• Cena zboží
    • Doprava zásilkovna
    • Velmi dobrá komunikace se zákazníkem

Doporučuji,vše naprosto v pořádku! Velmi dobrá komunikace se zákazníkem-objednal jsem 4 kusy duši Foss a jelikož skladem byli jen 3 kusy tak mi včas dal obchod vědět a jako bonus jsem obdržel lepení Ferdus Tubelles,které jsem také objednával-objednal jsem jedno a druhé jako odměnu za to,že nebyli skladem 4 kusy+kód na dopravu zdarma na další objednávku pro doobjednání 4.kusu duše.

V obchodě jsem nakoupil po doporučení mého kamaráda. Vřele doporučuji nákup na těchto stránkách.

• Má zásilkovnu!!!!!!

• doba dodání

garantována byla doba dodání 48h, zboží jsem obdržel po 6 dnech

Reakce obchodu NakupniDumOnline.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor.

Objednávku jsme přijali 18. 1. v čase 10:30:07 a odeslali (předali dopravci) 20. 1. v čase 10:13:46. Prezentujeme EXPEDICI (odeslání) do 48 hodin, nikoliv garanci doručení. Víkend o který se doručování protáhlo nás mrzí. Snažíme se neustále zlepšovat a během následujícího měsíce budeme mít pro naše zákazníky připraveno i sobotní doručování zboží na zvolenou adresu kdekoliv po ČR.

Hezký den,
    Filip

• Cena, možnost zaslání přes zásilkovnu
    • Delší dodací lhůta

• Příjemná domluva při úpravě objednávky
    • Kvalitně a důkladně zabalené zboží
    • Malý výběru dopravců

Bezproblémový nákup

• Rychlost a spolehlivost
    • Byla mi nabídnuta sleva na první nákup, ale potom jsem ji neměl kde uplatnit.

Spokojenost.

• Online podporu - Velmi rychlá komunikace
    • Vstřícnost personálu
    • Široký sortiment
    • Dodání zboží do druhého dne

Zboží, jsem potřebovala co nejrychleji a po domluvě s velmi ochotným personálem mi slíbily, že zboží dorazí do 48 hodin. Zboží dorazilo následující pracovní den. I přes to, že jsem neobjednávala nic křehkého zboží bylo velmi šetrně zabaleno.

• Spoustu veci na jednom miste
    • Zadne

Komunikace suprova a doporuceni jake zbozi vybrat

Vysli mi vstric s prevzetim zbozim, vim jak funguji nekteri dopravci bohuzel, tim padem jsem mel darek na druhy den :)

• Skvělá komunikace
    • Přehledné stránky
    • Velký výběr zboží
    • Vstřícnost

V tomto eshopu jsem nakupovala poprvé a byla jsem mile překvapena velkým výběrem a následně komunikací ze strany obchodu. Vyšli maximálně vstříc při potřebě náhradních dílů (neodborná manipulace z mé strany). Obchod určitě doporučuji a ráda zde opět nakoupím.

• nabízejí zboží,které jinde nemají

rychlé vyřízení objednávky,perfektně zabalené zboží

• špatná komunikace
    • nedoručení zásilky po více než dvou týdnech

• odeslání do 48 hodin od přijetí platby
    • nedodržení odeslání do 48 hodiny po přijetí platby
    • komunikace trošku vázne

Obchod jsem si vybrala, protože jsem potřebovala narychlo koupit brusle (odeslání zboží do 48 hodin po přijetí platby) a zde byla nejlevnější cena. Bohužel recenze jsem si přečetla, až po zaplacení. Platba dorazila 3.1. - což mi bylo potvrzeno emailem a zboží pošta převzala 9.1., v ruce jsem ho měla následující den. 6.1. jsem prosila o informaci o odeslání, dorazilo pouze potvrzení z pošty o převzetí balíku. Balík byl řádně zabalen, dorazil bez poškození. Obchodu bych doporučila, aby změnil dodací lhůtu na odesíláme do 4-5 pracovních dnů od připsaní platby a vymazal emailovou adresu, pokud funguje alespoň přes telefon. Pak si myslím, že by se brzy recenze mohli změnit na kladné.

• nenabízí nic výjimečného.
    • Délka dodání.

V dnešní době, kdy po zaplacení za zboží ho dostanete do rukou druhý nebo třetí den, tento obchod naprosto propadá. Dodací lhůta šest pracovních dnů je maximálně nevyhovující. Za mě palec k zemi !!!

• Zboží dostupné skladem, cena.

Zboží doručeno následující den po objednávce - a to bylo těsně před Vánoci a po lhůtě garance doručení do vánoc. To jsem ani nečekala a moc děkuji.

Objednané nejen že nedorazilo, ale vůbec nikdo se neozval.

• Pestrá nabídka zboží všeho druhu.
    • Fotografie nabízeného zboží nejsou totožné se zbožím dodaným (zahradní dekorace).

V nabídce je naskenován pěkný obrázek zboží z krabice, uvnitř šeredný výrobek Made in China!

• Jedna velká šílenost. Všude mají - k expedici do 48 hodin. Po týdnu kdy nic nepřišlo jsem zavolala a bylo mi sděleno, že teprve dostali zboží a že budou ten den odesílat. Po dalších dvou dnech kdy jsem opět neobdržela zprávu, jsem opět volala a bylo mi sděleno, že to bohužel nepřišlo, takže mi akorát chtěli oznámit, že mi vlastně nic nepošlou.
    Vůbec nedoporučuji. Špatná komunikace, vůbec nic neřeší.
    Nikdy více

• Dorazilo mi poškozené zboží (jízdní kolo). Zda došlo k poškození obsahu balíku (velká kartonová krabice o váze cca 18 kg) u výrobce, obchodníka či dopravce už asi nezjistím. Každopádně obchodník byl velmi ochotný a nabídl výměnu zboží (kus za kus). Nebyl problém tuto výměnu realizovat i bez zbytečného papírování a řešení reklamačních termínů. Výměna byla okamžitá.

Dobrá cena zboží.

Rychlá komunikace.