• Rychlé doručení

Ok

• přehledné stránky
    • cena adekvátní vzhledem k trhu
    • velmy rychlé dodání
    • kvalitní balení výrobků
    • mléko krasně voní, dobře chutná, snadno se s ním pracuje, dcera s ABKM jej skvěle snáší, jen kvete :)

Rychlé dodání, skvělá cena

• super

• Super rychlost,jediný internetový obchod kde mají zboží které potrebuji

Jsem velmi spokojená.

• Vždy mají co potřebuju

• nákup přímo u výrobce
    • výhodné balení 5 ks za lepší cenu
    • rychlé doručení
    • dobré balení
    • kvalitní a příjemný zákaznický servis
    • rozmanité výrobky

Reakce obchodu Naše Mléko

moc děkujeme za krásné hodnocení, jsme velmi rádi, že jste s námi spokojená a že naše produkty vyhovují vám i vašemu miminku. Sledujte nás na sociálních sítích a přihlaste se k odběru novinek, ať vám neutečou důležité informace, tipy a slevy. Pokud budete v budoucnu potřebovat s něčím poradit, jsme tu pro vás.

Hezký den vám přeji tým Naše mléko

• Rychlé odeslání a doručení
    • Přijatelné ceny
    • Kvalita

Nakupuji zde pravidelně kozí UM a jiné produkty pro syna. Produkty jsou kvalitní a synovi moc chutnají, především po nich nemá žádné střevní a žaludeční potíže, spinká hezky celou noc. Personál na podpoře je vždy příjemný a vstřícný. Odeslání je opravdu rychlé. V poslední objednávce mi však chyběl jeden kus porcované borůvkové kozí kaše, což jsem si uvědomila až moc pozdě, takže reklamace už je bezpředmětná, což je samozřejmě moje chyba, mám si objednávku hned pořádně zkontrolovat. Jinak nemám absolutně co vytknout.

Reakce obchodu Naše Mléko

Milá Silvie, ze srdce děkujeme za vaši krásnou recenzi. Naše mléko neobsahuje žádné kravské složky a tak je lépe stravitelné, navíc je vyrobeno z plnotučného kozího mléka, takže vaše miminko krásně zasytí.
    Co se týká chybějící kaše, tak za to se omlouváme, občas se chybička vloudí, kaši vám přibalíme při příští objednávce. Pokud by se v budoucnu něco podobného stalo, dejte nám, prosím vědět. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc, i když je to třeba po delší době od objednávky.

Hezký den vám přeje tým Naše mléko

Rychle dodání.

Reakce obchodu Naše Mléko

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Snažíme se o co nejrychlejší expedici. Pokud budete v budoucnu potřebovat poradit, jsme tu pro vás na telefonu, e-mailu nebo on-line chatu.

Krásný den vám přeje celý tým Naše mléko

• jedinečné produkty
    • česká výroba

Milá Marie,
    moc vám děkujeme za krásnou recenzi, velmi si toho vážíme. Spokojený zákazník, je pro nás to nejdůležitější.

Krásný den tým Naše mléko

• delší doba dodání

Reakce obchodu Naše Mléko

děkujeme za recenzi, snažíme se expedovat co nejrychleji, ale občas se stane, že to nevyjde podle vašich představ. Budeme rádi, pokud i přes delší dobu dodání zůstanete věrným zákazníkem a věříme, že při příští expedici bude vše v pořádku.
    Krásný den vám přeje tým Naše mléko

• Rychle dodani
    • Dobre zabalene
    • Darek navic

Reakce obchodu Naše Mléko

děkujeme vám za milou recenzi, jsme moc rádi, že vás rychlost dodání i dárek potěšil. Pokud budete v budoucnu potřebovat s něčím poradit, jsme tu pro vás na telefonu, e-mailu nebo online chatu.

Přejme vám krásný den tým Naše mléko

Vždy vše perfektní, rychlé a dodání bezproblémové. Před Vánoci Vámi upřesněn maximální termín k objednání pro možné dodání do Vánoc, splněno do puntíku.

Milá Lenko,
    děkujeme za luxusní recenzi, vážíme si toho, že jste s námi spokojená. Expedice před Vánoci byla opravdu náročná, ale vše se nakonec stihlo.

Ještě jednou náš dík za vaši recenzi, tým Naše mléko

Velice spokohená

Reakce obchodu Naše Mléko

Moc vám děkujme za milou recenzi, jsme rádi, že jste s našimi výrobky spokojená.

tým Naše mléko

• nejlepší cena

Reakce obchodu Naše Mléko

Děkujeme za recenzi, která nás opravdu potěšila, snažíme se vaše objednávky expedovat co možná nejrychleji. Při multipack balení jsou ceny opravdu výhodné a při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu my. Sledujte nás na sociálních sítích a přihlaste se k odběru novinek, ať vám neuteče žádná akce ani sleva.

Pěkný den tým Naše mléko

Všechny produkty, které jsme vyzkoušeli - kaše a čaje, jsou výborné. S celou službou/ nákupem jsme naprosto spokojeni, již jsme objednali celkem 3x.

Reakce obchodu Naše Mléko

Milá Evo, moc vám děkujeme za krásnou recenzi. Jsme opravdu rádi, že vám i vašemu děťátku Kozí kaše i čaje vyhovují a že jste s naší prací spokojená. Věříme, že to bude tak i nadále, pokud byste potřebovala s něčím poradit, jsme tu pro vás.

Krásný den tým Naše mléko

• Spolehlivost
    • Vysoká kvalita výrobků
    • Česká výroba

Milá Ivo,
    děkujeme vám za krásnou recenzi, vážíme si toho. Spokojenost zákazníků je pro nás to nejdůležitější, všechny naše produkty vyrábíme s důrazem na kvalitu a nejnovější trendy v oblasti výživy.
    Děkujeme vám za důvěru a věříme, že budete i nadále spokojená.

Krásný Advent tým Naše mléko

Spokojen

Reakce obchodu Naše Mléko

děkujeme, jsme opravdu rádi, že jste s námi spokojen. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, jsme tu pro vás.

Hezký den tým Naše mléko

• Rychlost doručení v 99% blesková
    • Kvalitní výrobky

Reakce obchodu Naše Mléko

Milá Pavlo, děkujeme vám za krásnou recenzi, vše pro vás vyvíjíme a vyrábíme v jižních Čechách, kvalita výrobků je pro nás priorita. Kolegové na expedici se snaží vaše objednávky odesílat, ještě tentýž den, aby vaše objednávky byly u vás co nejdřív. Věříme, že budete i nadále spokojená.

Krásný den vám přeje tým Naše mléko