• chtělo by to kvalitněji zboží zabalit, tyxč u smetáku došla poškkozená.... nezjistím už, zda to bylo dopravou nebo mi v tomto stavu byla zaslaná již z obchodu

Reakce obchodu Nakupujem levně

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Moc se omlouváme za poškozené zboží.
    Zboží ze skladu určitě nedošlo poškozené, zašlete nám tyč nazpět a my Vám uhradíme naklady na dopravu a zašleme novou.

S pozdravem nakupujemlevne.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

zboží z hlediska dílenského zpracování velmi podprůměrné

Dárková sada na víno dorazila v originální krabici, která byla potrhaná a místy popsaná propisovací tužkou. Takže jsem usoudila, že dárek bude věnován bez originální papírové krabice. Moje rozčarování pokračovalo, když samotný dřevěný box postrádal slídu zakrývající okénko, kterým je vidět na jednotlivé díly této dárkové sady.
    Na můj rozhořčený mail obchod obratem reagoval omluvou s tím, že zodpovědná osoba bude potrestána. Snad to budoucím zákazníkům pomůže.
    Já jsem si problém s chybějící slídou vyřešila sama, ale rozčarování zůstalo.

• ŽÁDNÉ
    • INZERUJE ZBOŽÍ KTERÉ NENÍ SCHOPEN DODAT!

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!

• Nedokážu posoudit.
    • Dostal jsem 8 Emailů 6 zpráv a zboží nikde.

Nakoupit tam, kde je to rychlejší.

Reakce obchodu Nakupujem levně

Vaše zboží nebylo momentálně skladem proto tolik emailu a zpráv aby jsem se domluvili jestli máte o objednávku zájem. Omlouváme se, že zboží vám bylo doručeno až do týdne.

• +cena
    • -nekvalitni zbozi - no mame vyrobce, ale u zbozi s nazvem elektronická cigareta eGo-CE4 1100 mAh bez jmena vyrobce sem nic jineho ani necekal
    • -falzifikaty liqidu dekang, hnus co letel ihned do kose
    • -prilozene liqidy zdarma neznameho puvodu, hnus co letel do kose ihned

radeji si priplatte za kvalitu v kamenaku, lacine dvakrat placene...

pro e-shop:
    nehreste na to, ze u vas objednavaji lide poprve a nemaji s tim co jim prijde zadne zkusenosti, prodavat falzifikaty znamych znacek se vam rozhodne nevyplati, poslan podnet obchodni inspekci i kdyz si nejsem jist ze liqudy budou resit...

Reakce obchodu Nakupujem levně

Dobrý den, elktronické cigarety bereme od českého dovozce, kde je přibalen eliquid, tento dodavatel dodáva téměř pro všeshny eshopy, eliqudy dekang, jsou od společnosti Changgning Dekang Biotechnology, pokud nejste s produkty spokojen máte právo zboží vrátit do 14 dnů a my vrátíme peníze.

• Ryhlé dodání, výborná komunikace, zboží podle popisu.
    • Nevím o žádných.

Doporučuji tento obchod ostatním.

• rychlost dodávky zboží
    • pouze obchoduje s cizím zbožím

jako každý internetový obchod zasílá zboží cizích výrobců - často bez úplného českého návodu

• Dlouhá doba vyřízení a nakonec nedodání

Nikomu nedoporučuju. Objednáte si a pak vám objednávku zruší.

Reakce obchodu Nakupujem levně

Dobrý den, Vaše objednávka Vám byla odeslána na druhý den, tel. který jste uvedla je non stop vypnutý, Víme že tyto podvodné objednávky a špatné recenzenze jsou dílem konkurence které jsme trnem v oku.

nefunkční

• nefunguje e-mailová adresa,e-mail se stále vrací jako nedoručitelný

• Přednosti nevím o žádných
    • Koupil jsem ji kvůli ceně

Raději zkontrolovat koupenou věc

Došlo jiné zboží než jaké bylo objednáno.Ani se nikdo nesnažil zeptat, jestli mohou poslat něco jiného, a nyní se už ani neobtěžovali odpovědět na email. Na co by se vzrušovali, oni přeci již své peníze mají.

Reakce obchodu Nakupujem levně

Moc se Vám omlouvám, že jsem vám poslal o 2,5 cm větší síto než jste si objednali a že jsme Vám neodepsali na mail, bude asi tím, že jste nám žadný nenapsal. Byli jsme jasně domluveni, že síta pošlete k nám na naše naklády a my Vám je vyměníme.