• Týden od objednávka se nikdo z obchodu neozval
    • zboží neměli na skladě, i když bylo inzerováno skladem
    • jako náhradu nabídli dvakrát dražší alternativu

Velký výběr zboží v prodejně i na e-shopu. Ochotný personál který ví co prodává a umí poradit.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za vaši pozitivní recenzi :)
    Jsme rádi, že jste u nás našla to, co jste hledala. Naším cílem je poskytovat zákazníkům široký výběr zboží a zároveň kvalitní služby, vaše pochvala náš tým jistě potěší :)

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu.
    Tým Nejlepší kočárky John Nell

Slečny na prodejně se vším ochotně poradí, ukáží více možností např. autosedaček i kočárků, nezaměří se jen na jednu značku.

Dobrý den, Kláro,
    děkujeme za zpětnou vazbu, velmi si toho vážíme. Vždy se snažíme ukázat více variant a možností, abyste si mohli vybrat to, co bude nejvíce vyhovovat vám i děťátku :)

Tým Nejlepší kočárky John Nell

Nejlepší obchod, který jsem navštívila. Paní prodávající byla milá, ukázala a pomohla s výběrem. Za mě doporučuji. Mají široký výběr kočárku.

Dobrý den, Jiřino,

děkujeme za vaši pochvalu, ihned běžím na prodejnu vyřídit :)
    Budeme se těšit na vaši další návštěvu.

Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Velký výběr, příznivé ceny a rychlé dodání.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Děkujeme za vaši milou recenzi, těší nás, že jste si nakupování u nás užili.
    Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Zboží jsem si objednávala před týdnem. Zatím mi nebylo doručeno a ani jsem neobdržela žádnou zprávu o stavu objednávky.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Omlouváme se za jakékoliv způsobené nepříjemnosti a děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Ve Vaší objednávce byla položka s dostupnostním stavem "na objednání", zboží bylo obratem objednáno u dodavatele, naskladněno v pátek dopoledne a Vám pak bylo zasláno v nejkratším možném termínu vzhledem k vybrané metodě dopravy- tedy dnes dopoledne.
    Objednávka by Vám tedy zítra již měla být doručena a věřím, že Vás potěší, my se poučíme a budeme dávat větší pozor na naše emailová upozornění.

Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Rychlé dodání, výborná komunikace.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

velmi děkujeme za vaše milé ohodnocení. Jsme tu pro vás :)

Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Rychlé doručení i před vánoci

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Zvlášť před Vánoci se snažíme být super rychlí, aby byla radost pod stromečkem.
    Tým John Nell

Rychlé zaslání a v mém případě doprava zdarma

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl/a spokojen/a s naší rychlou dodávkou a možností bezplatné dopravy. Pokud si i v budoucnu vyberete Nejlepší kočárky John Nell, velmi rádi vám budeme k dispozici.
    Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Profesionální personál, poradí, pomohou, jsou velmi ochotní...

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Vaše radost je naší radostí.
    Velmi děkujeme za kladnou recenzi a těšíme se na další příležitost, kdy vám budeme moct udělat radost.
    Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Velký výběr zboží a rychlé vyřízení
    • Žádná

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za Vaši milou recenzi. Objednávky vyřizujeme v nejkratším možném termínu :)

Tým Nejlepší kočárky John Nell

Rychlé dodání a super pláštěnka na sportovní kočárek. Moc děkuji.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

potěšení a poděkování je na naší straně :)

Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Tady se mi dobře nakupuje

Dobrý den, Terezo,
    děkujeme vám za krátkou, ale velmi pozitivní recenzi :) Jsme rádi, že jste si nakupování u nás užila. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a těší nás, že se vám u nás líbí.

Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Vše bez problémů, jako vždy

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Jsme velmi rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni a že vše probíhalo hladce, jak jste byla zvyklá :)

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami a nakupováním u nás.

• Super

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

velmi Vám děkujeme za zpětnou vazbu a hodnocení, které nás potěšilo :)

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

Děkujeme, snažíme se věci skladem odeslat ještě ten den.

• Matracový chránič Scarlett - mizerný produkt

Jsem spokojená se vším kromě matracového chrániče, kvalita je mizerná, vrchní část zažloutlá, a navíc jsou tam pruhy. Zkusila jsem vyprat, ale nejde to. Měla jsem ho spíš vrátit. Ostatní zboží bylo v pořádku a jsem spokojená.

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme Vám za upřímnou recenzi a za to, že jste se podělila o své zkušenosti. Upřímně nás mrzí, že jste byla s tímto konkrétním produktem nespokojena. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám zlepšovat produkty, které nabízíme. Jsme rádi, že jste byla spokojená s ostatními produkty, které jste u nás zakoupila.
    Tým Nejlepší kočárky John Nell

• Objednány dvě lahvičky a docela mě překvapilo, že byly v nezalepené krabici

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení rychlosti dodání, snažíme se vždy dodat v nejkratším možném termínu.
    Pokud byl problém s balením, omlouváme se za něj, věříme že lahvičky byly v pořádku.