• Zajímavá nabídka

Spokojenost , kvalitní výrobek a rychlé doručení

• Spokojenost s kvalitou zboží
    • O žádné nevím

Velký výběr kvalitního zboží

• Mile prodavacky vzdy poradi

• rychlé dodání zboží, rychlé reakce obchodu

• Skvělá a milá kominikace! :)

S obchodem jsem velice spokojena! Před měsícem jsem kupovala kočárek a jsem uplně maximálně spokojená! Komunikace byla skvělá a za 2 dny mi již přišel kočárek, takže do výhod řadím určitě i rychlost expedice! Za mě vše na 100%!

• rychlé doručení
    • kvalitní zboží
    • dobrá komunikace

• Super rychlost, hezké stránky, žádný problém

Široký sortiment zboží, rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží

kvalitní, super elastické - rostou s dětmi

• Dobre ceny
    • Ochotna obsluha, která vse ukázala a vysvetlila

• Velký výběr zboží

• Parádní komunikace, pokud na nějaké zboží musíte čekat (není skladem) po čase vás informují... Ale, rychlé dodání a i s čekáním na nákladní rychle dodávají!!

• Rychlé doručení

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• mají velký výběr
    • většina zboží je na objednání

většina zboží je na objednání a předem nevíte, jak dlouho vlastně budete čekat. Sice vám pošlou mail, že na objednávce se pracuje, ale že to bude trvat měsíc, to předem neřeknou. Budiž, je komplikovaná doba, ale i tak...

Když jsem od nich chtěla kočár, tak ho na vzorkovně nemají, ale kdo si koupí kočár bez vyzkoušení?

Reakce obchodu Nejlepsikocarky.cz

děkujeme za Váš čas, který jste věnovala této recenzi. Mrzí nás, že nejste zcela spokojená s tím, že nabízíme i zboží, které je na objednání, ale zrovna u kočárků většina maminek nespěchá na dodání tolik, jako třeba u zboží, které je spotřební nebo se jedná o zboží za řádově nižší částky a naopak jsme chváleni za naši širokou nabídku. Pokud někdo na zboží hodně spěchá, doporučujeme vybírat ze zboží, které máme skladem. I tak máme ale jednu z nejširších nabídek kočárků skladem v celé České republice (několik set kočárků vždy skladem). Snažíme se mít vždy skladem ty aktuálně nejprodávanější kočárky vždy alespoň v jedné barevné variantě, aby si maminky mohly kočárek vyzkoušet a pak objednat přesně tu barvu nebo design, který se jim líbí nejvíce. Jelikož je ale nabídka na trhu velmi široká, tak bohužel nemůžeme vyhovět vždy všem a není technicky a ekonomicky možné mít vždy skladem celý náš sortiment. Pokud má nějaký náš zákazník zájem o kočárek, který skladem nemáme a chce si ho nejdříve vyzkoušet, tak to umožňujeme, kočárek pro zákazníka objednáme, dodání může být u některých běžných modelů do druhého dne, u jiných to ale bohužel můžou být i až dva měsíce, pokud se třeba jedná o barvu, která není příliš běžná a teprve pak se zákazník může rozhodnout, jestli si ho i koupí nebo vybere z naší nabídky jiný. Zákazníky se snažíme o době dodání vždy informovat, ale pokud kočárek není skladem ani u dodavatele, musí se třeba nejdříve vyrobit, tak pak i samotné zjištění informace, kdy bude dodán, nějaký čas trvá. Vždy ale komunikujeme otevřeně a nikdy neslibujeme nereálné termíny.

Děkujeme za pochopení a budeme se snažit o ještě lepší komunikaci, co se termínů dodání týká.

S pozdravem, tým Nejlepší kočárky John Nell

• Rychlé dodání, kvalitní zboží.

Velmi hezké jednání, moc se nám líbí, krásné dětské věcičky.
    Určitě se vrátíme

• Dobra komunikace

Rychlé doručení, pečlivě zabaleno a okamžité vyřízení dotazu ohledně doručení. Doporučuji