Objednala jsem Nescafe Classic 300 g a dostala Nescafe Crema 200 a 100 g.

• Zaplatil jesm Štědré díško pro baliče Kod:18252 20 Kč.Překvapení Kod:19078 cena 299 Kč nic nedošlo.Takže jsem o 319 Kč zchudnul kvůli VÁM.Moc děkuji ale už si nic od Vás nikdy nekoupím,děkuji moc!!!

Objednávka č: 2401025778 .NejKafe překvapení Koc:19078 cena 299Kč nic .

Dlouhá dodací lhůta, bez vysvětlení.

• Obsah

Poškozený vnitřní obsah. Jedno balení mělo ustřihnutý roh, ze kterého se část kávy vysypala do krabice. Někdo měl patrně při balení chuť na kávu. V případě zájmu mohu doložit fotografiemi.
    Po této zkušenosti si u vás kávu již neobjednám, což doufám chápete.

-28.1.2024 jsem objednal zboží
    -29.1.2024 mi bylo avizováno, že je zboží zabaleno a "brzy" bude předáno
    dopravci
    -31.12.2024, až po mé urgenci, bylo zboží přepravci skutečně (po dvou dnech) předáno. Časový harmonogram celé transakce je zdokladován.
    Pokud vám již bude káva docházet, doporučuji jiného prodejce, nebo značnou trpělivost.

První nákup a hned spletli objednávku

• Proříznutá zrnková káva
    • Na podpoře nenapíšou popravdě kdy zboží odešlou
    • Nevíte jestli přijali platbu nebo ne

S Nejkafe jsem bohužel spokojená nebyla. Zásilka byla doručena až po týdnu (a to ještě vše bylo skladem). Objednala jsem v pondělí, ve středu jsem psala, kde je má zásilka, odpověď: zítra odesíláme, no nebyla to pravda, odeslali jí až v pátek a doručena byla až v pondělí... Navíc byla jedna káva proříznuta ale to se může stát, že si nevšimli nebo aby se jí zbavili, tak jí poslali. Toto ale zákazník nechce raději příště nakoupím jinde než aby se toto třeba znovu opakovalo.

Objednávala jsem zde vždy velmi ráda. Rychlé dodání, super komunikace, fajn ceny. Nyní se ale zřejmě vyměnily pracovnice které objednávky vyřizují a obrat o 180 stupňů. Neochota, arogance a nezájem. Už nikdy víc. Objednavku jsem vystornovala byť jsem měla od nich 100 Kč slevu jako poděkování za rok 2023

• Již přes týden mám zaplacené zboží,ale stále nedorazilo

I když si zboží zaplatíte,stejně ho nedostanete

Reakce obchodu nejkafe.cz

Vážený zákazníku, zadala jste platbu online kartou, která neproběhla a objednávka nebyla zaplacena. Po 7 dnech jste provedla platbu bankovním převodem, která se pespárovala. Po spárování jsme zboží odeslali.

• Velký výběr zboží
    • Spousta věcí není skladem
    • Za chybějící položku motoristy zpět na účet peníze
    • Zboží přišlo otevřené a balení bylo nekompletní, někdo konzumoval před námi

Obchod mě kontaktoval s tím, že jedno zboží není dostupné a vymění ho za jiné. Ve skutečnosti nedorazily 3 položky, místo toho přišla jedna objemnější. Po emailové urgenci byl na účet vrácen finanční rozdíl za výměnu 2 položek. Peníze za chybějící třetí položku nedorazily.
    Nejsmutnější je, že náhradní položka byla otevřená a někdo ji konzumoval už před námi.

Hodně z kapslí je defektních. Už několikrát kapsle vytekla a zaprskala vše kolem . U jiných kapslí se mi to ještě nestalo.

• Pringles přišli rozbité,krabice poškozená nebyla.

• Popcorn měl po spotřebě

Měli byste prohlížet před odesláním datum spotřeby,je vidět,že to neděláte.Už se mi to stalo jednou s mochi koláčky

• Objednala jsem si 250gr.balení, která figurovala i na faktuře a která mívají většinou delší trvanlivost. Obdržela jsem však pouze 2 balení této váhy a zbytek(tzn. 4,5kg) byl dodán ve 100gr. balení s trvanlivostí únor 2024. Vzhledem k tomu, že obchod nesplnil tímto mou objednávku, zboží vracím zpět. O chybné zásilce jsem obchod informovala přes chat, ale doposud se nikdo nevyjádřil což považuji za neobchodní a neprofesionální jednání.

dříve jsem byla spokojená, ale v polovině prosince mi poslali zboží s expirací v 2/2024 takže velké zklamání a příště budu nakupovat jinde

• Zboží ani po týdnu nedorazilo a ani není v přepravě u dopravce
    • Žádná komunikace ze strany obchodu

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Na hovno, nedá se to žrát, zeblil jsem se