• zcela bez kravského mléka, narozdíl od kozích mlék jiných značek
    • doslazeno, ne pouze laktózou jako je dnes standard
    • odměrka je na 45 ml vody - ve vyhrocených situacích je tato změna opravdu nepříjemná - nestačila by menší odměrka?
    • krabice - je velmi úzká, odměrka krátká, mléko jde špatně nabrat, zároveň nenabízíte dózy, které by bylo možné dokoupit

Reakce obchodu Naše Mléko

děkujeme za recenzi Naše mléko opravdu neobsahuje žádné kravské složky. Posílám vám upřesnění k uvedeným "mínusům".
    - Glukózový sirup z kukuřice, který do mléka používáme je povolen EU (nejedná se o glukozovo-fruktozový sirup). Jeho hlavními složkami jsou oligosacharidy, podíl oligosacharidů 86 – 78 %, dále malý podíl monosacharidu glukózy (3,0 – 7,0 %) a disacharidu maltózy (11,0 - 15,0 %). Oligosacharidy působí jako prebiotika, poskytují potravu pro dobré bakterie ve střevě. Zdravá rovnováha střevních bakterií může posílit imunitní systém a přispívá k celkovému zdraví.
    - Odměrka, která je součástí balení slouží výhradně pro nabrání správného množství kojenecké výživy, pokud byste do ní dala vodu je na 13 ml. Standardní příprava jsou 2 odměrky a 90 ml převařené kojenecké vody.
    - U dózy, do které by se mléko přesypávalo, se po opakovaném použití nedá zaručit sterilita. Naše mléko je zabaleno do sáčku pod ochrannou atmosférou právě k zaručení sterility, věřím, že po vyndání z krabice lze mléko bez problémů nabrat.
    Hezký den, Kateřina Naše mléko

Objednávka ze dne 18.2. mi stále nebyla doručena. Jediná informace od prodejce byl e-mail o přijetí objednávky. Na mé opakované mailové dotazy ohledně stavu objednávky nepřišla žádná odpověď. Nevím, kdy bude předána přepravci (Zásilkovna). Platila jsem okamžitě po objednání platební kartou.

Reakce obchodu Naše Mléko

Vaše platba při objednávce neprošla.

Proto Vaše zboží nebylo expedováno.

Děkujeme, že jste vytvořila novou objednávku. Věříme, že vše proběhne v pořádku.

Tým nase-mleko.cz

Objednala jsem si kozí kaše, nedaly se pozřít.

Dobrý den Lucie,

je nám to hrozně líto.

Mohla byste nám prosím blíže napsat, proč se kozí kaše nedaly pozřít?

Velmi by nám to v rámci zkvalitňování našich výrobků pomohlo.

tým nase-mleko.cz

Mléko mi nechce malej pít páchne jako kozli. Mělo by to se nějak ta vůně skonbinovat.

Na produktu psáno, ze je bez typického zápachu, bohužel to tak není ☹️