• Zboží skladem není ve skutečnosti na skladě a tak se může stát, že zač v rozmezí několika dní přijde jednou informace, že zboží je v externím skladu a je třeba čekat 5 dní a poté, že je v jiném obchodě a čekáte dalších 5 pracovních dní

No, první a asi poslední nákup. Obchodníkovi se nedá věřit v položkách, které jsou skladem a které ne. Takže pokud někdy přeci jen udělat objednávku, tak nikdy neplatit předem.

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás mrzí, že jsme nedokázali vyjít vstříc Vašim požadavkům. Snažíme se našim zákazníkům vždy vyhovět, bohužel v rámci Vaší objednávky nastalo zdržení na straně dodavatele, které jsme nedokázali ovlivnit. Ještě jednou se Vám velice omlouváme, přesto věříme, že nám dáte ještě šanci, abychom Vás přesvědčili o našich kvalitách.

• Slušný sortiment zboží
    • Objednané zboží z nabídky "skladem" skladem nebylo a dosud nedorazilo - převáželi ho z jiné firmy. Může se stát, samozřejmě, ale dvanáctý den od objednávky a zboží teprve na cestě - to je dlouhá doba.

U firmy Motozem jsem před nějakou dobou musel zrušit objednávku, když jim ani měsíc nestačil pro dodání zboží. Moto-oblečení vyřizuje dodávku chybějícího sortimentu opět přes Motozem a zase je to na dlouhé lokte. Nevím, kde je chyba, ale vědět o vazbách mezi oběma firmami, raději bych se obrátil s objednávkou jinam.

Reakce obchodu Moto oblečení

velice nás mrzí, že došlo k prodlení ve vyřízení Vaší objednávky a v jejím odeslání. Omlouváme se, z naší strany došlo k systémové chybě a zdržení v rámci dodavatelských vztahů. Je nám líto, že jsme nedokázali splnit Vaše očekávání, přesto jsme rádi, že se nám s Vámi podařilo zkontaktovat s omluvou a nabídkou vhodné kompenzace. Přijměte naši omluvu a přání, že při Vaši příští objednávce Vaši důvěru nezklameme a rád se na nás obrátíte s Vašimi požadavky.

Za tým Moto-Oblečení Renáta
    www.moto-obleceni.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Odlepene rozky nalepky a tim padem vyschle nelepi takže k ničemu

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás mrzí, že zboží dorazilo poškozené. Samozřejmou součástí každého nákupu je bezplatná výměna či vrácení zboží, které lze jednoduše provést díky přiloženému formuláři a předtištěnému štítku, kdy náklady spojené s vrácením hradíme my. Věříme, že se nám podaří sjednat nápravu k Vaší spokojenosti.

Za tým Moto-Oblečení Iveta

• neproškolený personál

neschopní zaměstnanci neví co prodávají

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za podnětné připomínky a Váš názor. Mrzí nás, že jste nebyl obsloužen profesionálními a proškolenými zaměstnanci, za což se velmi omlouváme. Vzniklá situace je nám líto, přesto věříme, že budeme schopni sjednat nápravu, abyste byl při příštím nákupu spokojen.

Za tým Moto-Oblečení Filip

• Žádné
    • Vzhledem k tomu,ze misto objednane bundy dorazila vesta, obchod nedoporucuji. Take ke komplikovanemu zpusobu reklamace.

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Váš názor a podnětnou připomínku. Velmi nás mrzí komplikace související se záměnou doručeného zboží, za kterou se Vám velmi omlouváme.

Za tým Moto-Oblečení Martin
    www.moto-obleceni.cz

• slíbí cokoli nemají skladem to co mají na srankách

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za podnětný názor a připojujeme omluvu za komplikace se skladovou dostupností.

www.moto-obleceni.cz

• absolutně neodpovídají velikostní tabulky-objednala jsem manželovi vestu 4Xl a možná na nahé tělo by ji oblékl-ale já schválně brala o dvě velikosti větší aby jí měl na bundu-a teď si jí můžu nechat-je mi akorát a mám velikost 40-dámskou-prosím zamyslete se už si u Vás asi nic nekoupím nebaví mě posílat věci sem-tam

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost a dodatečně se omlouváme za komplikace, které nastaly při expedici a dodávce. Do budoucna se vynasnažíme, abychom se v této oblasti zlepšili natolik, že si u nás opět ráda něco vyberete.