Díl přišel nekompletní, neshodoval se s popisem obrázku ..

Reakce obchodu Mroauto.cz

Dobrý den, prosím o vysvětlení záležitosti na e-mailu [email protected]. Neobdrželi jsme od vás zprávu, že je jakýkoliv problém s produktem vaší objednávky. Děkuji.

• Rychlost dodání a dobré ceny

Nic

Děkujeme za Vaši recenzi pro MROAUTO AUTODÍLY s.r.o.

V Mroauto si nesmírně vážíme Vaší pozitivní recenze a Vašeho hodnocení našich služeb. Velmi nás těší, že jste s námi byli spokojeni a že Vám můžeme usnadnit Vaše auto-potřeby.

Vaše slova chvály a uznání jsou pro nás velkou motivací k tomu, abychom i nadále usilovali o to, abychom Vám poskytovali co nejlepší servis a produkty.

Děkujeme, že jste si vybrali Mroauto. Těšíme se na Vaše další nákupy a doufáme, že s námi budete i nadále spokojeni.

Jako poděkování za Vaši recenzi Vám rádi nabízíme slevový kód MRO2024

Slevový kód MRO2024 můžete zadat při dokončení Vaší objednávky v online obchodě . www.mroauto.cz

Vše OK !!

• Široký výběr

Klasika MRO auto. Spolehlivost, rozumnější ceny oproti žluto-černé konkurenci.

Tým MROAUTO AUTODÍLY s.r.o.

• Rychlé jednání i doručení.

Tým MROAUTO AUTODÍLY s.r.o.

cena a rychlost dodávky velmi dobrá

• Spokojenost s nákupem

• Příjemné ceny , kvalitní produkty a celkem rychle dodání
    • Komunikace se zákazníkem je skoro nulová . Nedají vedet nic o stavu objednávky … hlavně ze byla odeslána . To zjistíte až když vám u dveří zazvoní kuryr.

• Široký sortiment autodílů
    • Skvělé ceny
    • Skoro vše skladem
    • Rychlé doručení

dobrá komunikace s obchodem

• Mám to v místě bydliště
    • Při výměně nebo vrácení zboží bez problémů

Vše ok

Ok

Rychlost, cena, příjemný personál.

• rychlost dodání
    • objednáno do zásilkovny, bohužel doručení domů

• rychlost doručení
    • rychlá podpora na telefonu či mailu
    • poštovné 100 Kč při objednávce vážící 33 kg

• Rychlost,velký výběr sortimentu

• sortiment
    • obsluha pobočky (vítkovice)
    • poplatek za vyzvednutí na vlastní pobočce
    • ceny dílů už jsou vyšší, než konkurecne

Zatím co odebírám z vašeho obchodu,tak objrdnané zboží dočlo vždy v pořádku.Doposud se nevyskytly žádně probkémy.