• Nedoporučuji
    • Nedoporučuji

Objednávala jsem si dva led vánoční řetězy. Přišel jenom jeden bez předešlého upozornění. Potřebovala jsem dva a tak jsem psala email s tím jestli by bylo možné zboží vrátit na jejich náklady a bohužel už bez reakce. Zboží nevypadá jako na obrázku který uvádějí na eshopu. Už nikdy víc.

• Nabízí zboží, které nemá k dispozici

Skvělá komunikace,vřele doporučuji !

• Rychlá nabídka jiného poduktu

• Nakupovala jsem na záklsdě dobré zkušenosti z předchozí stejné objednávky.

Rychlá reakce na objednávku, výrobek(hračka) jsem objednala
    pro nejmladšího pravnoučka, kterému se u starších sestřenic
    velmi líbil a dokázal s ním zacházet, i když je mu tepre 2,5 roku.

• Měla jsem objednanou jinou magnetickou stavebnici, ale ta bohužel nebyla na skladě i když v nabídce byla uvedena. Byla mi pracovnicí nabídnuta jiná - podobná stavebnice. Tuto stavebnici jsem měla objednanou vnoučatům k svátku a narozeninám, proto jsem byla velmi ráda za ochotu pracovnice, která mi nabídla podobnou stavebnici.

• Přesnost popisu výrobku.
    • výborná rychlost dodání.

• doručili co měli
    • čekal jsem dle fotek a videí lepší efekt této led žárovky jako imitace ohně

• Objednávka vyřízena obratem, průběžné informace o odeslání, byla jsem mile překvapena, protože to byla moje první zkušenost s obchodem. Za poskytnuté služby děkuji.
    • výborné služby

První zkušenost s obchodem a vše proběhlo rychle a bez jakýchkoli
    komplikací.

Rychlé dodání.

• Delší doba dodání jinak zboží přišlo v pořádku
    • Horší komunikace obchodu

Spolehlivé, rychle odesláno (platila jsem dobírkou)
    Zboží vypadá v pořádku, není ozkoušené, je to dárek.

• rychlost dodání
    • velký výběr
    • při vrácení jedné z objednaných věcí vše řešeno obratem, včetně zaslání peněz

• Teleskopickou tyč délky 2,6 m jsem našla pouze u vás. Skvělá věc! Samolepící háčky funkční -nic z nich nepadá. Lavor vyhovující. Jsem spokojená. Děkuji
    • Žádná

• dosti siroky vyber
    • spatne dodaci lhuty

• Serióznost
    • Ochota
    • Dobré ceny

Vše v pohodě a doporučuji

• Kupuji tyto mašinky za třetinu ohoto obchodu, jen momentálně neměli zrovna tyto a já je vnukovi slíbila

Velmi špatná komunikace s obchodem, nepřehledné webové stránky, nemožnost si vybrat barvu, vzor.

Reakce obchodu Nakupujem levně

Komunikace s námi není špatná, nevím o čem mám s Vámi komunikovat, když jste se na nic nezeptala. O průběhu Vaši objednávky jste byla informovaná. Pokud jste chtěla nějakou konkretní barvu nebo vzor mohla jste zadat na konci objednávky do poznámek.
    Ano stránky jsou nepřehledné, protože máme hodně kategorii, proto to působí nepřehledně. Pokud hledáte konkretní věc můžete použít kolonku hledat.

Hezký den
    S pozdravem NL

na celkem malé zboží asi tak čtyřnásobně velká krabice