• Neudávají pravdivou cenu některých pneu.
    • Znám dost portálů, které nabízí lepší ceny , za stejné pneumatiky a hlavně udávají pravdivou cenu.

Obchod rozhodně nedoporučuji.

Dobrý den, pane Puci,
    stalo se to, že se nám do systému nahrála cenová anomálie a to pneu NEXEN NBLUE HD PLUS 185/65 R14 86H za 169 Kč včetně DPH.
    Ještě jednou se Vám omlouvám za mistifikaci a zrušenou objednávku.
    Chybu jsem nechal ihned opravit.

• dobra cena a eshop
    • spolupráce s ceska pošta

• doručení přes Českou poštu!

S radostí bych si trochu připlatil za nějakou použitelnou doručovací službu. Na webu to nikde není uvedeno ale posílají to přes Českou poštu. Z toho již automaticky vyplývá že údaj např. v mém případě doručení do 5ti dnů je pouze špatný vtip. Již je to 14 dní a nemám nic a na poštu se samozřejmě nikam nedovolám - pošťáci ze zásady NIKDY neberou telefony.

Dobrý den, pane Růžku,
    objednávku na pneumatiky jste vytvářel dne 20.11. v 18:13 hodin. Objednal jste si zboží z externího skladu s dodáním do 5 pracovních dnů, což je u dané položky na eshopu uvedeno.
    Sklad Vaší objednávku začal zpracovávat dne 21.11. a 5. pracovní den jsme pneu předávali do přepravy - tedy 28.11.
    Z jakého důvodu ještě Česká pošta pneumatiky nedoručila zatím nevím, urgovala jsem je, aby doručení proběhlo co nejdříve.
    Na eshopu také uvádíme, že může docházet ke zpoždění zásilek. Je tomu tak z důvodu přetížení přepravců během akce Black Friday a blížících se Vánoc. Navíc v Praze je tato situace vždy náročnější, děje se to každoročně všem přepravcům.
    Ing. Lucie Adamusová

• Týden od objednání a pneu zatím nedorazila.

Dobrý den pane Jílku,
    objednal jste si pneumatiky s dodáním do 5 pracovních dnů.
    Vaší objednávku jsme expedovali 4. pracovní den od objednání (byl víkend a státní stvátek) a nyní je v přepravě České pošty. Vzhledem k probíhající akci "Black friday" ve vetšině e-shopech jsou všechny přepravní společnosti ve skluzu.
    Děkuji za pochopení.
    Kamil Adamus

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Korektní jednání

Při objednávce bylo uvedeno že pneumatiky nejsou skladem a budou dostupné do sedmi dní což jsem akceptoval a s tím objednal, nicméně po sedmi dnech zjistili že objednané pneumatiky jsou starého data výroby a objednávka byla po dohodě zrušena.

ac zbozi slo pridat do kosiku a uzavrit objednavku, obchod ji zrusil, pry nema zbozi skladem. V dobe vseho on-line dost dobre nechapu,jak muze jit uzavrit objednavka na neco, co nemam skladem.

Dobrý den pane Koute,
    stalo se to, že jste objednal 2 poslední kusy ze 2 kusů viditelných skladem a chvíli před Vámi je koupil jiný zákazník.
    Než proběhla aktualizace stavu skladů byly tyto 2 kusy ještě viditelné jako dostupné, ale fyzicky již prodané.
    Za to se omlouváme.

Kamil Adamus

• obchod má na svých stránkách uvedeno "zboží skladem", ale po zaplacení stejně čekáte 2 týdny než vám zboží zašlou

jenom překupníci, nedoporučuji

Dobrý den pane Watzlawiku,
    objednal jste si pneumatiky, u kterých je informace "Skladem v extérním skladě, dodání do 7 prac. dnů".
    Objednal jste 29.5. a expedice na Vaši adresu proběhla 2.6. tj. 5. pracovní den, doručeno bylo 5.6. tj. 6. pracovní den.
    Já myslím, že vše klaplo na 1* .
    S přáním hezkého dne Kamil Adamus

• Zboží stále nebylo doručeno i když mě ujistili že to bude do pěti pracovních dnů , objednávka byla vyhotovená 26.4. a kurýr mě informoval ze bude doručovat až 9.5. To si myslím že asi není pět pracovních dnů !!!!!

Dobrý den pane Sedláčku,
    nyní jsem Vaší objednávku prověřil a zjistil, že pneumatiky Vám byly dnes 5.5. doručeny.
    Tj. 4. pracovní den jsme odeslali a 6. doručeno.
    Za komunikační šum ze strany kurýra se omlouváme.
    Kamil Adamus

Nemaji sledovani stavu objednávky. Jinak nemohu zatim hodnotit kladne, jelikoz ani po 7 dnech zboží nemám. Ale to je spíš asi problém dopravce 123kuryr, u kterých to někde už 2 dny bloudí.

Reakce obchodu NejenPneu.cz

za zpoždění ze strany kurýra se Vám omlouváme.

Změny statusu objednávky Vám byly zasílány jako notifikace emailem. Celkem Vám na email byly doručeny 4 notifikace o změnu stavu objednávky. Objednávku jsme odeslali přesně, jak bylo uvedeno u zboží v objednávce, a to čtvrtý pracovní den s doručením pátý pracovní den na Vaši adresu. Informace o zásilce s číslem zásilky i možnosti sledování "Track and Trace" Vám byla doručena v den odeslání. Doručení zásilky jsme již urgovali a vyzvali přepravní společnost 123kurýr k okamžité nápravě celé situace.

Za tým NejenPneu.cz
    Ing. Lucie Adamusová

• Velmi dlouhá doba dodání pneumatik, přesto že psali že jsou skladem

• Na dnešní dobu dlouhá doba vyřizování zásilky. Třikrát mě vyzývali, abych platil hotově, ale kurýr bral normálně platební karty? Příště se poohlédnu jinde.

• Nefungují !!!

Dobrý den, pane Vite,
    Omlouvám se za skluz, který vznikl na straně skladu.
    Vámi objednané zimní pneumatiky Vám dnes doručuje "123Kurýr".
    Omluváme se za zpoždění.
    Kamil Adamus

• nabízí zboží, které nemá

• Špatná komunikace, nedodani zboží, zrušení objednávky.

Když jsem objednával pneu byly skladem, až po 10ti dnech mi volala paní že gumy nejsou skladem a že ruší moji objednávku. To se ty gumy za 10 dní ztratili ze skladu???

• Nepřijatelné možnost platit kartou
    • Nelze platit kartou

Změňte na palacení kartou,Je to standart u pořádných prodejců.

• Člověk co mi to doručoval neměl u sebe žádnou hotovost na vydání. Musel jsem mu tak nechat skoro 200 Kč. Jinak bych gumy neměl.
    • Nemožnost platit kartou

Ještě jsem nezažil aby mi někdo doručovat zboží a neměl u sebe na vydání nebo neumožňoval platbu kartou jako alternativu. Proto to vyhodnocuji jako vejce neseriózní jednání.

Zboží je psané skladem.Expedice do 3-4 dní.Po telefonickém kontaktu mě bylo sděleno že jim poslali ze skladu špatné pneumatiky a že hned další pracovní den mě budou posílat ty správné.Budu informován e-mailem.
    Za 10 dní mě ještě nepřišel e-mail že je zboží na cestě.

Dobrý den pane Scholtzi,
    u Vaší objednávky došlo ke zpoždění, ale dnes odesíláme a zítra bude doručovat zásilková služba WEDO na Vaší adresu v dopoledních hodinách, jak jste požadoval při telefonickém kontaktu.
    S přáním hezkého dne Kamil Adamus

Chaos ohledne moznosti platit kuryrovi kartou bych urcite prezil. Ale to ze jsem dostal (bez jakehokoliv upozorneni v popisu pneu) pneumatiky s DOT 07/20, to bylo za me pres caru. Navic svazane tak, aby to pri prevzeti nebylo videt. Majitel na mou stiznost rychle reagoval, ze to proveri, to mi prislo dobre, mohla se stat proste chyba. Bohuzel misto slibene reakce, vysvetleni a navrhu kompenzace uz nedal vedet nic a na urgenci take nereagoval. Proto nedoporucuji.

Dobrý den pane Zakále,
    pneumatiky Vámi objednané byly vyrobeny před 24 měsíci, poslední kusy za loňskou nižší cenu.
    Informaci o starší DOT náš systém uvádí nad 24 měsíců od data výroby, proto u těchto pneumatik tato informace nebyla ještě aktivována.
    S přáním hezkého dne Kamil Adamus

Po týdnu mi zavolala paní, že jedna pneumatika má starý DOT a že jim bude trvat další týden s dodat pneu, které uváděli skladem s dodáním do 5ti dnů. Když jsem jí sdělil, že se obávám, aby zásilka nebyla dodaná v červenci, tak na mě začla křičet, že "jsem měl mít zimní gumy naskladněny nejpozději do listopadu". Obchod jsem si krom jiného vybral podle vysokého hodnocení. Nicméně podle drobných nuancí jsem měl být opatrnější a vybrat si někde jinde.
    Paní neustále používala irrelevantní argumenty, skákala do řeči a dokonce na mě zvyšovala hlas. Od někoho, kdo pracuje v obchodu bych předpokládal jiný přístup. Objednávku jsem tedy zrušil.

Dobrý den pane Helikare,
    je mi líto, ale přesně takhle to nebylo.