• Nabízí zboží, které nemá k dispozici

• Kupuji tyto mašinky za třetinu ohoto obchodu, jen momentálně neměli zrovna tyto a já je vnukovi slíbila

Velmi špatná komunikace s obchodem, nepřehledné webové stránky, nemožnost si vybrat barvu, vzor.

Reakce obchodu Nakupujem levně

Komunikace s námi není špatná, nevím o čem mám s Vámi komunikovat, když jste se na nic nezeptala. O průběhu Vaši objednávky jste byla informovaná. Pokud jste chtěla nějakou konkretní barvu nebo vzor mohla jste zadat na konci objednávky do poznámek.
    Ano stránky jsou nepřehledné, protože máme hodně kategorii, proto to působí nepřehledně. Pokud hledáte konkretní věc můžete použít kolonku hledat.

Hezký den

• Dobrá komunikace

Ne moc kvalitní zboží-ale levné!!

Reakce obchodu Nakupujem levně

Pokud nejste spokojena se zbožím, máte právo na vracení ve 14ti denní lhůtě.

S pozdravem NL

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Doručeno jiné zboží

• Rozsah deklarované velikosti od ? - do XL není pravda, uvnitř krabičky byla velikost M, což v mém případě bylo nedostačující, pás skončil v koši, jinými slovy vyhozené laciné zboží odpovídající kvality. Na druhou stranu dobrá zkušenost, která se sdělením jiného nedá získat a reklamovat? No to jsem neměl náladu, prostě jsem jako hlupák naletěl a s tím se netřeba chlubit.

Reakce obchodu Nakupujem levně

Je nám líto, že jste nebyl s velikostí výrobku spokojen.
    Pokud Vám zboží nevyhovovalo, měl jste ho zaslat nazpět a my bychom Vám vrátili peníze v plném rozsahu.

• Nedostala som tovar

Reakce obchodu Nakupujem levně

nemůžeme za to, že jste neuměla zaslat platbu do ČR, ale s naší pomocí jste to zvládla :D
    Hezký den s pozdravem NL

Objednal jsem 2 modré lavory,
    přišel mi šedý a hnědý.
    Pani mi volala,že nemá 2 modré lavory,
    že bude 1modrý a 1hnědý.
    Chtěl jsem mít dárek na Vánoce 2017
    Reklamaci jsem vzdal s časových důvodů,navíc bych musel dokazovat dle fota a zas na poštu.
    Faktura 2017-12-15
    2017/001786
    Už si u vás nic nekoupim!

Reakce obchodu Nakupujem levně

moc nás mrzí, že jste nebyl s námi spokojen.
    Bohužel, kolega ve skladu barvy zaměnil.
    Šedý lavor bychom Vám samozřejmě bez problémů ihned vyměnili za modrý, jak jste chtěl a poštovné bychom proplatili.

S pozdravem, Nakupujemlevne.cz

• výběr zboží
    • nekontrolovatelnost skladových zásob

nedoporučuji

Reakce obchodu Nakupujem levně

Jelikož se zabýváme i velkoobchodem a sklad se aktulalizuje jednou za 24 hod,není v naších silách mít 24 hod přesné skladové zásoby.

• Zboží je šunt.U hrnece na mléko po rozbalení upadlo držadlo je vyrobeno z tříštivé plastové hmoty.
    • Hrnec má vyboulené dno,proto ani nedosedne celou plochou na varnou desku!Ihned jsem ho vyhodil.Neměl jsem ani náladu zboží reklamovat!!!

Pokud chcete kvalitu nakupujte jinde!!

Reakce obchodu Nakupujem levně

je nám líto, že s výrobkem jste nebyl spokojen, prodali jsme hodně mlékovarů a neměli jsme ani jednu reklamaci.
    Pokud jste nebyl s výrobkem spokojen, měl jste nám jej zasat a my by jsme Vám vrátili obratem peníze nazpět + poštovné od Vás k nám.

• nízká cena
    • dlouhá doba dodání zásilky
    • málo zabalená zásilka = poškození zásilky

Při koupi záleží na tom co kupujete a kdy to potřebujete. Já osobně na odeslání zboží čekal týden. Zboží bylo zabaleno pouze v igelitu, takže dorazilo poškozené (ač vinou Pošty), ale pokud by bylo ještě v kartonu, věřím, že by dorazilo v pořádku.
    Vzhledem k tomu, že je to od objednávky 10 dní a nemám zboží ani peníze, musím dát palec dolů. To ovšem neznamená, že by vás prodávající okradli, věřím, že jakmile pošta vrátí zboží tak mi peníze vrátí.

Zboží je nepoužitelné,vyhozené peníze.vracet zboží nebudu nestojí mi to zato,jestli je to stahovcí pás tak to bych musel vážit aspoň 200kg,je to natahovací gajda ze stahovacím pásem to nemá nic společného.

• Zboží dojde
    • Vrátili peníze
    • Ubohé balení zásilek.
    • Kvalita zboží na úrovni odpadu z čínské továrny.

Zboží jsem se rozhodl vrátit okamžitě po rozbalení. Zboží bylo stejně kvalitní jako balení. V balíku nebyla prakticky žádná vystýlka, na to že obsahoval porcelán opravdu frajeřina. Samozřejmě že čajová sada se vysypala, ale kupodivu došla jen ve 3 kusech jak měla, jestli i zpátky to nevím a je mi to jedno, protože jsem balení na cestu zpět vylepšil o 10cm bublinek co mi tu vypadly z jiného balíku. Bota obtisknutá na faktuře už mě ani moc nepřekvapila.

• polovina

Komunikace byla neprofesionální, zboží jedno v pořádku, další dvě velmi podivné - neodpovídající tomu, čemu má sloužit, neodpovídající nabídce - neseděl ani popis, ani fotografie. Dokonce tento druh zboží neměli ani v obchodě. Na krabici nebyl český popis. Poslala jsem zpátky. Nedostala jsem zpět peníze za poštovné za zpáteční cestu.

• Ceny

Speciálně jsem se ptal po emailu, jestli mají zboží skladem a bylo mi potvrzeno, že ano. Zaplatil jsem minutu po objednávce. Zboží přišlo za více než týden. Jako omluva nabídnuta sleva na další nákup v hodnotě 50 Kč?!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Po objednávke tovaru mi ju obchod potvrdil, zaslal pokyny na úhradu, po vykonaní úhrady mi obchod oznámil, že tovar už nie je na sklade. Peniaze mi vrátili - samozrejme bankové poplatky nie, tie sú pre mňa čistou škodou a poučením, že v tomto eShope nemám nakupovať.

Reakce obchodu Nakupujem levně

Dobrý den, omlouváme se, ale na slovenskou republiku zasíláme pouze po předchozí domluvě, momentálně připravujeme náš eshop pro slovenský trh, kde bude slovenským účet.

S pozdravem nakupujemleve.cz

• Nabízí zboží, které pak nedodá
    • Objednal jsem si celokeramické nože
    • a dodány mi byly nože ocelové s keramickým
    • povrchem - REKLAMUJI

Reakce obchodu Nakupujem levně

Pravděpodobně Vám byli omylem nože zaměněny za jiný typ nožů. Je nám to líto. Po přijetí nožů Vám zašleme obratem správné.