• Velký výběr zboží
    • Spousta věcí není skladem
    • Za chybějící položku motoristy zpět na účet peníze
    • Zboží přišlo otevřené a balení bylo nekompletní, někdo konzumoval před námi

Obchod mě kontaktoval s tím, že jedno zboží není dostupné a vymění ho za jiné. Ve skutečnosti nedorazily 3 položky, místo toho přišla jedna objemnější. Po emailové urgenci byl na účet vrácen finanční rozdíl za výměnu 2 položek. Peníze za chybějící třetí položku nedorazily.
    Nejsmutnější je, že náhradní položka byla otevřená a někdo ji konzumoval už před námi.

• Objednala jsem si 250gr.balení, která figurovala i na faktuře a která mívají většinou delší trvanlivost. Obdržela jsem však pouze 2 balení této váhy a zbytek(tzn. 4,5kg) byl dodán ve 100gr. balení s trvanlivostí únor 2024. Vzhledem k tomu, že obchod nesplnil tímto mou objednávku, zboží vracím zpět. O chybné zásilce jsem obchod informovala přes chat, ale doposud se nikdo nevyjádřil což považuji za neobchodní a neprofesionální jednání.

• Výborná káva.
    • Úplně poškozeno vakuové balení u jednoho balíčku kávy v jinak nepoškozeném balíku.

Vše uvedeno výše ve výhodách a nevýhodách obchodu.