Vše ok.

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vaši výstižnou recenzi a doporučující hodnocení. Spokojenost a důvěra zákazníků je náš nejdůležitější cíl. Přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů a pohodovou moto sezónu.

Za tým Moto-Oblečení Petra

• Skvělé,rychle a komunikujici

Reakce obchodu Moto oblečení

máme nesmírnou radost, že jste byl s průběhem objednávky spokojený a naše zákaznické služby plně vyhovovaly Vašim představám. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

• Rychlé a spolehlive

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás těší Vaše spokojenost a důvěra, rádi plníme přání našich zákazníků k jejich maximální spokojenosti. Přejeme pohodovou sezónu se spoustou šťastně najetých kilometrů.

Za tým Moto-Oblečení Patrik

Rychlé doručení

Reakce obchodu Moto oblečení

jsme velmi rádi, že Vaše objednávka byla vyřízená k Vaší naprosté spokojenosti a zboží dorazilo v pořádku. Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení.

Za tým Moto-Oblečení Silvie

• Velká prodejní plocha
    • Obsluha nic moc

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vaše hodnocení a podnětnou připomínku ohledně naší obsluhy. Věříme, že se jednalo o mimořádnou situaci a při Vaší příští návštěvě se nic podobného již nebude opakovat. Budeme se v rámci našich zákaznických služeb snažit udělat maximum pro Vaši spokojenost.

Za tým Moto-Oblečení Michala

• Slušný sortiment zboží
    • Objednané zboží z nabídky "skladem" skladem nebylo a dosud nedorazilo - převáželi ho z jiné firmy. Může se stát, samozřejmě, ale dvanáctý den od objednávky a zboží teprve na cestě - to je dlouhá doba.

U firmy Motozem jsem před nějakou dobou musel zrušit objednávku, když jim ani měsíc nestačil pro dodání zboží. Moto-oblečení vyřizuje dodávku chybějícího sortimentu opět přes Motozem a zase je to na dlouhé lokte. Nevím, kde je chyba, ale vědět o vazbách mezi oběma firmami, raději bych se obrátil s objednávkou jinam.

Reakce obchodu Moto oblečení

velice nás mrzí, že došlo k prodlení ve vyřízení Vaší objednávky a v jejím odeslání. Omlouváme se, z naší strany došlo k systémové chybě a zdržení v rámci dodavatelských vztahů. Je nám líto, že jsme nedokázali splnit Vaše očekávání, přesto jsme rádi, že se nám s Vámi podařilo zkontaktovat s omluvou a nabídkou vhodné kompenzace. Přijměte naši omluvu a přání, že při Vaši příští objednávce Vaši důvěru nezklameme a rád se na nás obrátíte s Vašimi požadavky.

Za tým Moto-Oblečení Renáta

• prehladné stránky

bol som spokojen,je to super obchod.

Reakce obchodu Moto oblečení

Vaše výstižná recenze je pro nás obrovskou odměnou za naše týmové úsilí a motivací pro neustálé zlepšování. Děkujeme za pochvalnou recenzi.

Za tým Moto-Oblečení Andrea
    www.moto-obleceni.cz

• Dobré ceny, kvalita a rychlost eshopu

Reakce obchodu Moto oblečení

jsme rádi, když splníme zákazníkovy představy na sto procent, což se nám u Vás podařilo. Velmi si vážíme Vaší krásné recenze a doporučujícího hodnocení, za které Vám velmi děkujeme.

Za tým Moto-Oblečení Sabina

Rychlé jednání

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás těší, že jste byla spokojená s rychlostí, s jakou vyřizujeme a expedujeme Vaše objednávky. Vážíme si Vaší spokojenosti a důvěry a budeme rádi, když splníme Vaše přání i v budoucnu.

Za tým Moto-Oblečení Tomáš

super nabítka

Reakce obchodu Moto oblečení

vážíme si Vaší spokojenosti a již nyní se těšíme na Vaši příští objednávku.

Za tým Moto-Oblečení Jirka

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost z Vašeho hodnocení, v němž jste ocenila rychlost, s jakou vyřizujeme a expedujeme Vaše objednávky. Děkujeme a těšíme se na Váš příští nákup.

Za tým Moto-Oblečení Patrik
    www.moto-obleceni.cz

• Rychlost doručení! Jeden den jsem objednal a druhý den doručeno.

Reakce obchodu Moto oblečení

jsme velmi rádi, že naše zákaznické služby předčily Vaše očekávání a byl jste maximálně spokojen. Děkujeme za krásné hodnocení a vřelé doporučení.

Za tým Moto-Oblečení Pavlína

• Rychlé dodání zboží,
    • Výměna velikosti zboží
    • Super komunikace

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás těší, že jsme si díky Vaší spokojenosti vysloužili plných sto procent a zveřejnění pozitivního ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že nám zachováte přízeň a budeme Vás moci přesvědčit o našich kvalitách i při Vašem příštím nákupu. Děkujeme za projevenou důvěru a spokojenost.

Za tým Moto-Oblečení Petra

• Vse v pohode a rychle

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost, že nákup proběhl k Vaší naprosté spokojenosti a objednávka byla vyřízená bez sebemenšího prodlení.

Za tým Moto-Oblečení Michal
    www.moto-obleceni.cz

Paní prodavačka byla velmi milá a vstřícná. Byla jsem velmi spokojena.
    AH

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vámi udělených sto procent spokojenosti a pochvalu naší kolegyně na prodejně. Jsme rádi, že jste byla obsloužena k Vaší maximální spokojenosti. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši příští objednávku.

• Dobře poradílí

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vaši spokojenost vyjádřenou udělením pětihvězdičkového hodnocení. Velmi nás těší, že komunikace, vstřícné jednání a odborné poradenství patří k našim silným stránkám. Věříme, že nám i do budoucna zachováte přízeň, a již nyní se těšíme na Vaši příští objednávku.

Za tým Moto-Oblečení Šárka
    www.moto-obleceni.cz

Vše v pořádku, rychle vyřízený obchod.

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost z Vašeho nákupu a pozitivního hodnocení. Děkujeme za Vaši spokojenost a těšíme se na Vaši příští objednávku nebo návštěvu jedné z našich prodejen.

Za tým Moto-Oblečení Marian

Chybí návod v čj.

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Těší nás, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a jejím samotným doručením. Omlouváme se nedopatření ohledně chybějícího návodu v češtině.

Za tým Moto-Oblečení Michal

• rychlé kvalitní - doporučuji

Reakce obchodu Moto oblečení

nesmírně Vám děkujeme za Vaše krásné hodnocení, na jehož základě jsme si vysloužili plných sto procent. Máme radost, když nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti a bez sebemenšího prodlení. Budeme rádi, když nás doporučíte svým přátelům a známým.

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Moto oblečení

Vaše spokojenost je naše radost, proto Vám nesmírně děkujeme za udělení pěti hvězdiček a projevenou důvěru.

Za tým Moto-Oblečení Silvie