• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Na hovno, nedá se to žrát, zeblil jsem se

• Určite tu už nakupovať nebudem. Veľmi špatná komunikácia s obchodom. V zaplatenej objednávke bol iný tovar a ešte k tomu za chvíľu s končiacou dobou spotreby a to som nakúpila viac kusov. Takéhoto tovaru sa chcú zbaviť, tak posielajú podobný ako si objednáte, ale končiaci. Pani na telefóne absolútne flegmatická, aj keď sľúbila, že situáciu preverí a zavolá, nestalo sa tak. Opäť som volala ja a opäť flegmatický prístup s nezáujmom niečo riešiť. S týmto som sa nikdy nestretla a nestačím sa diviť. Uvažujem o kontaktovaní ČOI, aby som upozornila na tovar s blížiacou sa končiacou dobou spotreby, ktorý posielajú miesto toho, aký si zákazník v skutočnosti objedná.

Odeslal jsem chat s přesnou specifikací kávovaru a nikdo se mnou nekomunikoval. Došlé kapsle jsou do jiného typu.

• Velký výběr, dobré ceny.

Opravdu mě obchod velmi zklamal. Objevila jsem pochoutku Mochi, a chtěla ochutnat různé příchutě a tento obchod nabízel rozmanité chutě. Bohužel jsem nemohla tušit, že při nákupu velkého množství zboží, mi pošlou víc jako polovinu těsně před skončením trvanlivosti. Toto zboží už není tak dobré, už má jinou konzistenci, než to čerstvé a nevím jak se mi povede sežrat tolik balení ani ne do měsíce. Jsem zklamaná, nemohu ho ani nabídnout návštěvě, není to čerstvé a tím pádem ani dobré. Kdyby poslali jeden dva balíčky, ale...?

• Jiné zboží než mělo přijít

Došla jiná káva než měla, když se snažím s obchodem spojit ze poslaly jinou kávu nikdo to nebere. Nedoporučuji

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora

Objednal jsem si madlenky s čokoládou a byly mně doručeny obyčejné.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Změnily mi bez předchozí domluvy cca 2/3 objednávky,takže to co jsem chtěla nejvíc tak nemám a to co jsem chtěla pouze ochutnat a pak se rozhodnout, tak mám na několik let. Už si u nich objednávat nebudu.

Reakce obchodu nejkafe.cz

Prosím zákazníka, aby nás kontaktoval. Pravděpodobně došlo k záměně balíku. Okamžitě sjednáme nápravu.

• Dlouhá doba dodání

Zboží je předražené

• cena výrobků

• Dobrá cena.
    • Chtějí zaplatit předem a pak se 2 dny nic neděje. Zboží odeslali až po mé urgenci.

• Široký sortiment
    • Velký výběr značek

Kávu jsem zde objednával poprvé. Bohužel NEJkafe.cz u mě znamenalo NEJstarší kávu co jsem kdy na internetu koupil (1,5 roku stará).

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Datum spotřeby cca osm měsíců. Po telelefonickem dotazu na datum výroby mi bylo sděleno, že se ozvou, protože neví. Do dnešního dne nic. Moje námitka, že káva měla mít pražení max tři měsíce před prodejem neobstála.

Zboží zatím nedorazilo, jen zpráva, že mi přesměrovali výdejnu a už je to 9 dní