výhoda

Rychlost.

V nabídce domek skladem s dodáním do 10 dnů.Po domluvě měl být dodán po 10.červnu,doposud žádná odezva

Velmi špatně vedená skladová dostupnost zboží. Zboží je objednáno a nakonec neexistuje.

rychle a spolehlivě

• Rozhodně jsou důvěryhodní.
    • Rychlost dodání.
    • Ceny.

Důvěryhodnost je vůdči klientovy a obchodníkem velice důležitý.

To si děláte srandu ? Vážený zákazníku,

Vámi objednané zboží se dnes doprodalo a k dispozici bude opět až kolem 9. července, prosíme o informaci, zda je pro Vás tento termín vyhovující.

s pozdravem

Markéta Pourová

Fakturační oddělení Když jsem obědnával měli 5 kusů a za hodinu zas 8 kusů, tak že vyhnout se toho obchodu. Nic jsem tudíž nekoupil.

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

Srandu si bohužel neděláme. Na zboží, které jste objednal jsme po jeho naskladnění obdrželi takové množství objednávek, že se ihned vyprodalo. Bohužel aktualizace skladových zásob e-shopu probíhá 1x denně a to v noci, takže proto ta zavádějící informace ohledně skladové dostupnosti. Další naskladnění bude až v červenci, tedy přesně tak, jak Vás kolegyně informovala.

• Po deseti dnech se stále nic neděje

Vážený zákazníku,

uveďme věci na pravou míru. Vaší objednávku jsme přijali 5.5.2021 ve večerních hodinách, takže jsme jí začali zpracovávat hned následující pracovní den tj. 6.5.2021. V pondělí 10.5.2021 jste obdržel informaci, že objednávka byla vyřízena a bude předána přepravní společnosti, což se také stalo. Nyní je to již na rychlosti přepravní společnosti, kdy Vám bude zásilku doručovat. O žádných 10 dnů, jak píšete, se tedy nejedná.

Spolehlivost. Sušičku mám krátce, ale při prvnim použití se zda kvalitní.

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

Moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Budeme se těšit na Váš další nákup buď v naší kamenné prodejně v Libuni u Jičína

Vše proběhlo bez problémů

• všechno perfektní

Team naradinazahradu.cz

• Rychlá dodávka a informační telef. kontakt

• Vše bez problemu.
    • .

Team naradinazahradu.cz

Vše v pořádku ,doporučuji.

Velmi dobrá komunikace

• spolehlivost,serióznost

Team naradinazahradu.cz

• Objednala jsem,druh platby jsem svolila na dobírku,protože jsem potřebovala ještě objasnit nějaké věci. Pan byl ochotný a vše mi vysvětlil. Obchod doporučuji!
    • Dost velký problém a následně komplikace mi spusobila doprava. Zboží jsem měla obdržet už v pátek. To však volali,že kamna jsou pořád v Praze že je nea že je zavezou hned v pondělí. Ani v pondělí jsem balík neobdržela,s omluvou ze opet někde zůstal.

nebo v internetovém obchodě http://www.naradinazahradu.cz

Za komplikace způsobené při přepravě zásilky se Vám moc omlouváme a doufáme, že příště proběhne vše k Vaší plné spokojenosti.

Team naradinazahradu.cz

Nepravdivě uvedeno zboží skladem, kdy po několika dnech následné storno objednávky ze strany obchodu.

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

Omlouváme se Vám za chybně uvedenou dostupnost u produktu, který jste v našem e-shopu objednával. Chyba se stala při přenosu dat od našeho dodavatele.

Brousí a maká perfektně