• Vše proběhlo v pořádku a velmi rychle
    • nevím o žádné

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

Moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Budeme se těšit na Váš další nákup buď v naší kamenné prodejně v Libuni u Jičína
    +420 736 157 290

• doprava zboží byla zdarma
    • nedali vědět, že platba byla přijata a budou expedovat zboží
    • přesto, že byla jiná fakturační a jiná doručovací adresa dali vědět večer ve 21.20 hod, že druhý den doručí zboží (na chalupu)

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

E-mailem zasíláme vždy předběžné sdělení ohledně plánované expedice, takže z této informace je i patrné, že platba za zboží byla přijata. V případě, že se jedná o osobní závoz naším firemním vozidlem, jako tomu bylo ve Vašem případě, tak naši řidiči vždy den předem zákazníky informují ohledně přibližného času předání. Na objednávkách, kde se liší fakturační a doručovací údaje nemůžeme ale přeci vědět, že se jedná o rekreační objekt a Vy se v místě pravidelně nezdržujete. V takových případech není na škodu uvést do poznámky u objednávky, že požadujete avízo ohledně doručení s několikadenním předstihem.

• Okamžité objednání.

+420 736 157 290

Vše v pořádku, doporučuji.

• Vstřícné jednání, ochota

Rychlost dobrá cena .

+420 736 157 290

• zboží odeslali v pořádku
    • poštovné "zdarma", což někde u stejného zboží nebylo
    • objednávka byla automaticky "zrekapitulována", tzn. přijata. Dále ale 4 dny se nic nedělo. Alespoň něco jako : máme zboží, odesláno bude tehdy a tehdy. To bych si představoval, že by tato informace být mohla.

Celkově ale obchod doporučuji.

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

nebo v internetovém obchodě http://www.naradinazahradu.cz. Neustále se snažíme pracovat na zlepšování námi poskytovaných služeb, takže pevně doufáme, že Vaše příští hodnocení bude již na 100%.

vše v pořádku.

Vse super doporucuji

+420 736 157 290

v dnešní době čekat na zboží 14 dnů mi připadá již dlouhé a to ještě stále nemám,ani ze strany obchodu není žádná komunikace

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

Bohužel Vámi objednané zboží bylo vyprodané u našeho dodavatele a z tohoto důvodu jsme nemohli Vaší objednávku vyřídit ihned. Byl Vám sdělen předběžný termín dodání. Bohužel doskladňování od výrobců, kteří sídlí ve většině případech v Asii je v letošním roce s ohledem na pandemii celkem složité...

• zatím komunikují
    • Nedostal jsem ani potvrzení o proběhlé platbě, ani upozornění, že dodávka bude zpožděna, až na vznesené dotazy odpověděli. Zvoží stále ještě nedorazilo a nevím, v jakém je stádiu doručení...

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

Předně se Vám velice omlouváme za nedostatečnou komunikaci z naší strany. Bohužel doskladňování od výrobců, kteří sídlí ve většině případech v Asii je v letošním roce s ohledem na pandemii celkem složité...Z těchto důvodů došlo k prodlení při vyřizování Vaší objednávky.

dlouhá doba dodání, špatná komunikace obchodu

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

Omlouváme se Vám moc za delší dodací lhůtu. V letošním jarním období jsme byli doslova zahlceni objednávkami s ohledem na omezení způsobená pandemií, takže vše nefungovalo tak, jak to běžné za normálních okolností funguje. Zboží Vám ale bylo nakonec v pořádku dodáno, takže doufáme, že budete spokojená.

• nejhorší internetový obchod který jsem zažil.

Obbjednal jsem si zboží, poté mi zrušily objednávku. po mém odkazu to opět obnovily. Čekal jsem na zboží dva týdny a pak mi napsali, že jsem si objednávku zrušil sám. Ztratil jsem zbytečně dva týdny a ani se mi neomluvily. Měli by se nechat vyšetřit.

Reakce obchodu Nářadí na zahradu

Objednal jste zboží, které nebylo skladem o čemž jsme Vás informovali. Objednávku jste tedy zrušil. Po 14 dnech jste nás kontaktoval s dotazem, jak to vypadá s vyřízením Vaší objednávky. Vašemu vyjádření a následnému hodnocení tedy příliš nerozumíme...

• Od objednání až po dodání zboží vše, včetně průběžných informací, probíhalo standardně a v čas. I při poruše vozidla dopravce dodáno druhý den po avizovaném doručení.

+420 736 157 290

Výborná komunikace,rychlé a spolehlivé dodání zboží.

Vše bylo v pořádku....

+420 736 157 290

• Zboží přišlo poškozené, obchod obratem poslal nové díly
    • Vstřícné jednání

Spokojenost