• Cena zboží
    • Na dotaz neodpovídá

• .žádná komunikaceze strany obchodu.

Zboží jsem objednal pred asi 10-12 dní a jeste nedorazilo a ani zadna komunikace ze strany obchodu. To stejné zbozi jsem objednal u jineho obchodu a prisla mi omluva ze ho nemaji hned druhý den

• Na heurece uváděl zboži,že je skladem a i potom co už ho davno neměl.

• dobrá cena pneu
    • nedoporučuji motoreno

nedoporučuji vyzvednutí zboží na pobočce ve Šlapanicích.
    Nekorektní jednání. Nedodrží slib. Drahé přezutí pneu.

• Možnost přezutí v sobotu
    • Zoufalý přístup majitele.

Pokud by vše fungovalo, mohl by to být dobrý obchod. Přístup a jednání majitele to naprosto zabíjí.

• moc jich nevidím
    • partneří

Nedoporučuji. Když pneumatiky koupím, tak to asi většina zákazníků chce i přezout. Váš partner ve Šlapanicích má drahé služby a - nevydá žádný doklad o provedené práci (nemohu reklamovat - všechno zapře) a dělá daňový podvod. Navíc jsem nemohl platit kartou. Ten váš spolek je velmi problematický. Jak jsem zjistil jinde, při koupi pneu je následující montáž za poloviční cenu. Tomu říkám dobrá služba. Ta vaše k tomu má daleko.

Reakce obchodu Moto-Pneu

Dobrý den, jak už jsem psal. Přezutí je v kompetenci firmy ve Šlapanicích. Já jakožto prodejce pneu s tím nemám moc společného a ode mně jste dosta plnohodnotný daňový doklad.. Pouze nabízím místo, kde si můžete objednat přezutí..

• Přesto že je zboží v nabídce tak nejste schopni objednané zboží dodat.

Nevím,je to moje první objednávka a hned nepoužitelná takže zatím jen negativní názor a pokud bych měl Váš obchod někomu doporučit tak musíte uznat že bohužel. Docela mne zarazilo že se ptáte jak jsem spokojen s nákupem když se žádný neuskutečnil a bohužel i neuskuteční protože já objednávku ruším.

• Přiložené fotografie pneumatik u nabídek neodpovídají opravdovému vzhledu dezénu, zákazník si kupuje jinou pneumatiku než vidí na fotografii.

Pokud fotografie u produktů neodpovídají realitě, měl by u nich být doplněn popis např (ilustrační foto, nebo foto neodpovídá produktu)

Možná je to jen můj názor, ale toto jednání mi zavání podvodem a klamáním zákazníka, pokud bych se aktivně nezajímal o zboží a neposlal dotaz e-mailem na prodejce o pravdivosti nabídky (fotografie), přišla by mi v balíku pneumatika, kterou bych vůbec nechtěl.

• žadné
    • komunikace

objednal jsem si gumy jednoho typu a prisla mi zadni ta kterou sem si objednal a predni uplne jina......dovolat se na prodejnu neda takze kvalita na prd

• Poslali mi skoro čtyři roky starou pneumatiku na motorku. Vím že při dobrém skladování pneu až tak moc nestárne, ale takto starou pneu si na moto nedám, nechci se někde zabít...
  • Pneu jsem objednal před 17 dni a zatím nic nepřišlo.

-pěkný eshop
    -dobrý výběr pneu
    -byla to moje první zkušenost s tímto eshopem
    -bohužel doporučit nemohu
    -cena v eshopu byla značně rozdílná s nabídnutou cenou mailem při potvrzení objednávky
    -jako obchodník můžu chápat počínání obchodu
    -jako zákazník nikoli

• ochota

jsou lepší obchody

• S prvním nákupem jsem byl spokojen.
    • Rychlost dodání zboží.
    • Přijatelná cena vůči konkureni.
    • Při druhém nákupu jsem byl dá se říci podveden, zboží mi dodáno staršího data než prodávající uváděl. Řekl mi do tel.,že pneu je z r. 2011 a když dorazilo byl na něm údaj 1210, tedy 12 týden roku 2010.

Jednání prodávajícího považuji za neseriozní a příště si tam již nic nekoupím.
    Takovou to zkušenost jsem měl a proto ostatním bych obchod nedoporučil.

• Spise zadne
    • Hlavnimi slabinami jsou nespravne ceny, diky kterym je eshop umistovan na prvnich prickach vyberu. Zalezitost jsem hlasil jistemu panovi,ktery slibil napravu ktera se nestala. Ale nepamatuji si jeho jmeno,ponevadz vse, co mi rekl byl nesmysl,proto jsem veskere komunikace smazal,ted by se mozna hodily:-). Slibeny termin v patek(svatek)ve stredu upresneno s tim,ze je svatek a tedy nemozno dodat,na coz jsem reagoval drive a dnes,kdy ma pneu jiz dorazit mam na novem pneu najeto asi 500km a proto zasilku neprevezmu.

Pozor na chybne ceny,pozor na sliby at se to tyka slibu cehokoli.

Hlavnimi slabinami jsou nespravne ceny, diky kterym je eshop umistovan na prvnich prickach vyberu. Zalezitost jsem hlasil jistemu panovi,ktery slibil napravu ktera se nestala. Ale nepamatuji si jeho jmeno,ponevadz vse, co mi rekl byl nesmysl,proto jsem veskere komunikace smazal,ted by se mozna hodily:-). Slibeny termin doruceni v patek(svatek)ve stredu upresneno s tim,ze je svatek a tedy nemozno dodat,na coz jsem reagoval drive a dnes,kdy ma pneu jiz dorazit mam na novem pneu najeto asi 500km a proto zasilku neprevezmu.

• Špatná komunikace nebo spíš vůbec žádná. Dlouhá dodací doba.

raději bych si to koupila jinde, zboží dlouho trvá dodání a komunikace není ze strany prodavající žádná pokud se neozvete vy.

objednal som si aj dusu..a ta mi neprisla..na vasu objednavku som cakat dlho...a teraz este raz musim behat po obchodoch a zhanat dusu co ste mi neposlali....

Obrňte se trpělivostí s dodací lhůtou. Většinou zboží dorazí do dvou dnů. Zde do dvou týdnů. Zlepšit!!!!!!!!!!!!!!!

• Doba dodání.

Do poznámek pro obchod jsem napsal,že chci pneumatiky pouze s rokem výroby 2012-ne rok přemrzlé někde ve skladu-z třech pneumatik tuto podmínku splnovala jen jedna!