• nespolehlivost

• Zboží je prý skladem, dokonce potvrdily objednávku a pak nic. Na mail nereagují!!!

Doporučuji pro všechny co mají spoustu času a dobrý nervy.

Reakce obchodu NakupniDumOnline.cz

Dobrý den, několikrát jsme se Vás od vytvoření objednávky pokoušeli telefonicky kontaktovat s informací, že máme skladem pouze 2 kusy zboží z objednaných 3 kusů. Bohužel se nám to na uvedeném tel. čísle v objednávce nepodařilo. Velice nás to mrzí a za tuto komplikaci se omlouváme. Bereme si z toho ponaučení a pokusíme se co nejdříve zajistit, aby u každého produktu bylo aktuální dostupné množství a tomuto problému již nemuselo dojít. V nejbližší době bude také zajištěna plnohodnotná informovanost o stavu objednávky telefonicky, emailem či sms zprávou. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

• mnoho produktů v jednom obchodě
    • nevím

dobrý výběr z mnoha produktů v dobré cenové kategorii, možnost doručení na zásilkovnu

V tomto obchodě jsem nakoupil z důvodu nákupu produktu, který se mi líbil a podle stránek byl skladem. Délka dodací lhůty by jistě šla zlepšit, stejně tak odpovídání na emaily. Trochu rozladěný jsem byl z toho, že mi ve výsledku přišel jiný produkt, než který jsem objednával (jiný typ - modernější verze, jiný objem) a o změně jsem nijak nebyl informován. Jelikož jsem ale platil cenu odpovídající starší verzi produktu, tak se tato nespokojenost celkem ztrácí. Velice mě potěšila kvalita balení a dopravy zboží.

• --
    • --

• Našla jsem zde zboží, které jsem chtěla.
    • To nevím a už to ani zjišťovat nebudu.

Obchod inzeruje vyexpedování do 48 hodin...po deseti dnech mlčení jsem tam zavolala... Jejich důvod jsem akceptovala (jeden druh zboží neměli, to se stane, ale proč mě nekontaktovali oni sami?). Poté zásilka dorazila během dvou dnů, ale chybí v ní další druh zboží... Řešit to nebudu, ale v tomto obchodě už nakupovat nikdy nebudu, jsem zklamaná. Nejsem spokojena, nedoporučuji.

Reakce obchodu NakupniDumOnline.cz

Dobrý den, ano tady byla chyba na naší straně, která trvala od 1. 12 do 7. 12. kdy jsme ze závažných technických důvodů nemohli odesílat zboží. Tento problém si vyžádal bohužel více pozornosti než jsme čekali a na úkor toho jsme některé zákazníky vynechali. Za to se ještě jednou omlouváme a mrzí nás to.

Co se týče nedodání kompletní objednávky, tak Vás budeme kontaktovat, ale veškeré položky, které jste si objednala jsme Vám odeslali. Pokud Vám některá Vaše objednaná položka nebyla v objednávce dodána, ale zaplatila jste ji, tak Vám samozřejmě chybějící položku dodáme nebo vrátíme peníze na Váš bankovní účet.

• za dva tydny zbozi nedorazilo, takze snad ze se v nem neutrati
    • asi vsechny

pokud zbozi opravdu nechcete, klidne tam nakupujte

• Nabízejí zboží, které nemají

už nikdy více

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Výborná komunikace s obchodem, skvělé ceny, rychlé dodání.

Bylo napsáno 6 ks v boxu, bohužel byl tam jenom jeden kus. Tak nevím, zda je to špatně napsáno.

• nevím
    • Inzeruje krátké dodací lhůty i na zboží, které nemá skladem nebo je nemá v dostatečném množství

Nevím jestli obchod doporučit, poněvadž jeden druh zboží s dodací lhůtou 3-5 dnů by dodal až za měsíc a půl, druhý druh při požadavku 10 ks měl v množství 3 ks. Možná, že jiné zboží dodává v inzerované době.

vše ok