• Vše perfektní, rychlé dodání. :)

• České výrobky
    • Vysoká kvalita
    • Příznivé ceny
    • Dětem mléko moc chutná a tráví ho mnohem lépe, než klasické kravské
    • Rychlé doručení

Vždy u nich nakupují a vždy dodají zboží rychle.

Vše v pořádku , rychlé doručení. Kaše dobře stravitelná a chutná

• Kvalitní produkty

Dobrý den, Zdeňko,

děkujeme vám za recenzi, velmi nás těší, že jste s našimi produkty i službami spokojená. Vše pro vás vyvíjíme i vyrábíme v jižních Čechách a kolegové na expedici se snaží vaše objednávky odesílat co nejrychleji to jde.
    Pokud budete potřebovat s něčím poradit, jsme tu pro vás na e-mailu, telefonu nebo online chatu.

Krásné léto vám přeje celý tým Naše mléko

• Skvělé kojenecké mléko

Milý Libore,
    děkujeme vám za krásnou recenzi, Naše mléko pro vás vyrábíme v jižních Čechách z toho nejkvalitnějšího kozího mléka, Naše mléko neobsahuje kravské složky, svým složením je kozí mléko blíže mléku mateřskému, v bříšku se sráží do jemných vloček a miminka jej lépe tráví i vylučují. Naše mléko je tak vhodné i pro citlivá bříška.

Hezké léto vám přeje za celý tým Kateřina

• již více jak rok nakupujeme produkty pro malinkou( předčasně narozenou dceru ) mlíčko od koz malinké chutná, krásně prospívá i přes velice těžký start do života.
    • skvělá komunikace
    • není

Milá Kateřino,
    děkujeme za krásnou recenzi a jsme opravdu rádi, že vaší dcerce Naše mléko vyhovuje a že po něm krásně prospívá. Největší radostí jsou pro nás spokojené maminky a jejich miminka.
    Přejeme vaší malé dcerce hodně zdraví a vám spoustu společných radostí.

Krásné léto vám přeje celý tým Naše mléko

Rychlé dodání, perfektní servis

Milá Dano,
    moc vám děkujeme za krásnou recenzi, jsme neskutečně rádi, že jsme pro vás perfektní. Snažíme se expedovat co nejrychleji, aby vaše objednávky byly u vás doma, v ideálním případě, druhý den od objednání.

• Výborná komunikace s obchodem
    • Přehledný e-shop
    • Skvělé ceny

Ihned po objednávce mi dorazil potvrzovací e-mail, komunikace byla rychlá a bezproblémová, dodání do druhého dne. Velká spokojenost!

Reakce obchodu Naše Mléko

děkujeme za luxusní recenzi, jsme opravdu rádi, že splňujeme vaše očekávání. Pokud budete v budoucnu potřebovat poradit, jsme tu pro vás na telefonu, e-mailu nebo online chatu.

Hezký den, tým Naše mléko

Skvělý :-)

Reakce obchodu Naše Mléko

Díky moc za jasnou a stručnou recenzi, někdy stačí i jedno slovo.

Krásný den vám přeje celý tým Naše mléko

• velmi rychlé odeslání
    • skvělé zabalení

Příjemná nabídka kaší i kojeneckých mlék. Jasný a srozumitelný výběr, nabídka výhodných balení.

Reakce obchodu Naše Mléko

Dobrý den, děkujeme vám za krásnou recenzi, děláme vše proto, abyste se na e-shopu vyznali a orientace v produktech byla co nejjednodušší. Sledujte nás na sociálních sítích a přihlaste se k odběru novinek, ať vám neuteče žádná sleva nebo akce.

Marečkovi chutnáááá

Reakce obchodu Naše Mléko

děkujeme, nejlepší recenze je právě to, že vašemu miminku Kozí kaše chutnají. V nejbližší době bude zpět i Kozí kaše ovesná se švestkami a jablkem, věříme, že i tu si Mareček zamiluje.

celkově spokojená

Dobrý den, Ivono,
    děkujeme za milou recenzi, jsme moc rádi, že vám naše výrobky vyhovují. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás.

Krásný den tým Naše mléko

• Neskutečně rychlé dodání
    • Chutné a voňavé kaše z kozího mléka
    • Nebolí po nich bříško

Kozí kaše kupujeme již po několikáté. Díky velké nabídce můžeme střídat příchutě a dítě má každý den na výběr. Dochucujeme nyní sezónním ovocem. Doufám, že bude brzy k dispozici opět i jablečná kaše se švestkami, kterou má dcera velmi ráda.

Reakce obchodu Naše Mléko

děkujeme za krásnou recenzi, kozí mléko je svým složením blíže mléku mateřskému, snáze prochází trávicím traktem a díky tomu miminka méně bolí bříško.
    Neochucené kaše (Rýžová, Kukuřičná a Krupicová jsou právě skvělé na dochucení ovocem, skořicí apod., pochopitelně s přihlédnutím k aktuálnímu věku miminka).

Švestková kaše bude již brzy zpět v našem sortimentu.

Krásný den tým Naše mléko

Moc děkuji za kvalitní výrobky, rychlé dodání a milou komunikaci :)

Milá Dano,
    moc vám děkujeme za krásnou recenzi, děláme vše pro to, abyste byla spokojená vy i vaše děťátko, kvalita výrobků je pro nás na prvním místě. Pokud budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás na telefonu, e-mailu nebo online chatu.

• Rychlé vyřízení
    • Vždy mají co potřebuji
    • Spolehlivost

Reakce obchodu Naše Mléko

Dobrý den, moc vám děkujeme za milou recenzi. Všechny naše produkty vyvíjíme i vyrábíme v jižních Čechách, takže se snažíme je mít vždy na skladě. Přihlaste se k odběru novinek, ať vám neuteče žádná užitečná informace, recepty nebo slevy.

Krásné dny vám přeje celý tým Naše mléko

• rychlé jednání
    • v případě nějakých trablů, neskutečně milý přístup a snaha o rychlé a snadné vyřešení
    • naprosto úžasný zákaznický přístup
    • NIC

Určitě doporučuji. Nakupuji u nich již rok kaše pro malého a jsem naprosto spokojená. V případě svátků a uzavírek vše uvedeno na webu, takže člověk se může spolehnout, kdy co dostane a jak si naplánovat objednávky. Milý a lidský přístup...a produkty jsou samozřejmě výborné a chutnají. Díky za vše...vaše Kachna Létá

Milá "Kachno",
    děkujeme za luxusní recenzi, jsme rádi, že jste s námi spokojená. Je dobré slyšet, že i přes nějaké nesrovnalosti se vše vyřešilo k vaší spokojenosti a vy jste zůstala naším věrným zákazníkem.

Přejeme vám krásné léto, tým Naše mléko

• Rychle odpovídají.
    • Vše připraveno do druhého dne na výdejním místě.
    • Všechny produkty pěkně popsány, obsah, účinky,....
    • Česká výroba v jižních čechách.
    • Bio bylinné čaje v bio kvalitě za normální ceny.
    • Velký výběr kvalitních čajů.
    • Nic.

Skvělý obchod, skvělé a kvalitní produkty, obrovský výběr.

Reakce obchodu Naše Mléko

moc vám děkujeme za krásnou recenzi, vážíme si toho. Snažíme se, aby všichni zákazníci byli spokojení a jsme neskutečně rádi, když to tak opravdu je. Pokud budete potřebovat, jsme tu pro vás na e-mailu, telefonu nebo online chatu. Přihlaste se k odběru novinek, ať vám neutečou novinky, tipy, rady a recepty a v neposlední řadě i slevy.

rychlost, spolehlivost, kvalita

Děkujeme za milou recenzi,
    rychlost, spolehlivost a kvalita jsou našimi prioritami. V jižních Čechách máme dva výrobní závody, kde mimo výroby máme i vlastní laboratoře, tam se kolegové starají o kvalitu a vývoj všech našich produktů.
    Sledujte nás na sociálních sítích a nezapomeňte se přihlásit k odběru newsletteru, ať vám neutečou žádné slevy ani novinky.

dobrá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Naše Mléko

děkujeme za milou recenzi, spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, stejně tak rychlá expedice.

Krásný den, tým Naše mléko