• Pneu sice dorazila,ale s datem výroby stáří 3 let.Což u motocyklové pneu je fatální věc!

Reakce obchodu Moto-Pneu

dobrý den, neprodáváme pneumatiky stáří 3 let, pokud to u pneumatiky na e-shopu není jasně uvedeno. Často se stává, že zákazníci špatně dohledají DOT na bočnici pneumatik. O jakou pneumatiku se konkrétně jednalo? Můžete mi to napsat?

Staré pneu DOT 2017

• Naprosto tragická je služba kurýra DPD nebyly schopni mi předem uhrazené pneu doručit v rámci Olomouce během 14ti dní!!!! V legendě zásilky uvádí naprosto smyšlené a lživé informace o nezastižení atd...!! Naprosto tragická kurýrní firma!!

Objednal jsem pneumatiky 28.6. čtvrtek, přišel mail, že bude odesláno 29.6. v pátek a zboží bude dodáno v pondělí 2.7. Bohužel si dodavatel prodloužil sváteční týden a udělal si dovolenou od 2.7.do 6.7. s tím, že neodeslal ani objednávky z 28.6. a my jsme zůstali bez pneumatik!!!!! Zboží nedorazilo ani po 10ti dnech po objednávce. Je to celkem hloupé, když očekáváte nové pneumatiky a jste před odjezdem na dalekou cestu. Koupil jsem jinde, nazul a snad někdy mi ty objednané pneu dorazí ... budu je muset schovat na další přezouvání. Jsem nespokojený!!!!

• Doručeno po 14 dnech od data objednání.

Pokud nekdo udava termin doruceni, tak pocitam s tim, ze bude splnen +- jeden den. Pokud nestiham, zavolam. Volal jsem tam sam a jedina informace byla: ja to tam nedovezl, dovezu to nekdy pristi tyden. To "nekdy" mi bylo na prd, kdyz jsem byl objednanej na servis. nakonec jsem objednal z www.pneumatiky.cz a druhej den jsem pneu mel doma. Sice draz, ale mel. Na tuto jsem cekal vice jak tyden a neprisla, z pneumatik prisla hned.

• Objednáno 11.06.2017, přislíbený termín 16.06.2017, dosud 212.06.2017 nedodáno.

Reakce obchodu Moto-Pneu

dobrý den, smím vědět co jste objednával, nebo číslo objednávky? Můžete na email [email protected]. Děkuji

Na objednávku jsem čekal 8 pracovních dní(od 20.5.do 31.5.) i když mě obchod ujišťoval,že dorazí nejpozději do 5 dnů.
    Takže za mě příliš dlouhá dodací lhůta.Jinak vše OK

• Jen mě přijde dodací lhůta 14 dní u pneu běžného rozměru moc.

Před několika lety jsem nakupoval a bylo to stejné jako dnes,dodací lhůta moc dlouhá a na dotaz neodpovídají.Jinak ceny dobrý

• Dobré ceny.
    • Služby související s objednávkou.

Nakupoval jsem na tomto webu pravidelně, ale po posledním nákupu už nikdy nebudu.
    Informace o tom co má obchod skladem a co nemá, vůbec neodpovídají skutečnosti. Objednal jsem skladovou pneumatiku a dostal odpověď že vůbec není dostupná. Chtěl jsem jinou, ale nedostal žádné doporučení co skladem mají. Musel jsem aktivně poslat opravně hodně mailů, než jsem se dopátral k pneumatice, kterou mohu koupit. Kdybych zde nenakupoval už dříve (kdy obchod fungoval), tak už bych dávno objednal jinde.
    Vyzvednutí osobně je nutné dopředu domluvit na mobilu, který nikdo nebere. Až na čtvrtý pokus jsem se dovolal. Takto přece v dnešní době nemůže fungovat internetový obchod :-(.

• Reakce obchodu je v podstatě okamžitá.
    • Zásilka dorazila v pořádku a nepoškozena
    • Kladné reakce na dotazy.
    • Před objednáním jsem se chtěl ujistit ohledně DOT čísla u pneumatiky. Bylo mi sděleno určité číslo a na základě tohoto čísla jsem objednával. Bohužel mi dorazila skoro o rok starší pneu. A bylo mi řečeno, že pokud by jsem chtěl novější tak se mám stavit přímo ve Slavkově u Brna a vymění. Cenově vycházela guma dráž, ale z důvodu krátké doby naskladnění jsem ji objednal.

Obchod je jinak po všech stránkách dokonalý. Objednával by jsem znovu, ale ujistil by jsem si na 100% jaká guma mi má dorazit.

• delší dodací termín než bylo avizováno

• Žádné
    • Nesleduje co má skladem

Na základě klamave reklamy mi umožnili registraci a tím se zavázali, že zboží dodají, opak je pravdou.

Reakce obchodu Moto-Pneu

dobrý den, neprovozujeme žádnou klamavou reklamu. Nakupovat lze bez registrace. Jestli jste volal zrovna v okamžik, kdy jsem mimo kancelář, tak jsem se mohl s dostupností zmýlit.

• - u pneumatik byl uveden termín doručení 2-3 dny
    • - po objednání sdělen termín 1-2 týdny
    • - 2 týdny uplynou za dva dny a zatím nic

Reakce obchodu Moto-Pneu

dobrý den, existují pneumatiky které jsou dlouhodobě nedostupné. Bohužel nejsem v pozici výrobce, abych výrobu urychlil. Nedostupné položky jsou ovšem pouze "atypické rozměry", které ani sami výrobci nemají na centrálních skladech.

• Bez komentáře...
    • Mám problém s doručením zásilky dle pošty je problém na straně obchodu a obchod tvrdí, že je problém zase na straně pošty. Takže si to přehazují jako horký brambor... a ve finále mám problém já protože jsem počítal že pneumatiku už dávno budu mít... Co mě zaráží je fakt, že nevím kdo jestli pan majitel nebo někdo s obchodu řekl, že je na dovolené a nemůže tedy nic řešit, nevím tedy kolik tento obchod má zaměstnanců, ale snad by nebyl problém někoho zaúkolovat a problém řešit...

Podle hodnocení ostatních uživatelů je vše v pořádku a většinou nehlásí problém. Já toto bohužel nemůžu potvrdit. Neříkám, že obchod je špatný, ale moje zkušenost je bohužel špatná...

• doteď nemám doklad o zaplacení

• STÁLE FIGURUJE ZBOŽÍ NA STRÁNKÁCH, ALE VE SKUTEČNOSTI NENÍ.

NESPOLEHLIVÝ

• dodává i nekvalitní zboží, obtížná reklamace
    • (Pneu je extrémně nevyvážená)

Reakce obchodu Moto-Pneu

dobrý den, pokud máte podezření na vadu pneumatiky, tak ji samozřejmě lze reklamovat. Nejsem sice výrobce pneumatik, ale reklamaci jsem oprávněn k výrobci podstoupit. Stačí poslat základní informace emailem (popis vady, typ a rozměr pneumatiky, číslo nákupního dokladu, kontaktní informace). Vše jde řešit..

• Nikdo se mnou nekomunikoval objednavku jsem zrusil po peti dnech

Po potvrzení doručení od obchodu, jsem kontaktoval pneuservis, kde jsem měl v úmysl, nechat motocykl přezout. Tento pneuservis, byl uveden v obchodu jako možné místo k vyzvednutí. Pneuservis několik dní po sobě uváděl, že žádné pneu neobdržel. Sliboval po obdržení pneu poslal SMS, už se mi nikdo neozval.