Objednané zboží mi nepřišlo, moje snaha o komunikaci jak emailem, tak telefonicky byla neůspěšná, telefon nikdo nebere, na emaily nikdo neodpovídá...NEDOPORUČUJI !!!

• pro asi ani nemám
    • Byl to můj první a i poslední nákup.Nikdo nekomunikuje,tel.neberou a objednávku nemám.Ještě že jsem zboží nechala zaslat na dobírku.....

shrnutí je rychlé......už nikdy......a momentálně jejich stránky už ani nejsou-už jsem je nenašla

• Člověk pokud neplatí zboží předem, tak neutratí
    • Zboží, které na stránkách mají s expedicí do 48hodin nejsou schopni vyexpedovat ani do 11dnů a nedají ani zpětnou informaci.
    • Nereagují na e-maily, na kontaktní formulář na webu, nezvedají telefon

chtělo by prověřit ČOI - jsou to asi podvodníci co čekají až jim někdo pošle peníze předem.
    Tím že nereagují ani na písemnou ani na telefonickou podobu, tak to o ničem jiném nesvědčí

• Levné zboží (ale stejně ho asi nedostanete)
    • Nereagují na e-maily, na kontaktní formulář na webu, nezvedají telefon

Obchod k ničemu, nereagují vůbec na dotazy

Žádná komunikace, nezvedají telefon, neodpovídají na email...zaplacené a nedodané zboží

• Ještě mi ani nedorazilo zboží pry z důvodu zpoždění dodání objednávek od dodavatele ale už mi poslali otaznik jestli jsem spokojena... Spokojena s čím, prosím? Ještě že jsem vybrala platbu na dobirku. Chapu, že máte zpoždění, stane se, ale co mám hodnotit?
    • vůbec nekomunikují

odstrašující nákup

• široký sortiment a nízké ceny.

eshop v katastrofálním stavu, v březnu mi nabízel hned při první návštěvě vánoční slevu. doprava na titulce avizovaná zdarma od 1500, v košíku už ale jen od 2000. Slevy na každou třetí položku, ty prostě neexistují. Katastrofa!

• vše od komunikace až po vyřizování reklamace

V tomto obchodě rozhodně nenakupujte - aktuálně přemýšlím nad stížnost na ČOI k prověření pana Korvase.

• po vrácení zboží čekám na vrácení peněž už 3 měsíc. Komunikace mizerná, jen výmluvy a sliby !
    • Ale vidím, že je nás tady více, takže možná nebude marné se obrátit na POLICII ČR.

NEDOPORUČUJU nakupovat přes tento obchod, pokud Vám dorazí zboží v jiné kvalitě a Vy jej vrátíte zpět, nečekejte vrácení peněz !!!

• Rychlý,levný,prima sortiment

Bezvadný

• Šíře sortimentu a cena
    • - V dobe objednávání se konala inventura skladu, takže dodací doba byla i neco delší, což bylo na webu uvedeno.
    • - Pred odesláním objednávky mi volal mily pan, že nemají objednany počet kusů (asi byla inventura potřeba, chapu) a zda souhlasím s polovičním počtem kusu.
    • - Jeden kus dorazil nekompletní (hmoždíř bez paličky je trošku problem)
    • - vyřizování reklamace je nějak zbytečně složitá procedura. Nejdříve jsme se do eshopu nemohly několik dní dovolat a pote zabírá emailova komunikace ohledně reklamace už několik dni.

• Dodací doba hrůza
    • Zboží poškozené
    • Na reklamace nereagují
    • Není možné se s nimi spojit

Objednali jsme zde nástěnné světlo. Bohužel světlo dorazilo poškozené. Odeslali jsme ho zpět s tím že odstupujem od smlouvy. Bez reakce. Po podařeném tel.spojení nás krmili pohádkou,že čekají na vyjádření výrobce a nyní se úplně odmlčeli. Pokud nechcete být nasr... a mit h.... tak zde určitě nic neobjednávejte!!! Jsou to Šmejdi, kteří si nafingovali pozitivní hodnocení!!!!

• našla jsem co jsem hledala
    • žádná komunikace
    • nedorazilo zboží i když bylo hned zaplaceno
    • nikdo nebere telefon
    • nikdo nereaguje na e-mailové zprávy

nedoporučuji

• Rychlé jednání před nákupem
    • Žádná komunikace po zaplacení

Nedoporučuji nákup v této prodejně

• Nalezl jsem zde, co jsem hledal
    • Zboží mě přišlo poničené
    • Výměna neproběhla
    • Nemám zboží ani peníze
    • Nekomunikují

V životě nebudu nakupovat v obchodech, co nemají na heurece dostatečné hodnocení, na tohle nemám nervy a podle recenzí mají hodně špatných ohlasů.

• Nenašel jsem žádné klady
    • Po zaplacení bez komunikace
    • Zboží nedorazilo
    • Typický příklad hry na mrtvého brouka

Pokud vás baví nakkupovat v obchdech, které vám po zaplacení nic nepošlou a nemáte šanci se jim dovolat, tak rozhodně doporučuji. Varuji před nákupem v tomto obchodu a myslím, že nejsem jediný

• vizualni vzhled e shopu
    • komunikace se zakaznikem
    • terminy dodani
    • nepravdive info o dostupnosti

Objednaval jsem 11.2. kancelařskou židli u ktere je napsano skladem - expedice do 48hodin. opomenu to že jsem objednaval v sobotu , tak expedice měla proběhnout v utery, po telefonatu v uterý , kdy mi bylo řečeno že je problem u dodavatele a že zjistí více informací se ten den ani dnešní nasledující den nikdo neozval, telefon zvoní a nikdo ho nebere, i když je stale pracovní doba obchodu, na písemný dotaz přes eshop taky nikdo za celý den nezareagoval, pokud bych zboží už neměl zaplacené, zrušil bych objednavku. uvídíme jak to bude pokračovat ale v tomto stadiu obchod NEDOPORUČUJI.

• Rychlá komunikace a zboží jake jsme obednali take dorazilo což se vsude rici neda .

Pri mem prvním nákupu jsem byl scela spokojen a jistě to nebyl poslední nákup v tomto obchodě

• 21.12.2016 přišlo potvrzení objednávky a potom dlouhé ticho, které dosud trvá.

Pokud objednávám zboží, které nepotřebuji,tak snad ano, jinak nikdy více.