Objednané zboží mi nepřišlo, moje snaha o komunikaci jak emailem, tak telefonicky byla neůspěšná, telefon nikdo nebere, na emaily nikdo neodpovídá...NEDOPORUČUJI !!!

• Člověk pokud neplatí zboží předem, tak neutratí
    • Zboží, které na stránkách mají s expedicí do 48hodin nejsou schopni vyexpedovat ani do 11dnů a nedají ani zpětnou informaci.
    • Nereagují na e-maily, na kontaktní formulář na webu, nezvedají telefon

chtělo by prověřit ČOI - jsou to asi podvodníci co čekají až jim někdo pošle peníze předem.
    Tím že nereagují ani na písemnou ani na telefonickou podobu, tak to o ničem jiném nesvědčí

Žádná komunikace, nezvedají telefon, neodpovídají na email...zaplacené a nedodané zboží

• Ještě mi ani nedorazilo zboží pry z důvodu zpoždění dodání objednávek od dodavatele ale už mi poslali otaznik jestli jsem spokojena... Spokojena s čím, prosím? Ještě že jsem vybrala platbu na dobirku. Chapu, že máte zpoždění, stane se, ale co mám hodnotit?
    • vůbec nekomunikují

odstrašující nákup

• široký sortiment a nízké ceny.

eshop v katastrofálním stavu, v březnu mi nabízel hned při první návštěvě vánoční slevu. doprava na titulce avizovaná zdarma od 1500, v košíku už ale jen od 2000. Slevy na každou třetí položku, ty prostě neexistují. Katastrofa!

• Rychlý,levný,prima sortiment

Bezvadný

• Šíře sortimentu a cena
    • - V dobe objednávání se konala inventura skladu, takže dodací doba byla i neco delší, což bylo na webu uvedeno.
    • - Pred odesláním objednávky mi volal mily pan, že nemají objednany počet kusů (asi byla inventura potřeba, chapu) a zda souhlasím s polovičním počtem kusu.
    • - Jeden kus dorazil nekompletní (hmoždíř bez paličky je trošku problem)
    • - vyřizování reklamace je nějak zbytečně složitá procedura. Nejdříve jsme se do eshopu nemohly několik dní dovolat a pote zabírá emailova komunikace ohledně reklamace už několik dni.

• Rychlá komunikace a zboží jake jsme obednali take dorazilo což se vsude rici neda .

Pri mem prvním nákupu jsem byl scela spokojen a jistě to nebyl poslední nákup v tomto obchodě

• 21.12.2016 přišlo potvrzení objednávky a potom dlouhé ticho, které dosud trvá.

Pokud objednávám zboží, které nepotřebuji,tak snad ano, jinak nikdy více.

• Cena zboží
    • Doprava zásilkovna
    • Velmi dobrá komunikace se zákazníkem

Doporučuji,vše naprosto v pořádku! Velmi dobrá komunikace se zákazníkem-objednal jsem 4 kusy duši Foss a jelikož skladem byli jen 3 kusy tak mi včas dal obchod vědět a jako bonus jsem obdržel lepení Ferdus Tubelles,které jsem také objednával-objednal jsem jedno a druhé jako odměnu za to,že nebyli skladem 4 kusy+kód na dopravu zdarma na další objednávku pro doobjednání 4.kusu duše.

V obchodě jsem nakoupil po doporučení mého kamaráda. Vřele doporučuji nákup na těchto stránkách.

• Má zásilkovnu!!!!!!

• doba dodání

garantována byla doba dodání 48h, zboží jsem obdržel po 6 dnech

Reakce obchodu NakupniDumOnline.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor.

Objednávku jsme přijali 18. 1. v čase 10:30:07 a odeslali (předali dopravci) 20. 1. v čase 10:13:46. Prezentujeme EXPEDICI (odeslání) do 48 hodin, nikoliv garanci doručení. Víkend o který se doručování protáhlo nás mrzí. Snažíme se neustále zlepšovat a během následujícího měsíce budeme mít pro naše zákazníky připraveno i sobotní doručování zboží na zvolenou adresu kdekoliv po ČR.

Hezký den,
    Filip

• Cena, možnost zaslání přes zásilkovnu
    • Delší dodací lhůta

• Příjemná domluva při úpravě objednávky
    • Kvalitně a důkladně zabalené zboží
    • Malý výběru dopravců

Bezproblémový nákup

• Rychlost a spolehlivost
    • Byla mi nabídnuta sleva na první nákup, ale potom jsem ji neměl kde uplatnit.

Spokojenost.

• Online podporu - Velmi rychlá komunikace
    • Vstřícnost personálu
    • Široký sortiment
    • Dodání zboží do druhého dne

Zboží, jsem potřebovala co nejrychleji a po domluvě s velmi ochotným personálem mi slíbily, že zboží dorazí do 48 hodin. Zboží dorazilo následující pracovní den. I přes to, že jsem neobjednávala nic křehkého zboží bylo velmi šetrně zabaleno.

• Spoustu veci na jednom miste
    • Zadne

Komunikace suprova a doporuceni jake zbozi vybrat

Vysli mi vstric s prevzetim zbozim, vim jak funguji nekteri dopravci bohuzel, tim padem jsem mel darek na druhy den :)

• Skvělá komunikace
    • Přehledné stránky
    • Velký výběr zboží
    • Vstřícnost

V tomto eshopu jsem nakupovala poprvé a byla jsem mile překvapena velkým výběrem a následně komunikací ze strany obchodu. Vyšli maximálně vstříc při potřebě náhradních dílů (neodborná manipulace z mé strany). Obchod určitě doporučuji a ráda zde opět nakoupím.