• vyrobeno v Číně

Reakce obchodu Moto-Pneu

Dobrý den, spousta věcí i pneumatiky se vyrábí mimo Evropu. Pneumatik je ohromné množství a pokud nechcete zboží z z těchto zemí, tak musíte vybrat jinou řadu pneumatik. Místo výroby nejsme schopni ovlivnit a rozhodně s pneumatiku vyrobenou v Číně není žádný technický problém.

• Dobrá cena
    • Nulové jednání a objednávku zrušili, prý se s cenou spletli...

• Staré DOT

Při dotazu na DOT sdělí něco jiného než pak ve skutečnosti dodají

Reakce obchodu Moto-Pneu

Dobrý den, v případě že na skladě je více kusů s různým DOT, nejde garantovat která zrovna přijde skladníkovi pod ruku.
    Nicméně rozdíl v několika týdnech podle nás není absolutně směrodatný.

• inzerované zboží "skladem" nedostupné

• Prodali 4 roky staré pneu

Reakce obchodu Moto-Pneu

Dobrý den, to bude pravděpodobně nějaký omyl. Můžete mi napsat o jakou pneumatiku se jedná? Předem děkuji za zprávu. Lukáš Poláček, MOTO-PNEU.cz, email : [email protected]

není inzerovaný servis

Reakce obchodu Moto-Pneu

Dobrý den, pneuservis je otevřen v sobotu po vzájemné dohodě. To Vám kolega říkal a je tak i napsáno v kontaktech. Nabízel Vám příští sobotu, popř termín kdykoliv v pracovní dny. Pokud ale ale není možné se vzájemně dohodnout, tak tím pádem přezutí možné není...

Do objednavky jsem dal dotaz jaký je DOT na gumách.nikdo me neodpovedel a rovnou poslali gumy s DOT 2019.Je rok 2022!!!!

Staré pneu. Pan psal Dot 2021 ale skutečnost 2020

Zboží bylo předáno dopravci, před šesti dny a mně zatím nikdo nekontaktoval.

Pneu místo v pátek došlo v úterý a přepravce mi volal, až když byl před domem, asi musím ztrávit celý den čekáním

U objednávaného zboží které bylo skladem, mi bylo sděleno při objednávce že dva kusy pneu nejsou tudíž není možné zakázku naplnit

moje požadavky neberete na vědomí , ani po telefonu. váš dotaz na spokojenost je až zarážející!!!!!!

Dobrý večer,
    tento dotazník nezasíláme my, ale internetový vyhledávač Heureka.cz, přes který jste pneumatiky zakoupil. Bylo by fajn, kdyby jste sem napsal, jak "starou" pneumatiku jste zakoupil., když jste tak nespokojený. Děkuji ještě jednou.

Dobrý den, škoda že nepíšete něco konkrétního...hlavně DOT pneumatiky. Myslím, že jsme spolu mluvili a byl jste nespokojen s pneumatikou vyrobenou cca 40 týden 2020, což je JEDEN ROK od výroby. Mluvil jste o tom, že se chystáte pneumatiky na dva roky uskladnit a teprve potom ji používat. Mluvili jsme spolu? Vzpomínám si správně? Předem děkuji za zprávu.

• nebudu řešit výhody při špatném nákupu
    • I při zcela jasném požadavku na rok výroby pneumatik mi byly zaslány pneu o rok starší. Na můj dotaz ohledně špatné dodávky mi bylo sděleny nějakým Poláčkem, že je tedy : "asi neměli na skladě že ani s rokem výroby není žádný problém".

Naprostá ignorace při dodávce zboží, dodají klidně něco jiného, komunikace ubohá.

Reakce obchodu Moto-Pneu

Dobrý den, škoda že nepíšete něco konkrétního...hlavně DOT pneumatiky. Myslím, že jsme spolu mluvili a byl jste nespokojen s pneumatikou vyrobenou cca 40 týden 2020, což je JEDEN ROK od výroby. Mluvil jste o tom, že se chystáte pneumatiky na dva roky uskladnit a teprve potom ji používat. Mluvili jsme spolu? Vzpomínám si správně? Předem děkuji za zzprávu.

• široký sortiment
    • zboží, které mají skladem na skladě není a objednávku obchod ruší

Zboží skladem ipresto po14 dnech nedorazil o

Pri odeslani objednavky 12.1. prisel potvrzujici mail, ze pneu jsou skladem a po zaplaceni budou odeslany. Po dvou tydnech a upozorneni, co je s nimi, mi bylo sdeleno, ze to jeste ctrnact dni potrva. Po dalsich trech tydnech jsem se zeptal, jak to vypada a odpoved znela, ze budou v cervenci.
    V tomto obchode uz nikdy nic nekoupim.

Reakce obchodu Moto-Pneu

Dobrý den, existují nestandardní položky, které nelze dodat. Nejsme výrobci a termíny dodání pneumatik, které se vyrábí mimo Evropu nelze garantovat. Ani k nám se termíny nedostávají, jak by měli. Peníze máte zpět na Vašem bankovním účtu. Můžete se je tedy pokusit koupit jinde...

• pneu nemaj na sklaď

Přestože bylo zboží označeno"skladem", zboží po objednání s termínem dodání "do 12 dnů", následně objednávka obchodem stornována bez udání důvodu.

Reakce obchodu Moto-Pneu

dobrý den, pravděpodobně se jedná o nedostupnou položku, která není na skladě ani u dodavatelů a výrobců. Ne všechno jde sehnat...pneumatiky se nevyrábí po kuse,, alo po plánovaných sériích.

zboží mi bylo doručeno včas, až na to že mě byla doručena 5let stará pneumatika

Reakce obchodu Moto-Pneu

Dobrý den, neprodáváme 5 let staré pneumatiky. To se musím ohradit...není to pravda. Často se stává, že uživatelé neumějí najít správný údaj o DOT na pneumatice. Co konkrétně jste koupil za pneumatiku? Předem děkuji za zprávu.

• Zboží bylo nachystane, vše ok než jsem dojel domu a pořádně si gumy prohlédl a zjistil jsem že zadní už je 3,5 roku stará a předek 2 roky starý. Osobně si myslím že tyto gumy už by se prodávat neměly a pokud ano tak určitě ne za plnou cenu...

Reakce obchodu Moto-Pneu

dobrý den, často se stává, že zákazníci často špatně hledají DOT na pneumatikách. Není možné, aby jsme prodali 3,5 roku starou pneumatiku, aniž by byla jasně označená "výprodej s uvedenou DOT". O jakou pneumatiku se jednalo? Můžete mi to napsat?