Byla jsem velmi spokojená!
    Úžasný výber a vstřícné obchodní jednání!
    Dodací lhůta byla dokonce zkrácena!
    A co bych chtěla vyzdvihnout je, že zboží bylo perfektně zabalené!!!

• Dodržení datumu dodání zboží
    • Při reklamaci komunikace žádná!
    • Bohužel, špatná komunikace při dopravě.
    • Dopravní dispečink nenapsal do předu SMS ani email,že zboží dorazí daný den!

Při objednání zboží to vázlo z komunikací. Poté mi zavolala, asi osobně paní majitelka firmy s omluvou. To mě hodně příjemně překvapilo! Datum dodání byl dodržen přesně! Bohužel, nikdo mi nedal vědět do předu, v kolik hodin a jestli vůbec dorazí daný den. Velká paleta mi byla ponechána, ať prý si ji vyhodím sama?? S tím jsem se setkala poprvé. To není chyba obchodu, ale dopravy. Poté jsem psala e-mail pro reklamaci a už se mi nikdo neozval. Nábytek odpovídá popisu i fotografií.

Precizní práce výrobků.

• ke konci dobrá komunikace
    • delší čekací doba

Na ložnici jsme čekali o něco jak měsíc déle, ale byla krutá doba /koronavirus/. Každopádně se čekání vyplatilo, ložnice se nám / i každému kdo ji viděl/ moc líbí. Vypadá masivně , že i něco vydrží. Ze začátku trochu tápání při skládání, ale celkem to všechno sedlo.

• Pěkný nábytek
    • Nulová komunikace, přístup. Velmi dlouhá doba dodání, žádné info...

• skvělá komunikace a ochota
    • delší dodací lhůta

Zařídil jsem od lubidomu asi polovinu svého domu ,přes dětské pokoje až po předsín´.nabídka nábytku je atypická a je odlišná od ostatních dodavatelů nábytku.Výroba je v Rusku a tomu odpovídá i váha materiálu,prostě rusové se nezapřou.je to jak z betonu.a drží.je to na začátku vysoká škola,než člověk pochopí označení různých dílů ale lahev vína a pár demontáží a pochopit ruské myšlení zaručí ůspěch.Komunikace s obchodním oddělení byla bez problémů ykdyž dodací lhůta byla poněkud jiná ale optimista dokáže ocenit konečný výsledek.Kdo chce něco jiného ….těžko najde jinde.S poděkováním spokojený zákazník a optimista Karel.

Před dvěma měsíci objednáno zboží, které mělo avizovanou dostupnost do 14 dní, dodnes nedorazilo. Komunikace s obchodem na mne působí velice neseriózně, neboť komunikaci obchodu zabezpečuje slečna/paní, která neovládá základní pravidla českého pravopisu, takže jsem měla pocit, že email, který mi přišel před třemi týdny jako odpověď na můj dotaz, kde se nachází mnou objednané zboží, byl napsaný podprůměrným žákem čtvrté třídy základní školy...
    Nedoporučuji.

Po více jak osmi týdnech nebyla objednávka doručena a neustále slibováno, že příští a příští a příští týden.............
    Radši jsem to stornovala a objednám jinde.

• Rychlost doručení.

Ještě nemám vybaleno.!

- dobré jednání a komunikace (telefon, email)
    - ochota, rychlé a slušné jednání ze strany obchodu při vyřízení 2x
    reklamací dodaného prasklého skla do vitríny
    - reklamace byly vyřízeny bleskově obratem vždy do dvou dnů vč. doručení
    náhradního skla

• dobrý den
    Na internetu skladem ale po objednání dodání za 30 dní
    Absolutně žádná komunikace telefony nikdo nezvedá po ojednání také žádná komunikace ani potvrzení kdy dodají

Zkušenost je velmi dobrá. Čekací lhůta je měsíc , ale to vůbec nevadílo,. Velmi ochotný personál a ložnice je jak jsme si přáli moc krásná.

• telefonní číslo na infolinku je nedostupné nebo neexistuje. Na e-maily také nereagují. 2 týdny po objednání nemáme žádnou reakci, zda vůbec můžeme s nábytkem počítat.

Výhoda je ta, že mi zboží bude přivezeno až k baráku. A takovouhle kuchyń jsem zatím neviděla. Moc se mi líbí

• rychlý kontakt se zákazníkem

názor na obchod je dobry. Nyní čekám na dodání, zboží je na zakázku

• Dobrá komunikace.

• komunikace
    • dlouhá dodací lhůta - nicméně byla jsem na ni po objednání telefonicky upozorněna a souhlasila jsem

• Rychlá reakce, osobní odběr.

• rychlost při objednání zboží
    • Absolutní neprofesionalita z pohledu dodávky zboží. Domluvena skládka na 16:30 a řidič dorazil ve 14:30 s tím že on skládat zboží rozhodně nebude s tím že má bolabvé záda!!!

Jak jsem již napsal po objkednání zboží perfektní přístup přes placení a domlouvání kdy zboží domů přivézt. Ale pak se stal přesně něco na co jsem s paní nebyl domluvený viz nevýhody výše popsané... a to jsem ještě neřekl že zásilku o celkové váze 267 kilogramů skládala manželka po porodu s dvěma dětmi v domě. Řidič arogantní jen stál a koukal...

Reakce obchodu Lubidom Furniture s.r.o.

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Moc se Vám omlouváme za nedorozumění, ale doručení nikdy neplánujeme na určitou hodinu, protože podobný druh doručení je zpoplatněn nad rámec a také nejsme schopni plánovat hodiny doručení za dopravní společnost. Bohužel výnos zboží je totéž zpoplatněn. Je nám opravdu moc líto, že Vaše manželka musela tahat těžké věci, ale v případě nezaplacení příplatku za výnos zboží – řidič nemusí s vynáškou zboží pomáhat. Také bychom Vám chtěli poděkovat za bleskové hodnocení našeho obchodu ze strany zákazníka, velice si toho vážíme. A ještě jednou se Vám omlouváme za nesrovnalosti v doručení zboží.

s přáním krásného a slunného dne,
    Lubidom