2. kus zajistili u dodavatele. Někteří dodavatelé mají sklady v ČR, takže jsme schopni poměrně rychle dodat i to zboží, které zrovna skladem přímo my nemáme, ale v tomto případě to trvalo bohužel déle. Jsem si jistý, že pokud si příště objednáte pouze zboží které je kompletně skladem u nás, budete s termínem dodání spokojená.

Děkuji, za tým Nejlepší kočárky John Nell - Honza

• Rychlost.

• Velký výběr, ochotný personál, dobře poradí
    • Není tam výtah pro maminky s kočárkem

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Dobrý den, paní Terezo,

děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojená s naším výběrem zboží a personálem, to je pro nás důležitá pochvala. Co se týká výtahu, ten máme, je ale ze zadu budovy a na požádání nahoru maminky i s kočárkem vyvezeme, takže jsme si vědomi, že to není úplně přívětivé řešení, nicméně lépe to v tuto chvíli vyřešit nedokážeme. Máme pro Vás však dobrou zprávu, v těchto dnech již probíhá intenzivní rekonstrukce a příprava naší nové prodejny, která bude ve stejné budově, ale ve spodních 2 patrech, takže tím bude naše mínus s výtahem vyřešeno. Dejte nám prosím ještě cca 2 měsíce čas a pak se za námi přijeďte podívat do nové prodejny!

Děkuji, za tým Nejlepší Kočárky John Nell - Jan Sotona

S obchodem jsem naprosto spokojena, protože zboží bylo po objednání
    okamžitě dodáno .

• Ve středu jsem objednala a zaplatila a v pátek mi bylo zboží doručeno! Perfektní služby!

• Rychlé doručení, zboží bylo dostatečně zabaleno proti poškození.

• obchod se nachází v mém bydlišti
    • milá obsluha

Rychle připravená objednávka, výborná komunikace s obchodem, milá obsluha v prodejně. Jsem spokojená .

• výběr zboží
    • rychlé dodání zboží

100% DOPORUČUJI ! Ochotné jednání. Rychlé odeslání zakoupeného zboží.